مکزیک می خواهد پاسخ اوباما-دوران “سریع و خشمگین” نیش عملیات

مکزیک وزیر امور خارجه روز دوشنبه با ارسال یک ویدئو آنلاین جزئیات دیپلماتیک توجه داشته باشید به سفارت ایالات متحده و درخواست پاسخ در مورد اسلحه-در حال اجرا نیش اوباما در انتخابات ریاست جمهوری نگه داشتن یک نور افکن بر روی این مسئله بحث برانگیز است.

در این ویدئو وزیر خارجه Marcelo Ebrard اشاره سابق آمریکا دادستان کل اریک هولدر عنوان کرد و گفت مقامات مکزیکی می دانستم که در مورد 2009-2011 طرح شناخته شده به عنوان ” سریع و خشمگین.’

نمایندگان برای دارنده را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. نه سفارت آمریکا در شهر مکزیک.

این اولین بار بود Ebrard یا رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador ساخته شده بود اشاره مستقیم نام برای یک کلید متحده شکل متصل به برنامه از آنجا که این موضوع مطرح در مکزیک یک هفته پیش.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری مرزی اسلحه قاچاق ایالات متحده طرح اجازه مردم به طور غیر قانونی خرید اسلحه در ایالات متحده و آنها را به مکزیک به طوری که این سلاح ها می تواند به دنبال و منجر به مقامات مجری قانون برای کارفرمایان جرم و جنایت. برخی از کسانی که اسلحه شد و پس از آن متهم به تیراندازی منجر به مرگ است از هر دو مکزیکی و شهروندان آمریکایی است.

فعلی دولت مکزیک است zeroed در این برنامه به نماد فساد ممکن است تحت قبلی مکزیکی دولت در میان بحث بر سر چه مقدار از آنها می دانستند در مورد ایالات متحده عملیات.

دارنده که در خدمت به عنوان دادستان کل ایالات متحده تحت باراک اوباما بین سال های 2009 و 2015 قبلا با صدور بیانیه ای از طریق سفارت آمریکا در مکزیک رقیب که “مقامات مکزیکی” می دانستم که در مورد برنامه Ebrard گفت.

“این (مکزیکی) درخواست دولت که از آن با ارائه تمام اطلاعات موجود در مورد” سریع و خشمگین “عملیات” Ebrard گفت: در این ویدئو ارسال شده در توییتر.

لوپز Obrador برای اولین بار به ارمغان آورد تا تفنگ-در حال اجرا برنامه دوشنبه گذشته هنگامی که پاسخ دادن به سوالات در مورد Genaro گارسیا لونا سابق مکزیک امنیتی وزیر دستگیر شد و در ایالات متحده در ماه دسامبر در قاچاق مواد مخدر و جرائم.

گارسیا لونا خدمت تحت رئیس جمهور سابق Felipe Calderon از 2006-12, رهبری سرکوب کارتل های مواد مخدر. لوپز Obrador استفاده کرده است دستگیری او به استدلال می کنند که فساد شد شایع در گذشته دولت مکزیک.

برخی از منتقدان لوپز Obrador ادعا می کنند که او انجام داده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع بالا بردن سوال در مورد گارسیا لونا به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آماده برای مبارزه با یک انتخابات نوامبر برابر جو بایدن بود که معاون رئیس جمهور از سال 2009 تا سال 2017 تحت اوباما.

لوپز Obrador حامیان می گویند که او با تمرکز بر این موضوع به نشان دادن نفاق در میان دشمنان داخلی.

کالدرون یک رقیب سیاسی دیرینه لوپز Obrador هفته گذشته گفت: هیچ توافق بین مکزیک و ایالات متحده اجازه ورود غیرقانونی اسلحه.

“سریع و خشمگین” پس زودتر نیش عملیات آغاز شد که تحت اوباما جورج دبلیو بوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de