سن دیگو, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Johnson Fistelدفتر در حال بررسی پتانسیل ادعای نمایندگی از ریزتراشه فناوری گنجانیده شده (NASDAQ: MCHP) (“ریزتراشه” و یا “شرکت”) در برابر برخی از افسران و مدیران. به طور خاص یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس انتظار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه آریزونا در برابر ریزتراشه و برخی از آن فعلی و سابق افسران به تازگی جان سالم به در قسمت خاصی متهمان تلاش برای باید این مورد را رد کرد.

در مارس 1, 2018, ریزتراشه اعلام کرد که می خواهد به دست آوردن Microsemi Corp. (“Microsemi”) برای $8.35 میلیارد. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که در طول دوره کلاس ریزتراشه سرمایه گذاران قول داده صدها میلیون دلار در سودمندی از این کسب و ترکیبی از ریزتراشه و Microsemi. اما پس از مدت کوتاهی در اوت 9, 2018, ریزتراشه فاش کرد که ریزتراشه را علت سعی و کوشش از Microsemi قبل کسب شد و ناکافی است. در 11 مارس سال 2020ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه John J. Tuchi محروم در بخش ریزتراشه حرکت به رد شکایت اصلاح ظ در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام, امکان دادخواهی برای ادامه.

اگر شما یک زمان بلند مدت سهامدار ریزتراشه برگزاری سهام قبل از مارس 2, 2018, شما ممکن است ایستاده به برگزاری ریزتراشه بی ضرر از اتهام آسیب های ناشی از افسران و مدیران این شرکت با ساخت آنها را شخصا به عهده دارد. شما همچنین ممکن است قادر به کمک در اصلاح این شرکت اداره شرکت برای جلوگیری از تخلف آینده.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد بررسی, لطفا تماس با سرب تحلیلگر جیم بیکر ([email protected]) در 619-814-4471. اگر ایمیل لطفا یک شماره تلفن.

علاوه بر این, اگر شما متعلق به سهام ریزتراشه پس قبل از مارس 2, 2018, شما می توانید [اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این عمل]. وجود دارد هیچ هزینه و یا تعهد به شما.

در مورد جانسون Fistelدفتر:
جانسون Fistelدفتر است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده حقوق سهامداران شرکت حقوقی با دفاتر در کالیفرنیا, نیویورک و گرجستان. این شرکت نشان دهنده فردی و سرمایه گذاران نهادی در سهام مشتق و اوراق بهادار اقدام کلاس دعاوی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و وکلای مدافع خود مراجعه کنید http://www.johnsonfistel.com. وکیل تبلیغات. نتایج گذشته را تضمین نمی کند در آینده نتایج.

تماس با ما:
جانسون Fistelدفتر
جیم بیکر, 619-814-4471
[email protected]

[اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این اقدام]

منبع جانسون Fistelدفتر

لینک های مرتبط

http://www.johnsonfistel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im