میشیگان مربی اسکات منزل به نام سرپرست Scottsdale مدارس در روز شنبه

Scottsdale هیئت مدیره مدرسه به پایان رسید آن سال سرپرست جستجو در شنبه به اتفاق آرا نامگذاری اسکات منزل دائمی خود رهبر.

این تصمیم پس از 18 ساعت از مذاکرات آغاز شده است که صبح روز جمعه. پنج گروه متشکل از معلمان و دانش آموزان ، والدین و ساکنان مدیران و کارکنان در اسکاتسدیل آریزونا Unified School District مصاحبه با سه فینالیست و ارائه بازخورد به هیئت مدیره.

منزل در حال حاضر به عنوان سرپرست این Washtenaw میانی مدرسه در منطقه Ann Arbor, Michigan.

او یکی از سه فینالیست شده بودند تنگ شده از 29 متقاضیان است. دیگر فینالیست شامل کیمبرلی Guerin, SUSD دستیار سرپرست خدمات آموزشی و شلی Redinger, سرپرست اسپوکن مدارس دولتی.

حق انتخاب برای منطقه ما’

عضو هیئت مدیره جن-مایکل Greenburg به نام تصمیم دشوار است که زمان زیادی از وقت و فکر کردم. او اعتبار بازخورد از گروه های تمرکز برای کمک به تصمیم گیری.

او گفت: منزل بود نامزدی که بیشترین نظرات خاص از گروه هایی مانند “این یک نفر” و “این مرد شگفت انگیز است زمانی که او می تواند شروع کنم؟”

“دکتر منزل است که حق انتخاب را برای ما منطقه” Greenburg گفت. “من باور دارم که آن را در جهت مثبت برخی از ایده های تازه و در نهایت واقعا به برخی از وحدت به منطقه ما.”

منزل رهبری Washtenaw هشت سال با توجه به مشخصات مربوط به خود را. او به دست آورده و درجه دکترای خود را در فلسفه و رهبری آموزشی و غرب از دانشگاه میشیگان.

او یک فینالیست در پئوریا Unified School District است سرپرست جستجو به این نتیجه رسیدند که در ماه دسامبر.

Scottsdale هیئت مدیره بررسی تمام روز جمعه و به مدت شش ساعت روز شنبه در مورد این تصمیم به گفته سخنگوی امی بولتون.

هیئت مدیره تصمیم به دیدار شنبه برای اطمینان از تداوم بحث و طولانی تصمیم, او گفت:.

زمان سرپرست جان Kriekard قرارداد اجرا می شود از طریق ژوئن 30. مقامات منطقه امیدواریم منزل می تواند شروع در 1 جولای.

جستجو برای سرپرست جدید تا به حال متوقف می شود و شروع می شود پس از سال 2018 است.

Kriekard آمد از بازنشستگی به ارائه این منطقه steadying دست زمانی که سرپرست دنیس Birdwell استعفا داد و در آوریل سال 2018 پس از بیش از یک سال از جنجال.

آرام رای

Kriekard قرارداد تمدید شد یک سال پیش به دور از کف زدن از یک اتاق پر از پدر و مادر و ساکنان.

آن را ساکت تر در بعد از ظهر شنبه با اعضای هیئت مدیره و یک تعداد انگشت شماری از کارکنان منطقه در حال حاضر در رای دادن است که به دنبال ساعت بسته-درب هیئت مدیره شور و مشورت است.

رئیس جمهور هیئت مدیره چچنی بکهام را تکان داد Kriekard دست گفت او سپاسگزار برای رهبری او در هدایت این منطقه از طریق یک “آشفته” است.

اعضای هیئت مدیره Patty بکمن و Greenburg خواهد بود بخشی از تیم است که مذاکره منزل اشتغال قرارداد.

“ما بسیار خوش بینانه است که دکتر منزل خواهد بود مناسب برای SUSD,” بکمن گفت. “تجربه و ثابت خود را با همکاری معلمان و جامعه خواهد شد ارائه یک پایه برای منطقه ما را به جلو برنامه های رقابتی و ارائه جهان کلاس آموزشی برای همه دانش آموزان ما.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>