میامی مزایای از قوی کارآفرینی اکوسیستم, با توجه به U. s. Global Entrepreneurship Monitor میامی منطقه ای گزارش و بابسون کالج

میامی, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — Miami منطقه قوی کارآفرینی اکوسیستم فراهم می کند که کسب و کار جامد پایه و اساس است که باید کمک به این منطقه در پاسخ به رکود اقتصادی اخیر با توجه به تحقیقات جدید موجود در میامی گزارش از ایالات متحده ديدهبان جهانی کارآفرينی و اکوسیستم پروژه رهبری بابسون کالج و ظهور آمریکا.

گزارش یک اکوسیستم در حال افزایش است: کارآفرینی در میامیجزئیات متعدد یافته های مثبت برای کارآفرینی در منطقه از جمله:

  • رونق فرهنگ کارآفرینی
  • قوی حمایت از شبکه های
  • مکان جذاب برای افراد با مهارت های مورد نیاز جدید و رو به رشد شرکت

“شبکه ها و فرهنگ کارآفرینی از 10 موضوع مهم در نظر گرفته شده در پر رونق کارآفرینی اکوسیستم. هر دو دسته بندی در حال رتبه بندی شده توسط تعدادی از میامی تاثیر گذار ترین بازیکنان به عنوان قوی ستون در جنوب فلوریدا اکوسیستم امروز و جامعه باید استفاده از آنها را برای حرکت در این زمان بحران و ظهور و حتی قوی تر” گفت: می گوید بابسون میامی مدیر Gustavo تریندد.

این گزارش همچنین جزئیات مناطقی که نیاز به توجه است چرا که

  • کارآفرینی و سرمایه گذاری در رتبه پایین نسبت به دیگر دسته بندی ها
  • با وجود آن مکان جذاب این منطقه اغلب از دست می دهد مجرب و جوان مردم

“اگر چه بسیاری از آنجا که تغییر COVID-19 شیوع ما مشخص, چهار توصیه های کلیدی برای بهبود بیشتر میامی اکوسیستم کارآفرینی است که به اعتقاد ما باقی خواهد ماند مربوطه پست-COVID: (من) برای افزایش در دسترس بودن سرمایه برای کارآفرینان; (ii) برای پیدا کردن راه های بیشتر برای جذب بسیار تحصیل کرده جوان مردم; (iii) به اکوسیستم و حتی بیشتر در دسترس و موثر; و (iv) برای آوردن دولت به جدول به عنوان آنجا که ممکن است گفت: “بابسون کارآفرینی استاد دانا کلی.

“به عنوان یک جامعه ما در حال حاضر رو به یک مجموعه جدید از چالش ها برای بهبود یافتن از تاثیر COVID-19 جهانی همه گیر” گفت: ملیسا مدینهجمهور از ظهور آمریکا. “ما مفتخر به همکاری با بابسون کالجرهبر جهانی کارآفرینی در آموزش و پرورش را برجسته اساسی نقاط قوت و استعدادهای استثنایی در میامی متنوع tech اکوسیستم حیاتی هستند که به اقتصاد ما.”

این گزارش ارائه می دهد توصیه های کلیدی برای میامی کارآفرینی اکوسیستم.

همچنان در حال توسعه منابع مالی

در حالی که کارآفرینی نرخ های بالا به طور کلی در میامینتایج حاصل از این گزارش منتشر شده در سال 2016 نشان می دهد فرکانس بالا در میان مردان و میان کسانی که از اواسط حرفه ای سن. کارآفرینی سرمایه گذاری بیشتر به نفع مرد-رهبری کسب و کار و افراد جوان اغلب چند منابع شخصی و یا دسترسی به منابع مالی است. با توجه به این که کارآفرینی سرمایه گذاری, بود بالاترین امتیاز جزئی از اکوسیستم کارآفرینی در میامی, آن ممکن است مفید باشد برای بررسی دسترسی به تمام گروه اجتماعی در توسعه سرمایه گذاری ارائه شده برای کارآفرینان.

تمرکز بر رشد دسترسی میامی راه اندازی فرهنگ

میامی مزایای از قوی فرهنگ کارآفرینی برجسته رهبران کارآفرینی و شبکه ای قوی. مستقیم تلاش در جهت افزایش تاثیر این فعالیت از جمله در زمینه ایجاد شغل و نوآوری و همچنین به عنوان دسترسی به آن برای همه بدون در نظر گرفتن جنسیت و سن و قومیت و تمایز دیگر کمک خواهد کرد به سمت میامی ادامه رشد در موثر و فراگیر کارآفرینی است.

ترویج میامی در میان افراد جوان دارای تحصیلات عالی

بررسی های کارشناسی نشان داد که میامی است که مکانی جذاب برای مردم به نقل مکان و در عین حال نیز به رسمیت شناخته شده است که بسیار واجد شرایط افراد جوان ممکن است تمایل به ترک منطقه است. با توجه به سطح پایین تر از کارآفرینی در میان افراد جوان در مقایسه با کسانی که در اواسط حرفه ای ممکن است مهم برای ترویج جذابیت میامی برای این گروه سنی به ویژه کسانی که با بالا سطح آموزش و پرورش.

نگاه به همکاری با دولت

کارشناسان نشان داد متوسط دخالت دولت در کارآفرینی در میامی. در حالی که بسیاری از اکوسیستم قطعات ممکن است به خوبی پوشش داده شده توسط بخش خصوصی در منطقه دولت ممکن است پر کردن شکاف ها مانند پرداختن به نیازهای زنان و یا جوانان کارآفرینان. علاوه بر همکاری با سازمان های خصوصی ممکن است افزایش دومی تلاش.

