مکزیک می تواند در نظر گرفتن اقدامات در مرز شمالی به سرعت گسترش coronavirus به آن نسبتا بی پیرایه خاک مقامات بهداشت گفت: جمعه با یک چشم حاوی ایالات متحده شیوع است که آلوده به بیش از 1800 نفر است.

مکزیک تا کنون تایید کرده است 16 مورد از coronavirus با هیچ مرگ و میر. در ایالات متحده 50 نفر کشته شده اند.

مکزیکی, معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell گفت: سرایت از ایالات متحده یک تهدید بود.

“اگر آن را از لحاظ فنی لازم برای در نظر گرفتن مکانیسم محدودیت و نظارت قوی تر ما را به حساب نمی که مکزیک را ویروس به ایالات متحده نه که ایالات متحده می تواند آن را در اینجا,” او گفت:.

او از ارائه جزئیات. یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: او تا به حال هیچ کسب اطلاعات بیشتر.

امکان عفونت از نگرانی خاص به ساکنان در مکزیک مرز شهرستانها مانند Tijuana – فقط در مقابل سن دیگو, کالیفرنیا – که بسیاری از آنها از مرز عبور روزانه به محل کار یا مدرسه. بسیاری از آنها در حال حاضر ترس چیدن این ویروس در ایالات متحده است.

اما نسبتا سطح پایین از موارد ثابت از coronavirus در مکزیک – یک ملت از برخی از 130 میلیون نفر در آن شرایط بهداشتی متفاوت است – تا به پرسش های مطرح شده در مورد دولت نسبتا دست در رویکرد به این بیماری همه گیر.

مکزیکی مقامات گفته اند که آنها مشتاق هستند برای جلوگیری از به حداکثر رساندن تاثیر اقتصادی این ویروس توسط اعمال محدودیت های گسترده مگر اینکه وضعیت بدتر بطور قابل توجهی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus تقویت استدلال خود را برای مسدود کردن عازم شمال گذرگاه های مرزی با ایالات متحده-مکزیک دیوار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا برای یک دیوار برای جلوگیری از ورود مهاجران به ایالات متحده و در توییتر نوشت که این سد در حال حاضر مورد نیاز “بیشتر از همیشه” به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“به این نقطه و از آنجا که ما تا به حال بسیار قوی مرز سیاست ما تا به حال 40 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس. اگر ما ضعیف و یا باز کردن مرزهای این تعداد خواهد بود چند بار بالاتر!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه.

سفیر ایالات متحده مکزیک, کریستوفر لاندو به نام برای همکاری در جرم و جنایت سازمان یافته و مهاجرت غیر قانونی در نظرات به Mexican قانونگذاران پنج شنبه و گفت: coronavirus ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از دلایل بیشتر برای پیاده سازی کنترل مرز.

“برای هر دو کشور از آن بهره مند نیست ما به طور کامل مرزهای باز” او گفت:. “ما آن را در حال حاضر با این ویروس و امیدوارم ما می توانیم از نزدیک با هم از آنجا که در مسائل مربوط به سلامت و احزاب سیاسی از مرزهای مهم نیستند.”

بر خلاف دیگر کشورهای آمریکای لاتین و مکزیک است مدارس بسته و یا ورود ممنوع برای کسانی که از مکان های با تعداد بالا از coronavirus موارد است.

اما Tecnologico de Monterrey دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس ها از هفته بعد تا اطلاع ثانوی, در حالی که مکزیک ملی مستقل دانشگاه گفت: این امر تشدید اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im