مسا غیر معمول — اما دیرینه — راه صرف پول آب و برق می تواند به رای دهندگان

مسا عمل کرده است منابع مالی خود را متفاوت از بسیاری ققنوس-منطقه شهرستانها گذشته 75 سال است. ساکنان نمی پرداخت اولیه مالیات بر ملک اما بیش از 100 میلیون دلار از آب و برق خود را پرداخت سرپا نگه داشتن شهر دیگر عملیات.

نزدیک به یک سوم از شهر ابزار درآمد می پردازد برای مواردی است که باید چیزی برای انجام با آب و برق.

عضو شورای شهر جرمی ویتاکر است که منجر به یک شهروند ابتکار عمل برای تغییر که گفته ساکنان قبوض آب و برق را رها کنید اگر میزا کوچک خود را به عقب با استفاده از این بودجه در مناطق ربطی به آب و برق.

حتی یک پیوند-رتبه آژانس نگرانی و dinged این شهر رتبه اعتباری بیش از شهر های طولانی عمل انتقال ابزار بودجه بدون هر گونه رسمی سیاست است که مجموعه ای از محدودیت ها.

مونیکا Michelizzi یک مسا دستیار دادستان شهرستان تا سال 2006 گفت: او داوطلبانه برای این طرح به دو دلیل — به خار حسابداری شفافیت و کاهش نرخ آب و برق.

“هنگامی که شما را به صحبت ratepayers آنها نمی دانند که در آن پول آب و برق در جریان است,” او گفت:. “فرض کنیم که آنها همه چیز را به آنها پرداخت شده است به دلیل آب و برق گران هستند. نه به این دلیل آب و برق گران هستند به این دلیل است که این شهر پرداخت برای همه این چیزهای دیگر.”

مسا, شهرستان, مدیر, کریس بردی گفت: این ابتکار عمل “خواهد بود ویرانگر” و “آیا از پاک کردن مقدار زیادی از خدمات” از جمله تأثیر امنیت عمومی.

بردی به تازگی پیشنهاد شده است که شورای شهر درپوش نقل و انتقالات در بیش از 30 ٪ از ابزار بودجه. شورای احتمال تصویب این را به عنوان یک فرمان و همچنین ممکن است ارسال آن را به رای دهندگان در ماه نوامبر به رسمی در این شهر منشور.

اگر هر دو تلاش و حرکت رو به جلو مسا رای دهندگان را مجبور به تصمیم گیری بین دو رقیب ابزار مربوط به رای گیری اقدامات است.

چه Whittaker ابتکار عمل را انجام دهید

Whittaker اشاره می کند که برای هر 100 دلار صرف شده در مسا آب, فاضلاب, فاضلاب زباله و برقی, آب و برق $32 هدایت می شوید برای شهرستان هزینه است که ربطی به آب و برق.

خود “رای مثبت مقرون به صرفه نرم افزار” ابتکار عمل را اصلاح شهرستان منشور منع مسا از انتقال بیش از 20 درصد از پول آب و برق به صندوق عمومی را پوشش می دهد که غیر سودمند عملیات.

اندازه گیری نیاز این شهرستان به ایجاد “فقط و معقول” نرخ آب و برق و منع آب و برق از ایجاد درآمد فراتر از آنچه را مناسب و لازم برای عملیات. مازاد درآمد منتقل نمی شود و یا مورد استفاده برای ابزار-هزینه های مربوط خواهد بود بازگشت به مشتریان در پایان سال در قالب بازپرداخت و یا کاهش نرخ.

Whittaker می گوید: ابتکار عمل را کاهش دستياران قبوض آب و برق و اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی پول برای ابزار زیرساخت های سرمایه گذاری و تعمیرات.

او گفت: وجود دارد هیچ وضوح یا صداقت در سیستم فعلی که او در مقایسه با مالیات اضافی ساکنان پرداخت بدون رای گیری ،

Whittaker مخالف با رهبران شهر که می گویند این طرح خواهد صدمه دیده و امنیت عمومی صرف.