در مورد گزارش

بابسون کالج دارای یک رابطه بلند مدت با منطقه ارائه آن فارغ التحصیل و اجرایی برنامه های آموزش و پرورش از آن میامی پردیس ایجاد بابسون پیروزی میامی (زنان و نوآوری در حال حاضر) آزمایشگاه®و ارائه برنامه درسی است که قدرت میامی گلدمن ساکس 10,000 کسب و کارهای کوچک برنامه.

در 2019, GEM راه اندازی یک اکوسیستم پروژه در ده ها شهر در سراسر جهان از جمله میامی. در سال 2020 این بابسون مبتنی بر گوهر ایالات متحده تیم به انجام یک نظرسنجی از کارشناسان در امور مالی دولت, آموزش و پرورش و سایر زمینه های مربوطه متصل به میامی کارآفرینی اکوسیستم و همچنین کارآفرینان. در انتخاب میامی برای این پروژه بابسون به رسمیت شناخته شده قدرت میامی کارآفرینی اکوسیستم رو به با سازمان هایی مانند شوالیه بنیاد و تلاش ابتکارات مانند 500 Startups و بابسون زنان و نوآوری در حال حاضر (برنده) آزمایشگاه و حوادث مانند ظهور, آمریکا, کنفرانس, همه که آوردن دید و مشروعیت برای کارآفرینی در میامی مترو منطقه است.

گوهر اکوسیستم پروژه شامل هر دو یک جمعیت بررسی و متخصص بررسی. گوهر تیم ایالات متحده انجام شده تنها متخصص بررسی در میامی در سال 2020 بنابراین این گزارش متمرکز بر روی این جزء از کلی تحقیق مطالعه است.

دیدن گزارش کامل https://www.babson.edu/admission/visit-babson/babson-miami/

بابسون کالج میامی

بابسون کالج, تاسیس در سال 1919 توسط مربی convener و رهبر فکری برای کارآفرینی از همه نوع®. ما شکل کارآفرینی رهبران جهان ما باید بیشتر: کسانی که با قوی و کاربردی دانش و مهارت ها و چشم انداز به حرکت, تغییر, جای ابهام از میان برداشتن پیچیدگی و ایجاد انگیزه در تیم در یک هدف مشترک برای ایجاد اقتصادی پایدار و ارزش های اجتماعی در سازمان ها از همه نوع و اندازه. یک رهبر جهانی در کارآفرینی آموزش و پرورش بابسون ارائه می دهد در مقطع کارشناسی ارشد و اجرایی برنامه های آموزش و پرورش و همچنین به عنوان فرصت های همکاری و رتبه بندی شده است شماره 1 مدرسه کارآفرینی برای 27 سال است. بابسون کالج درسی قدرت میامی گلدمن ساکس 10,000 کسب و کارهای کوچک برنامه که راه اندازی شده در سال 2013 است. در سال 2017 بابسون کالج گسترش از ماساچوست به میامی برای رسیدن به کار حرفه ای در جنوب ایالات متحده و بازارهای آمریکای لاتین. بابسون کالج میامی ارائه می دهد فارغ التحصیل و اجرایی برنامه های آموزش و پرورش از جمله حاوی آموزش MBA کارشناسی ارشد در کسب و کار تجزیه و تحلیل و گواهی مدیریت پیشرفته. میامی نیز در منزل خود به بابسون پیروزی میامی (زنان و نوآوری در حال حاضر) آزمایشگاه® برنامه که با این نسخهها کار با زنان کارآفرین به منظور کمک به آنها را تسریع و رشد کسب و کار خود را. در بابسون شما یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم و عمل مانند یک کارآفرین به شناسایی و کشف فرصت های جدید در راه است که افزایش شانس خود را از موفقیت صرف نظر از این که آیا شما در حال شروع یک کسب و کار یا رانندگی نوآوری در سازمان است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید babson.edu/miami.

ظهور آمریکا

ظهور آمریکا, برتر, تکنولوژی, رویداد, اتصال, آمریکا, در سال برگزار می شود در ساحل میامی مرکز کنوانسیون. با اتصال جهانی رهبران صنعت و سرمایه گذاران با شرکت های بزرگ کسب و کار مدیران دولت رهبران و کارآفرینان ظهور آمریکا است تبدیل میامی به تکنولوژی hub از آمریکا است. در سال 2019, ظهور, آمریکا, جذب بیش از 16,000 شرکت کنندگان و بیش از 400 شرکت های شرکت کننده از بیش از 40 کشور است. ظهور آمریکا به عنوان یک کاتالیزور برای سوق دادن سرمایه گذاری و نوآوری در فلوریدای جنوبی و آمریکای لاتین. این ظهور و آمریکا و شرکای موسس عبارتند از: مدینه پایتخت یک میله شرکت گرینبرگ Traurig, شوالیه, بنیاد شهرستان میامی-Dadeو میامی هرالد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ظهور آمریکا مراجعه کنید: emergeamericas.com

ديدهبان جهانی کارآفرينی

پس 1999, Global Entrepreneurship Monitor (GEM) به بررسی بیش از 4 میلیون بزرگسال در 114 اقتصاد و در نتیجه 21 سال در سراسر جهان داده در نرخ کارآفرینی و پروفیل از کارآفرینان از جمله جمعیت انگیزه و جاه طلبی. گوهر بود شرکت تاسیس شده توسط استاد لایحه Bygrave در بابسون کالج و پروفسور مایکل یونجه در مدرسه بازرگانی لندن. بابسون کالج باقی مانده است یک کلید جهانی حمایت از گوهر و حامیان گوهر ایالات متحده تیم.

منبع بابسون کالج

لینک های مرتبط

https://www.babson.edu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im