میشیگان مربی دانشگاه واریز بیش از طرفدار هیتلر نظر

یک مربی فوتبال در Grand Valley State University در میشیگان ترک تنها چند روز پس از او گفت: یک روزنامه دانشجویی چقدر او را تحسین مهارت های رهبری آدولف هیتلر که فاشیست دستور کار منجر به جنگ جهانی دوم و مرگ شش میلیون یهودی.

Grand Valley State University کرد و گفت: آن را به حال رسیدن به یک “توافق متقابل” با موریس برگر و بود که او استعفا, یک NBC وابسته شده است.

“در یک فقیر تلاش خود را به خارج از جعبه پاسخ به یک سوال, من به اشتباه ابلاغ چیزی پوچ” ایران برگر گفت: در همه کلاه باز نامه ای اعلام کرد استعفای خود را. “وجود دارد هیچ بهانه ای قابل توجیه آن حساس بود و نه قصد من.”

برگر نامگذاری شد, به کار توهین آمیز و هماهنگ کننده لیکرز تیم فوتبال Jan. 20 و به زودی پس از مصاحبه شد توسط Grand Valley Lanthorn روزنامه دانشجویی.

هنگامی که از او خواسته شد که چهره های تاریخی او می خواهم به ملاقات مصاحبه رفت ریل.

“این است که احتمالا نمی خواهید برای دریافت یک بررسی خوب” ایران برگر آغاز شد “اما من قصد دارم برای گفتن آدولف هیتلر. آن بدیهی است که بسیار غم انگیز است و او تا به حال انگیزه بد اما راه او قادر به سرب بود دوم به هیچ کدام. چگونه او بسیج یک گروه و یک زیر من می خواهم به می دانم که چگونه او که. نیت بد, البته, اما شما نمی توانید انکار نبود او یک رهبر بزرگ است.”

او معلق به عنوان دانشگاه راه اندازی یک بررسی.

Head coach Matt Mitchell دفاع از خود را استخدام برگر اما مشخص شد بهترین برای همه طرف به بخشی از راه.

لیکرز بازی در بخش دوم درجه سوم فوتبال کالج و معمولا یکی از بخش بالای برنامه. آنها موفق به کسب چهار بخش دوم رقابت های قهرمانی جهان از سال 2002 تا سال 2006 ان بی سی نیوز گزارش داد.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im