“اگر شما این همه پول اضافی شما باد در چیزهایی که لازم نیست برای شهرستان پس چگونه شما می توانید می گویند که کاهش در چقدر پول شما می توانید صرف خواهد شد کاهش در بحرانی خدمات و یا صدمه زدن به بودجه بسیار زیادی که این شهرستان را برای رفتن به سقوط از هم جدا ؟” او با اشاره به شهرستان هزینه در زمینه هایی مانند آریزونا دولت دانشگاه را به ساختمان جدید در مرکز شهر و یارانه ها برای امکانات ورزشی است. “این فقط بی معنی است. … وجود دارد اتاق را برای کاهش در شهرستان هزینه می شود.”

Whittaker ابتکار خواهد نیاز به جمع آوری 7,991 رای دهندگان امضا توسط مارس 21.

این عضو شورای گفت او مطمئن نیست که چگونه بسیاری از امضا داوطلبان جمع آوری شده تا کنون, اما که بیش از 100 نفر هستند جمع آوری امضا.

چه شهر پیشنهاد

به عنوان Whittaker خود را هل ابتکار مسا کارکنان ارائه یک پیشنهاد به شورای شهر در Jan. 30 به رسمی و برای اولین بار آن سنت طولانی مدت از ابزار نقل و انتقال و کلاه مقدار 30٪.

پیشنهاد اجازه می دهد تا به 25 ٪ از ابزار درآمد به توان منتقل شده به صندوق به طور کلی برای امنیت عمومی صرف. یکی دیگر از 5 درصد می تواند منتقل شود و برای استفاده عمومی.

سیاست خواهد مختلفه شهر فعلی عمل با استفاده از حدود 30 درصد از پول آب و برق به صورت غیر سودمند عملیات.

مقامات شهر می گویند طرح خود را تغییر دهید شهرستان هزینه; Whittaker, از سوی دیگر, آیا پاک کردن بیش از 50 میلیون دلار از آن سالانه بودجه عملیاتی با توجه به شهرستان ارائه شده است.

این شهر همچنین پیشنهاد ایجاد یک ابزار کمک برنامه ای است که کمک می کند تا سالمندان کم درآمد و کسانی که در تلاش برای پرداخت قبوض آب و برق.

اعضای شورای شهر به غیر از Whittaker به نظر می رسد حمایت از فرمان. این شورا در آینده جلسه انتظار می رود که برای رای دادن بر روی فرمان. آن ممکن است پس از آن تصمیم به مراجعه به آن در انتخابات نوامبر آن را به تبدیل شدن به یک منشور اصلاح چیزی شهردار جان Giles و دیگران گفته اند که آنها پشتیبانی می کند.

Whittaker گفت: این شهرستان پیشنهاد نمی خواهد پایین تر نرخ آب و برق به دلیل بالاتر انتقال کلاه.

او گفت: فرمان “هیچ دندان” را به عنوان می توان آن را به راحتی لغو توسط شورای اسلامی رای دادن. منشور اصلاح خواهد بود در حال حرکت در مسیر درست است.

مسا سیستم منحصر به فرد: ‘فرمول های مختلف برای ما چگونه پرداخت برای چیزهایی’

در سال 1945 شورای شهر را لغو کرد مسا اولیه مالیات بر املاک و شروع با تکیه بر ابزار درآمد برای کمک به تغذیه آن بودجه عملیاتی.

مسا تنها شهرستان در میان 50 در کشور بدون اولیه مالیات بر اموال.

این هم یکی از شهرستانها چند که به طور معمول با استفاده از ابزار درآمد — در درجه اول پول ساکنان و کسب و کار پرداخت هزینه های آب و یا فاضلاب استفاده از پوشش غیر سودمند هزینه های عملیاتی مانند امنیت عمومی و پارک ها.

