میامی, Feb. 8, 2020 /PRNewswire/ — از 46 سالانه جشن کوبا, American Bar Association (CABA) بسیار موفقیت آمیز بود. اتاق بسته بندی شده بود. مایکل جونیور دیاز از Diaz-رئوس شرکت حقوقی در میان بالا CABA جشن سال 2020 حامیان مالی.

به عنوان یک گذشته رئیس جمهور سابق و عضو هیئت مدیره مایکل جونیور دیاز است کاملا آگاه از کار خوب که CABA در حال انجام در این منطقه از حقوقی وکالت. CABA در حال تغییر است زندگی از طریق حقوقی وکالت.

2020 CABA جشن مطرح شده بیش از $500,000 و آن جذب بیش از 900 قضات وکلای بزرگان و رهبران کسب و کار. موضوع جشن و سرور بود “خروش بیست.”

آن شب از عظمت استعداد و پیچیدگی های شام, رقص, و, موسسه خیریه, کازینو. بسیاری از وکلای برجسته و رهبران جامعه بودند در آن حضور داشتند. زنده سالسا گروه شگفت انگیز بود.

سیاه و سفید کراوات CABA جشن بود, رویداد های دیدنی و جذاب در دیدنی محل برگزاری: بین قاره ای میامی. مهمانان تحت درمان قرار گرفتند به بهترین کوبا غذا و موسیقی و رقص است. مهمانان توافق برای ایجاد هشتگ # ClassicCABA.

فرانسیس Guasch De La Guardia رسما سوگند به عنوان رئیس جمهور جدید از CABA. فرانسیس یک شریک با هلند & شوالیه. او شیوه های معوقه تجاری و بیمه شکایت استینافی. در یک طرفدار بونو ظرفیت او با کاتولیک های خیریه و موسسه خیریه طوفان قانونی امداد درمانگاه.

فرانسیس است التحصیل از دانشگاه سنت توماس میامی. جشن و سرور با حضور قابل توجه ترین فارغ التحصیلان سنت توماس قانون و میامی قانون است.

تمام درآمد حاصل از این جشن بهره مند خواهد شد CABA بنیاد صندوق کمک هزینه تحصیلی و CABA طرفدار بونو خدمات حقوقی. CABA پایه بورس صندوق جوایز کمک هزینه تحصیلی سالانه به مستحق حقوق دانش آموزان در سراسر کشور.

CABA بنیاد جوایز کمک هزینه تحصیلی بر اساس یک فرایند جامع. بورس تحصیلی کمیته بررسی مالی نیاز, جامعه, خدمات علمی, دستاوردهای, منابع و مقاله شخصی. کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد و بدون توجه به جنسیت و گرایش جنسی و نژاد و رنگ و قومیت.

CABA Pro Bono پروژه فراهم می کند خدمات حقوقی رایگان به نیازمندان جامعه در جنوب فلوریدا. مناطق از خدمات حقوقی شامل خشونت مهاجرت و قاچاق انسان و وابستگی.

حاج رسانه ها رسانه ها و حامیان مالی این جشن. به کمک آنها CABA به گفتن آن داستان بزرگ. مایکل دیازاز Diaz Reus & ترگ LLP یک شرکت حقوقی بین المللی و داد (drt) بود و دیگری حامی بالا. دیاز-رئوس حقوقی و سایر میامی شرکت های حقوقی به خوبی نشان داده شده است.

دیاز-رئوس یک میامی-دفتر مرکزی شرکت حقوقی است که ارائه می دهد جهانی حقوقی خدمات متمایز به مشتریان. مناطق از عمل عبارتند از تقلب دادخواهی مدنی داوری جرم یقه سفید cryptocurrency دارایی تحقیقات و سیاسی حساس تحقیقات در میان مناطق دیگر شده است و پوشش گسترده محلی جنوب فلوریدا کسب و کار در مجلات و رسانه های بین المللی نشریات را مورد مشخصات بالا.

Michael Dمنaz جونیور جهانی شریک مدیریت از Diaz رئوس قانون شرکت. مایکل فلوریدا هیئت مدیره گواهی وکیل با بیش از 33 سال تجربه. آقای Dمناز تو به رسمیت شناخته شده است و رتبه حقوقی 500 ایالات متحده آمریکا 2019 حقوقی 500 آمریکای لاتین 2019 و بهترین وکلای ایالات متحده آمریکا سال 2020 است.

منبع دیاز Reus & ترگ دفتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de