پیام پشت طلا رالی: اقتصاد جهانی دچار مشکل است

آن را آسان به را فراموش کرده ام در حال حاضر اما یک زمان وجود دارد در اوایل این بیماری همه گیر زمانی که قیمت طلا در سقوط آزاد.

این یک چیز کنجکاو چه با ویروس جرقه سقوط اقتصاد جهانی و این امر ثابت در زمان به عنوان یکی از بزرگ سر تقلبی در تاریخ اخیر از بازارهای مالی است. برای این بیماری همه گیر از سال 2020 خواهد به زودی نشان می دهد خود را به نیروی محرکه در پشت یکی از وحشی ترین تظاهرات بازار طلا تا به حال دیده می شود. در پایان معاملات در نیویورک روز جمعه شمش به حال spiraled به $1,902 فتح کرد گرفته شد.02 اونس برخی از 30 درصد بالاتر از پایین این آمار در ماه مارس و فقط 1% کردن یک رکورد مجموعه در سال 2011.

این ویروس به هر طریقی با استفاده از نیروهایی که در حال توطئه برای سوخت بی امان تقاضا برای امنیت درک شده از آشفتگی که طلا را فراهم می کند. وجود دارد ترس از دولت بیشتر-دستور مستندات و سیاستمداران’ تصمیم به از طریق فشار بی سابقه ای در بسته های مشوق و مرکزی به بانکداران تصمیم به چاپ پول سریع تر از آنها همیشه قبل از به تامین مالی است که هزینه های; و غوطه در تورم بازده اوراق قرضه به قلمرو منفی در ایالات متحده آمریکا; و دلار را کاهش ناگهانی در برابر یورو و ین ژاپن است.

همه اینها وقتی کنار هم قرار گرفته اند و حتی باعث نگرانی در برخی از محافل مالی که رکود تورمی — یک ترکیب نادر از رشد کند و افزایش تورم است که نابود ارزش درآمد ثابت سرمایه گذاری — می تواند نگه دارید در سراسر نقاط جهان توسعه یافته است.

در ایالات متحده, که در آن ویروس است که هنوز هم مواج و بهبود اقتصادی است به تاخیر انداختن این بحث بلندتر رشد است. سرمایه گذار انتظارات برای تورم سالانه بیش از دهه های آینده به عنوان اندازه گیری توسط یک باند-بازار متریک شناخته شده به عنوان breakevens منتقل كرده اند و بالاتر در چهار ماه گذشته پس از غوطه وری در ماه مارس است. روز جمعه آنها ضربه 1.5%. و در حالی که همچنان زیر قبل از همه گیر سطح و زیر فدرال رزرو را هدف 2% آن است که تقریبا یک درصد بالاتر از 0.59% عملکرد است که معیار 10 ساله اوراق قرضه خزانه داری پرداخت.

راننده اصلی در پشت طلا در آخرین تجمع “شده است نرخ های واقعی است که در ادامه به شاقول و نمی نشان می دهد نشانه هایی از کاهش در هر زمان به زودی” ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در Oanda Corp. گفت: از طریق تلفن. طلا نیز نقشه کشی سرمایه گذاران “نگران آن است که رکود تورمی را برنده خواهد شد و به احتمال زیاد حکم حتی بیشتر مسکن از تغذیه است.”

ایالات متحده اوراق قرضه بازارهای شده اند یک نیروی محرکه با عجله به طلا است که در خدمت به عنوان جذاب به عنوان پرچین بازده در خزانه که نوار کردن اثر تورم و سقوط به زیر صفر است. سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه های امن است که نمی خواهد از دست دادن ارزش.

شیدایی برای طلا در حال حاضر است trickled به خیابان اصلی. سرمایه گذاران خرده فروشی کمک کرده اند قرار داده ETF منابع حمایت طلا در مسیر برای یک 18th, مستقیم, هفتگی, افزایش, طولانی ترین خط از سال 2006. در ضمن طلا نوشته شده در هفتم هفتگی به دست آوردن روز جمعه و تحلیلگران انتظار نداریم که این افزایش برای پایان دادن به هر زمان به زودی.

“هنگامی که نرخ بهره صفر یا نزدیک به صفر و سپس طلا جذاب و متوسط به دلیل این که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن علاقه خود را در طلا” مارک موبیوس, co-founder در Mobius شرکای سرمایه گفت: در تلویزیون بلومبرگ مصاحبه. “من خواهد بود خرید در حال حاضر و در ادامه به خرید.”

تحلیلگران پیش بینی شده است بزرگ صعودی برای طلا را برای چند ماه. در مارس Bank of America Corp مطرح آن 18 ماه طلا-قیمت هدف به 3000 $در هر اونس.

“جهانی همه گیر است تامین پایدار افزایش طلا” فرانسیسکو بلانک, BofA سر از کالاها و مشتقات تحقیقات گفت: روز شنبه با استناد به اثرات از جمله کاهش واقعی نرخ رشد نابرابری و کاهش بهره وری. “علاوه بر این که تولید ناخالص داخلی چین به سرعت همگرایی به سطح ایالات متحده آمریکا با کمک به گسترش شکاف در Covid-19 موارد تکتونیکی تغییر جغرافیای سیاسی می تواند به آشکار شدن بیشتر حمایت از این مورد برای ما $3,000 هدف بیش از 18 ماه آینده.”

بانک مرکزی آمریکا پیش بینی جسورانه ساخته شده بود پس از قیمت طلا در ابتدا کاهش یافته و در ماه مارس به عنوان سرمایه گذاران به دنبال پول نقد برای پوشش ضرر و زیان در دارایی های ریسک. قیمت ها به سرعت بهبود پس از یک برش به بانک فدرال نرخ بهره و نشانه هایی است که تلفات اقتصادی از coronavirus منجر به عظیم محرک تلاش های جهانی از دولت ها و بانک های مرکزی.

این اولین بار نیست طلا بدست کمک از بانک مرکزی برنامه های محرک اقتصادی. از دسامبر سال 2008 تا ژوئن سال 2011 که بانک فدرال خریداری $2.3 تریلیون دلار از بدهی برگزار شد و هزینه های استقراض در نزدیکی صفر درصد در تلاش برای تقویت رشد کمک ارسال شمش به رکورد $1,921.17 سپتامبر 2011.

بحران یک دهه پیش بود, همه چیز در مورد بانک ها گفت: افشین نبوی سر تجارت در سوئیس کننده و فروشنده MKS PAMP گروه که nows می بیند طلا “با اشاره به سمت 2000 دلار.”

“این زمان به صداقت, من نمی بینم انتهای تونل” او گفت: حداقل تا انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de