“شرکت فن آوری است که یک نیروگاه اقتصادی و ساختمان متفاوت عمل همواره وجود دارد و تمرکز برای روش” مدیر عامل دیوید پارکینسون گفت. “آدریان روبن و جاش منظور ارتقاء فرهنگ ما قوی ارشد رهبری که پرورش روابط عمیق و تاثیر گذار نتایج جستجو برای برخی از هیجان انگیز ترین نام در فن آوری. آنها بلافاصله به اضافه فوق العاده با استعداد تیم ما در محل با تخصص و ایده ها و مشاوره است که ارزشمند خواهد بود به لیست در حال رشد ما از سرمایه گذاری های جهانی مشتریان است.”

ایر به ارمغان می آورد بیش از 15 سال جهانی فن آوری و شرکت های بزرگ روابط عمومی را تجربه کنند. قبل از پیوستن به روش او به عنوان SVP و سر از شرکت های فناوری در Edelman, جایی که او چراغ مشتری استراتژی و مدیریت جهانی تیم برای اطمینان از بهینه سازی برنامه ها در سراسر ایالات متحده EMEA و APAC با تمرکز بر رانندگی آلی رشد حساب در بازار است. او اخیرا به عنوان تیم منجر برای VMware, شرکت های بزرگ, کسب و کار که در آن او سوار رسانه ها فکر رهبری و اجرایی دید.

علاوه بر این, ایر برگزار شد ارشد نقش رهبری در سراسر سازمان سرمایه گذاری نمونه کارها مشتری که شامل Informatica Infosys و ServiceNow در میان دیگران. قبل از آن او به مدت تقریبا یک دهه در Ogilvy روابط عمومی که در آن او کار می کرد با عمده سرمایه گذاری شرکت های فن آوری مانند Dell, Intel, BMC نرم افزار و پارچه ابریشمی گل برجسته و همچنین مارک های مصرف کننده مانند ویرجین امریکا.

“روش ساخته شده است یک نام برای خود را به عنوان یک زیرک و نوآورانه آژانس با تمرکز بر ایجاد یک standout فرهنگ است که کلید رشد پایدار. مانند بسیاری در صنعت من شده است را تحت تاثیر قرار چگونه روش معافیت از آژانس سنتی مدل با قرار دادن مردم برای اولین بار-از کارکنان به مشتریان به خبرنگاران” ایر گفت. “من مشتاقانه منتظر به کمک روش بیشتر گسترش قابلیت های آن و افزایش سرمایه گذاری های جهانی tech حضور.”

لفکوویتس می پیوندد روش منجر به آن نیویورک ، او برگزار شد, ارشد در AxiCom شمال نه و Burson-Wheeler. لفکوویتس به ارمغان می آورد گسترده B2B و شرکت فن آوری تجربه کار با رهبران صنعت مانند Intel, نارنجی, کسب و کار, خدمات, Sony Mobile Communications Secureworks, IBM, Alcatel و SAP.

Simpliciano می پیوندد روش با تجربه در شرکت فن آوری و سرمایه گذاری در روابط عمومی. قبل از پیوستن به روش او سرویس مارک های چنین به عنوان Intel HP و Epson در آمریکا و آسیا و اقیانوس آرامدر سراسر سه WPP سازمان: Burson-Wheeler, North نه و AxiCom. او همچنین رهبری روابط عمومی برنامه های Intel سرمایه شرکت اینتل سرمایه بازو و خدمت به عنوان فن آوری عمل منجر به سنگاپور Burson-Wheeler ،

با دفاتر در سان فرانسیسکو, New York City, Salt Lake City, و , لندن, روش ایجاد کرده است خود را به عنوان یک آژانس همکاری با شرکتهای فورچون 500 را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از بزرگترین نامها در فن آوری از جمله یعنی 1Password Adyen همریز گالیله PagerDuty تریبون SurveyMonkey و زندگی خانه هوشمند.

در مورد روش

روش های روابط عمومی و بازاریابی شریک برای مارک های رقیب دادن تا وضعیت موجود و رهبران بازار در مواجهه با چالش های خود را. روش بخشی از صدای سنج ایجاد کردن ارتباطات گروهی PLC و همکاران با برنده جایزه تکنولوژی اروپا آژانس هاروارد و مشتری وکالت متخصصان inEvidence. این شرکت به تازگی نام یک فینالیست برای سال 2020 آمریکای شمالی تکنولوژی روابط عمومی شرکت از سال با تحریک رسانه ها قبلا هلمز گزارش. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید methodcommunications.com و یا اتصال از طریق LinkedIn, Facebook, Twitter و یا Instagram.

منبع روش ارتباطات

لینک های مرتبط

http://methodcommunications.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im