مایک Ditka: سرود معترضین باید ‘جهنم در خارج از کشور’

NFL Hall of Famer مایک Ditka گفت که هر کسی که زانو زده در طول سرود ملی باید کشور را ترک کنند در مصاحبه ای با TMZ ورزشی در روز یکشنبه.

“اگر شما نمی توانید ما احترام سرود ملی دریافت دوزخ خارج از کشور است. این راهی است که من احساس می کنم. البته من قدیمی از مد افتاده. من فقط رفتن به می گویند آنچه که من احساس می کنم” او گفت:.

Ditka است که میله میله به رئیس X لیگ جدید فوتبال زنان, سازمان, شده, نظرات, وقتی پرسید که آیا او اجازه می دهد تظاهرات در طول سرود ملی.

“شما نمی اعتراض به پرچم و شما نمی اعتراض علیه این کشور که به شما داده می شود فرصت برای ساختن یک زندگی بازی های ورزشی است که شما هرگز فکر نمی کردم اتفاق می افتد,” Ditka گفت. “من نمی خواهم برای شنیدن همه تلخه.”

سابق شیکاگو خرس سر مربی تصریح کرد که او نمی باید حرف آخر را در لیگ سياست و فقط بیان احساسات شخصی خود را.

بحث عمل زانو در طول سرود ملی به عنوان نشانه ای از اعتراض به نژادی و بی عدالتی و رفتار پلیس اقلیت محبوبیت به دست آورد که پس از آن — San Francisco 49ers کارفرمایی khezri شروع به انجام آن در سال 2016.

برخی از مشخصات بالا NFL بازیکنان مانند Drew Brees تغییر موضع خود را در برابر عمل زیر ممکن است مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im