مقامات شهر در دفاع از این عمل از انتقال پول از ابزار آن حساب که بخشی از آنچه را به نام سرمایه گذاری صندوق به عنوان راه مسا اتحاد عمل برای چند دهه. آنها می گویند این است چگونه شهر را فراهم می کند امنیت عمومی و خدمات دیگر بدون اولیه مالیات بر اموال.

“این یک صرفه سازمان” جایلز گفت: در جلسه اخیر. “ما فقط باید فرمول های مختلف برای ما چگونه پرداخت برای همه چیز.”

این شورا در سال, بررسی نرخ آب و برق و مقدار پول آب و برق که منتقل خواهد شد به طور کلی عامل صندوق. انتقال مقدار است که توسط سنت افزایش سالانه بر اساس نرخ تورم است.

شهرستان منتقل $108.4 میلیون آخرین سال مالی و $110.6 میلیون این سال مالی با توجه به شهر ، که نزدیک به یک سوم از کل ابزار درآمد پیش بینی شده در حدود 376 میلیون دلار از این سال مالی.

علاوه بر این ابزار پول یارانه زیان خالص در پروژه های دیگر قرار دارد در سرمایه گذاری صندوق. بودجه شهرستان را نشان می دهد که آب و برق, تولید بیش از 98 درصد از سرمایه گذاری صندوق درآمد. پروژه های دیگر در سرمایه گذاری صندوق — از جمله مرکز کنوانسیون و دو بهار آموزش استادیوم — از دست دادن پول.

بهره برداری از توله شیکاگو و اوکلند امکانات در ترکیب از دست دادن بیش از 2 میلیون دلار در سال, اگر چه آنها را تولید غیر مستقیم درآمد از طریق مالیات بر فروش و مالیات هتل به شهر. ابزار درآمد پوشش آن عامل کسری.

رتبه بندی اوراق قرضه آژانس را افزایش می دهد پرچم قرمز

استاندارد اند پورز باند-رتبه آژانس مطرح شده است و نگرانی در مورد نقل و انتقالات آنجا که در اوایل سال 2013 است.

“ما در آینده در معرض خطر با توجه به عدم رسمیت محدودیت در چه حد می تواند منتقل شود و ما با این باور بزرگ نقل و انتقالات می تواند فشار دسترس بودن منابع مالی برای ابزار سرمایه گذاری” S&P به گزارش خوانده شده در سال گذشته است.

2019 گزارش اشاره می کند که نقل و انتقال “موضوع را به شورای شهر را در اختیار” قرار می دهد که این شهر در معرض خطر انتقال پول آب و برق بدون reinvesting به پرداخت 1 میلیارد دلار در پروژه های ابزار در سال های آینده.

در سال 2013 S&P گزارش اظهار داشت که صندوق به طور کلی نقل و انتقالات و پرداخت جدید بهار مرکز آموزش از ابزار بودجه کاهش پرداخت بدهی و نیاز به نرخ آب و برق به بالا ترین سال است.

S&P کاهش مسا امتیاز از AA-/پایدار به AA-/منفی در سال 2015 به دلیل این عمل است. در سال 2016 رتبه بازگشت به ثبات اما S&P نوشته است و انتظار نداشتند به ضربت آن بیشتر به دلیل “ادامه و افزایش نقل و انتقالات به این صندوق به طور کلی.”

انجام نقل و انتقالات منجر به افزایش نرخ آب و برق?

جایلز به مدت طولانی در دفاع از این شهر را منحصر به فرد عمل.

او تحت فشار قرار دادند در برابر منتقدان در سال 2014. “کسانی که می آیند و می گویند:” یک دقیقه صبر کنید. نگاه کنید. شما در حال انجام خلاق تامین مالی با حرکت پول از ابزار خود را و حساب های سرمایه گذاری خود را بودجه برای پوشش تعهدات به طور کلی.’ خوب آره. این که چگونه ما چیزهایی در اطراف اینجا و این کار انجام شد و نه در پشت درهای بسته گفت:” در آن زمان است.

