مسا خواهد شد کمک به پرداخت برای کالج به بهبود این شهر تحصیل پس از دبیرستان

رهبران شهر در مسا امید به افزایش تعداد ساکنان به دنبال آموزش پس از دبیرستان با کمک به آنها برای پرداخت دو سال در مسا جامعه ،

تلاش می آید که فقط 35 درصد از مسا ساکنان سنین 25 تا 64 داشتن مدرک مجوز یا مدارک فراتر از دیپلم دبیرستان.

که کمتر از ایالت رقم از 46 درصد است که خود مسیرهای کشورهای دیگر.

یکی از مسا عضو شورای شهر سوال که آیا شهر پیشنهاد oversteps نقش دولت های محلی اما دیگران گفت: تشویق آموزش و پرورش بسیار مهم است برای جذب کارفرمایان به آریزونا سومین شهر.

بودجه انتظار می رود که از طریق ترکیبی از شهرستان پول و کمک های مالی خصوصی.

تلاش بخشی از Achieve60AZ غیر انتفاعی و غیر حزبی ابتکار. اتحاد آریزونا سازمان ها و جوامع است فشار به 60 درصد از Arizonans کسب تهیه مدرک و مجوز یا مدارک تحصیلی تا سال 2030. رژیم صهیونیستی. mlb تبلیغ اهمیت این طرح در سال 2016.

دولت تا کنون به نظر نمی رسد در مسیر رسیدن به این هدف است. آریزونا دیده است 4% دست انداز در چهار سال از 42 درصد به 46 درصد از آریزونا بزرگسالان جلسه هدف.

شهردار جان جایلز گفت: زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد این طرح به نظر می رسید کاملا مناسب مسا نیاز دارد. در حالی که او منتظر جهت از فرماندار یا قانونگذاران دولت در نحوه اجرای برنامه.

“هیچ کس در حال آمدن است برای حل این مشکل برای ما,” او گفت:. “ما نیاز به رهبران در این است.”

راشل Yanof رئیس Achieve60AZ سازمان گفت آن بوده است تا حد زیادی به شهرستانها به شکل از چگونه برای رسیدن به این ایالت هدف است. چرا که آموزش و پرورش در آریزونا است غیر متمرکز و متفاوت از جایی به جای دیگر و از آنجا که دفتر او فقط دو کارکنان Yanof گفت: آنها ارائه پشتیبانی و شروع مکالمات اما نمی تواند لزوما ایجاد یک طرح برای هر جامعه است.

او گفت که در آن Giles پا به ببینید که چه میزا می تواند انجام دهد.

‘دشوار آمار ما در اینجا در مسا’

در حالی که حدود دو سوم از مسا مدارس دولتی فارغ التحصیلان ثبت نام در متوسطه برنامه ها تنها در حدود یک سوم از آنها به پایان مدرک و مجوز یا گواهینامه برنامه با توجه به یک شهر گزارش.

این “سختی آمار ما در اینجا در مسا” عضو شورای فرانسیسکو هردیا گفت.

او و Councilwoman جن داف رهبری یک وظیفه نیروی آموزشی و دستیابی به تازگی ارائه یافته های خود را به شورا.

مسا نیروی کار آغاز خواهد شد به کاهش در کارگران واجد شرایط با شروع در سال 2025 اگر تهیه دستیابی نیست, بهبود, با توجه به گزارش.

داف گفت: مسا اتحاد میان بالاترین نرخ بی خانمانی و کمترین نرخ اشتغال منطقه شهرستانها. بدون آموزش نیروی کار مسا نمی خواهد ادامه برای به دست آوردن جدید کارفرمایان و دستمزد بالا شغل او گفت:.

“این یک مبرم زمان برای اقدام و ارتکاب به این Achieve60AZ,” او گفت:.

مسا نیاز 135,000 بیشتر ساکنان برای رسیدن به یک مدرک لیسانس یا گواهینامه برای دیدار با 60% هدف گفت: Amy Trethaway مدیر مسا شمارش در کالج برنامه و کارمند در این شهر بالاتر آموزش و پرورش نیروی کار.

ایالت و 1 میلیون بیشتر بزرگسالان نیاز به credentialed شود.

Achieve60AZ نه فقط در مورد حضور در دو یا چهار سال کالج, اما درآمد هر نوع پست-دبیرستان مدارک تحصیلی است که کسی یک کار بهتر نامزد Trethaway گفت.

که می تواند شامل درآمد یک مجوز برای یک مسکن به یک آرایشگر و یا ماساژ درمانگر. و یا درآمد صدور گواهینامه در تجارت ماهر مانند جوشکاری مکانیک خودرو, لوازم آرایشی یا سایبر.

چگونه خواهد شهریه کمک کند کار می کند ؟

این شهر قصد دارد برای کمک به ارائه دو سال از آموزش رایگان در مسا کالج برای دانش آموزان با نیاز مالی. ایده این است برای شهر را به یک “گذشته دلار وعده” برای پر کردن شکاف بودجه پس از دانش آموزان محلی درخواست برای دریافت کمک مالی فدرال.

