مایک بلومبرگ بی سر و صدا تخمگذار زمینه با Dem رهبران

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ آغاز شده است به شدت آشنائی کلید دموکرات – از جمله بسیاری از کسانی که حمایت خود را بالا رقبا برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی, NBC News گزارش شده است.

به بلومبرگ کمپین استراتژی است برای اطلاع رسانی به بالا دموکرات از برنامه های خود را در مورد آنها تصمیم به بازگشت او بعد از آن با توجه به شبکه خبر.

بالا بلومبرگ کمپین مشاوران ملاقات با حدود 20 عضو مجلس نمایندگان در هفته گذشته به توجیه آنها در مورد این نامزد قصد دارد برای کسب نامزدی و ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

قانونگذاران شامل کسانی که به نمایندگی از سگ آبی ائتلاف کنگره اسپانیایی انجمن و کنگره, سیاه, انجمن, NBC News گفت.

کسانی که در این نشست در حال حاضر تایید نامزدهای دیگر و یا مردد بودند.

“هفته گذشته من کشیده با هم یک گروه از (خانه) اعضا را به شنیدن از بلومبرگ 2020 کارمندان ارشد که مشخص بلومبرگ مسیر به پیروزی و بسیاری از این اعضا را دیدم آنچه که من دیدم: که مایک بلومبرگ تنها نامزد با پول, پیام, و ماشین آلات به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن کاخ سفید گفت:” بلومبرگ کمپین co-صندلی استفانی مورفی.

“من پیش بینی مایک حمایت از آمریکا تنها ادامه خواهد داد به رشد به این روند حرکت رو به جلو و به عنوان اعضای بیشتر تشخیص دهند که مایک بلومبرگ خواهد آن را انجام داده.”

در همین حال وال استریت ژورنال گزارش داد که بلومبرگ در حال باز کردن یک دفتر در نیوهمپشایر و استخدام کارکنان 12. بلومبرگ رقابت نیست در مقدماتی نیوهمپشایر اما مبارزات انتخاباتی خود در دفتر تعهد به نگه داشتن در اتاق باز از طریق نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر