مکزیکی ها در ایالات متحده در حال بازگشت در droves

– جثه مراقبت بطری تغذیه نوزادان 700 نفر از آنها در همه. او می دانست که یک گوساله سالم بود اگر چشم او روشن شد و اشتها دلچسب. افتادگی گوش بودند نشانه بد است. او هماهنگ به گوساله سرفه.

“کار خود را به انجام همه چیز یک مادر را بعد از او به نگاه جوان” گفت: مریم کرافت شاغل جثه و برادرش خوان هر دو از مهاجران از مکزیک در این کشور به طور غیر قانونی برای یک دهه در Quail Ridge لبنی در کلرادو.

سپس حدود یک سال پیش برادران مطلع کرافت که آنها در بازگشت به مکزیک. آنها تا به حال دوشیده سرزمین فرصت و انباشته به اندازه کافی پس انداز به سر زندگی خود را به جایی که آنها آغاز شده بود.

این جفت ارز در میان تعداد فزاینده ای از مکزیکی ها شده اند که خروج ایالات متحده در سال های اخیر بخشی از یک مهاجرت معکوس کمک کرده است که فشار جمعیت از مردم در این کشور به طور غیر قانونی به پایین ترین سطح خود در بیش از 15 سال است.

داده های جدید که منتشر شد یکشنبه توسط مرکز مطالعات مهاجرت را نشان می دهد وجود دارد 10.6 میلیون زندگی مهاجران غیرقانونی در ایالات متحده در سال 2018 در مقایسه با 11.75 ميليون نفر در سال 2010 کاهش رو در درجه اول توسط مکزیکی ها بازگشت جنوبی.

موضوع مهاجرت غیر قانونی تبدیل به یک محور از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تبعید در سراسر کشور از ایالات متحده و بیشتر غنی این مرز جنوب غربی در برابر ورود غیر مجاز.

داده های جدید نشان می دهد که تعداد مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی همچنان به کوچک یک روند آغاز شد که حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

جمعیت مکزیکی در ایالات متحده غیر قانونی کاهش یافته و یک چهارم بین سال های 2010 و 2018 جدید مهاجرت آمار و ارقام نشان می دهد در میان میگذاریم تا تبعید و بهبود مکزیکی اقتصاد است.

و مکزیک بزرگترین متولد جمعیت در ایالات متحده نه تنها ملیت انتخاب به ترک. جمعیت در ایالات متحده به طور غیر قانونی از کره جنوبی کاهش یافته است 22 درصد و لهستان کاهش یافت بیش از 50 درصد — بازگشت به کشور است که باید ازش لذت برد رفاه اقتصادی.

“این است که به طور گسترده ای در نظر گرفته است که هر کس می خواهد برای آمدن به ایالات متحده اما که هیچ کس می خواهد به ترک” گفت: رابرت وارن این جمعیت که تجزیه و تحلیل داده های سرشماری برای حزبی فکر می کنم تانک. “که هرگز مورد بوده است.”

حدود 4 میلیون نفر از 10.6 میلیون مهاجر که به طور غیر قانونی ساکن در ایالات متحده در سال 2018 وارد شده پس از سال 2010. در میان آنها دو سوم یا 2.6 میلیون دلار وارد کشور قانونی داشتن گذشت بازرسی در فرودگاه و یا دیگر پورت ورودی ندارد و ترک در مدت زمان آنها مجاز به ماندن با یک توریست و کسب و کار یا ویزای دانشجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>