که می تواند شامل حق الزحمه به صورت کتاب و یا دیگر دانشگاهی هزینه Trethaway گفت.

او گفت: مسا انتظار برای کمک به حداقل 600 دانش آموزان سال اول و بیشتر در سال بعد ،

وعده برنامه انتظار می رود تا و در حال اجرا برای دانش آموزان دبیرستان فارغ التحصیل در بهار سال 2021 و ورود به کالج است که سقوط.

این MesaAchieves60AZ تلاش نیز همچنین:

  • آهنگ شهر PK-20 آموزش و پرورش داده ها از طریق داشبورد آنلاین.
  • کمک به دانش آموزان با برنامه های کاربردی برای فدرال کمک برای کالج.
  • همکاری با مسا مدارس عمومی در سلامت روانی و اجتماعی و عاطفی و برنامه های آموزشی برای کمک به دانش آموزان با مهارت های موفق بعد از مدرسه بالا است.

عمومی-خصوصی در تلاش برای پر کردن شکاف در هزینه های کمک درسی انتظار می رود نیاز به 1 میلیون دلار در طول پنج سال یا حدود 200,000 دلار در سال است.

شهردار گفت که او قصد دارد به دادگاه محلی کسب و کار برای ارائه 100.000 دلار در هر سال در آن شهر بود و سپس مطابقت.

“این است که به ساده ترین جمع آوری کمک کار است که من تا به حال چیزی برای انجام با” جایلز گفت: شورای.

او گفت: کسب و کار, چند روز پس از اعلام این برنامه در حال حاضر متعهد بیش از نیمی از آنچه مورد نیاز است برای چند سال اول با حامیان مالی که شامل مسا ماراتن, Cigna و Rolfs سالن.

باید این شهر گام تا ؟

بسیاری از این شورا به نظر می رسید به حمایت از ابتکار عمل اما عضو شورای کوین تامپسون سوال با استفاده از مالیات دهندگان دلار در چیزی که او احساس می کند که در خارج از شهر مسئولیت. شهر باید لابی دولت و قوه مقننه به ارائه نیروی کار توسعه پول به جای استفاده از شهر پول به صندوق آموزش و پرورش, او گفت:.

عضو شورای دیوید لونا و سایر اعضای شورای حفظ این شهر را به رهبری تلاش برای ساخت یک نیروی کار تحصیل کرده که جذب شرکت ها و بهبود های شهر کیفیت زندگی است.

“من به یاد داستان من در آینده به عنوان یک بچه در یک شهر کوچک در نزدیکی مرز (چندلر) و دیدن موسسات مختلف دولتی مشغول بودن در بلند کردن اجسام تا دانش آموزان” هردیا گفت.

او گفت که او دریافت کرد و دولت فدرال کمک هزینه تحصیلی برای حضور در دانشگاه ایالتی آریزونا اما این هرگز اتفاق افتاده است بدون مربیان از مدرسه خود را در منطقه و شهرستان است.

هردیا در حال حاضر می خواهد مسا به انجام همان. “چگونه ما بلند کردن آن محله و آن دسته از دانش آموزان به جلو حرکت کند و به آنها فرصت مانند من داده شده است؟”

مسا اولین شهرستان در آریزونا برای کمک به ارائه رایگان کالج محلی برای دانش آموزان, Heredia گفت. متحده مانند تنسی و شهرهای فیلادلفیا و لانگ بیچ کالیفرنیا مشابه کالج, وعده, برنامه, او گفت:.

هردیا گفت که او امیدوار شهرهای آریزونا به دنبال خواهد داشت مسا منجر شود.

چگونه شهرهای دیگر انجام می دهند ؟

در حالی که ایالت نیل برای بزرگسالان با درجه مجوز و یا گواهی در 46 درصد آن را بسیار سخت تر برای کشف کردن که در آن هر شهرستان صفوف.

دلیل این است که وجود ندارد به طور کلی پذیرفته شده منبع داده که تعداد بزرگسالان با غیر علمی و اعتبار حرفه ای (و نه درجه) با توجه به ملیسا Lempe سخنگوی انتظار بیشتر آریزونا.

او سازمان در همکاری با Achieve60AZ کار با آریزونا جوامع به مجموعه محلی نیل به اهداف با نگاه کردن به داده های موجود و پر کردن شکاف.

هر چند 46 شهرها و استان ها امضا کرده اند در حمایت از دولت 60 درصد هدف تمپه تنها شهرستان تا کنون به مجموعه خود را محلی هدف Lempe گفت.

تمپه به دنبال دستیابی به 65 درصد پیشرفت تا سال 2030 هدف این مجموعه در سال 2017. این تنها آریزونا جامعه به یک هدف بالاتر از 60% است.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>