اخیرا Giles با تخفیف “همیشگی سوء ظن است که شهر مسا افزایش نرخ آب و برق در زمانی که ما نیاز به پول بیشتری برای پرداخت هزینه برای پروژه های خاص و یا چیزی شبیه به آن.”

“این درست نیست و هرگز درست بوده است,” او گفت: Arizona Republic.

او گفت: این شهر پیشنهاد فرمان است که یک راه خوب برای روشن است که تا.

Whittaker استدلال می کند که انتقال پول از ابزار حساب درایوهای تا ساکنان نرخ آب و برق و سیفون پول مورد نیاز از ابزار بهبود.

مسا ساکنان به طور متوسط پرداخت بیشتر برای آب و مواد زائد جامد از ساکنان دیگر منطقه ققنوس شهرستانها با توجه به مسا بودجه ،

مسا چهارم غیرقابل تحمل ترین دره شهر از نظر آب و برق و مالیات در سال 2016; سپس آن را نقل مکان کرد به سوم; در حال حاضر آن را با توجه به شهر داده است. اگر چه مسا ساکنان پرداخت کمتر مالیات آنها پرداخت بیشتر به طور متوسط برای آب و برق از دیگر ساکنان دره.

در اینجا به طور متوسط ترکیب سالانه آب زباله و فاضلاب اتهامات دره شهرستانها در این سال:

  • مسا: $1,093.
  • گلندیل: $961.
  • تمپه: $874.
  • Scottsdale: 800 دلار است.
  • چندلر: $782.
  • ققنوس: $778.
  • گیلبرت: $757.

آن را فقط منجر به افزایش مالیات در جای دیگر?

یک شهر ارائه در ماه مه به بررسی چندین گزینه اگر Whittaker ابتکار تصویب شد: به دنبال یک مالیات جدید یا دیگر منبع مالی یا برش شغل جدید پروژه ها و خدمات.

“واقعا تنها چیزی که آن را انجام شده است کاهش شهرستان خدمات” جایلز گفت: از این طرح است. “بر خلاف توضیحات آن وجود دارد هیچ چیز در آن وجود دارد که کاهش نرخ آب و برق.”

جایلز معتقد است مفهوم مانده پول آب و برق است “بسیار بعید است که سناریو” و ابتکار عمل را پیشنهاد کاهش نرخ و یا بازپرداخت یک “غلط قول می دهم.” ابزار درآمد خواهد بود به سر برد تا در ابزار لازم و زیرساخت پرداخت حقوق بازنشستگی و دیگر نیازهای قبل از آن rebated به مشتریان است.

بردی و جایلز گفت: از آنجا که ایمنی عمومی صرف مانند یک تکه بزرگ از بودجه شهرستان است امنیت عمومی ناچار خواهد صدمه دیده است با یک کلاه بر روی ابزار نقل و انتقال پول.

“هنگامی که 60-70 درصد از کل بودجه شهرستان است که امنیت عمومی شما می توانید شاتر کتابخانه ها و پارک ها و از بین بردن بسیاری از خدمات اما هنوز هم پس از انجام تمام است که شما در حال رفتن برای پایان دادن به تخمگذار کردن افسران پلیس و آتش” جایلز گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی است که می تواند کاهش دهد.”

عضو شورای دیوید لونا گفت: این طرح را تصویب خواهد به احتمال زیاد زور به شهرستان در نظر گرفتن درخواست رای دهندگان اولیه برای یک ملک مالیات و یا مواد غذایی مالیات چیزی است که او گفت: مقامات شهر نمی خواهید به انجام.

اما Whittaker استدلال می کند که مسا نمی کند و نیاز به پول اضافی. “من فکر می کنم آن را صرف یک موضوع بیش از من می توانم در یک بودجه مشکل,” او گفت:.

اگر هر دو طرح را در انتخابات نوامبر رای دهندگان تصمیم گیری بین این دو رقیب اقدامات: در این شهرستان را 30% کلاه و Whittaker 20% کلاه نرم افزار انتقال.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر