سابق میشل اوباما بانوی اول شدن در پشت تلاش برای گسترش رای-توسط-mail گزینه در میان شیوع کروناویروس.

او برای حمایت از قانون فدرال است که آن را آسان تر برای مردم برای رأی دهی در انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده بود از طریق یک رای دهنده ابتکار عمل او منجر زمانی که همه ما رای می دهند.

افراد مشهور-حمایت هنگامی که ما همه رای است غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان متمرکز بر افزایش مشارکت رای دهندگان.

این گروه می گوید: آمریکایی ها باید دسترسی بیشتر به رای گیری از طریق پست در اوایل شخص رای گیری و آنلاین ثبت نام رای دهندگان.

پشتیبانی پس از ایالت ویسکانسین بود مجبور به برگزاری انتخابات مقدماتی. دولت دیوان عالی کشور لغو فرماندار منظور به تعویق انداختن رای که مردم مجبور به انتخاب کنید که آیا آنها می خواستند به ماندن در خانه و یا در خطر ابتلا به بیمار برای رای دادن.

“آمریکایی ها هرگز نباید مجبور به انتخاب بین صدای خود را شنیده و حفظ خود و خانواده خود را امن” اوباما در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ چیز حزبی در مورد تلاش برای زندگی می کنند تا وعده ما کشور: ساخت دموکراسی همه ما گرامی قابل دسترس بیشتر و حفاظت از همسایگان و دوستان و عزیزان آنها به عنوان شرکت در این بنای زندگی آمریکایی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است vocalized مخالفت خود را با گسترش رای گیری غایب آن گفت: “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” و منجر به تقلب انتخابات.

اوباما راه اندازی زمانی که همه ما رای در سال 2018 را با بازیگری تام هنکس ستاره برادوی Lin-مانوئل میراندا, خواننده, Janelle Monáe NBA بازیکن کریس پل و خوانندگان کشور ایمان هیل و Tim McGraw.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de