مسا کتابخانه های مرکز هنرهای, موزه ها و پارک ها و تفریح و سرگرمی امکانات ممکن است باقی می ماند بسته از طریق پایان ماه سپتامبر در شهر قصد دارد برای کاهش هزینه ها و آب و هوا اثرات coronavirus در شهرستان خزانه.

شهرستان, مدیر, کریس بردی توصیه می شود به شورای شهر است که سه بخش بسته باقی می ماند از طریق حداقل Oct. 1 برای بهداشت عمومی به دلایل اما در درجه اول برای صرفه جویی در هزینه ،

“حتی اگر این گردهمایی اجتماعی مجاز است به بازگشت به, آیا آن را در اکتبر یا هر ماه پس از آن این سوال پس از آن نیز می شود که اقتصاد نیز بهبود پیدا کرد و به یک نقطه که در آن ما می تواند این امکانات به عقب باز؟” بردی گفت.

اعضای شورای شهر شد تا حد زیادی مخالف تمدید تعطیلی که عضو شورای دیوید لونا به عنوان “سخت گیرانه.” شهردار و شورای اسلامی خواست reevaluation از این وضعیت در اوایل ماه ژوئن و به بازگشایی امکانات اگر ممکن است.

بسته شدن امکانات برای صرفه جویی در پول

کارکنان شهرستان گفت: نگه داشتن سه بخش توقیف خواهد صرفه جویی در این شهر پول آن را به عنوان معاملات با فلج کننده بودجه اثرات طولانی مدت بیماری همه گیر.

سه تحت تاثیر بخش مسا کتابخانه های عمومی, فرهنگ و هنر, و, پارک, تفریح و سرگرمی و امکانات جامعه. هر سه بسته شده اند پس از مسا تصویب اجتماعی فاصله در سطح شهرستان در اواسط تا اواخر ماه مارس است.

نگه داشتن این امکانات بسته لطمه می زند و این شهرستان از لحاظ مالی به هیچ عنوان درآمد حاصل از برنامه ها و بلیط. اما با صرفه جویی در هزینه اقدامات بیش از شش ماه در این شهرستان برآورد آن می توانید تا پایان با مثبت خالص به جای اثرات منفی به عنوان پول ذخیره شده از هزینه ها و اخراج پیشی درآمد از دست داد.

در اینجا تفکیک شهرستان را برآورد کاهش هزینه اگر امکانات بسته باقی می ماند از طریق Oct. 1:

پارک های تفریحی و امکانات جامعه

 • درآمد از دست رفته: $3.2 میلیون نفر است.
 • هزینه های ذخیره شده به دلیل بسته شدن: $2.7 میلیون نفر است.
 • پرسنل کاهش: 1.8 میلیون دلار ذخیره از تخمگذار کردن 399 پاره وقت کارکنان و $842,000 از موقعیت های خالی.
 • نهفته برنامه ها: آبزیان, دو و میدانی, مراکز تفریحی و برنامه های ویژه.

خدمات کتابخانه

 • هزینه های ذخیره شده به دلیل بسته شدن: $590,000.
 • یک بار کاهش و deferrals: $880,000 از تاخیر در پروژه های بهبود و بیان کتابخانه شعبه دارد.
 • پرسنل کاهش: $191,000 نجات از تخمگذار کردن 17 پاره وقت کارکنان و $203,000 از موقعیت های خالی.
 • نهفته خدمات: چک کردن برنامه های کامپیوتری استفاده از کارت کتابخانه و خدمات به مشتریان. خدمات کتابخانه آنلاین ادامه.

هنر و فرهنگ (مسا مرکز هنرهای تجسمی و موزه ها)

 • درآمد از دست رفته: $4.7 میلیون نفر است.
 • هزینه های ذخیره شده به دلیل بسته شدن: 4.8 میلیون دلار.
 • پرسنل کاهش: $710,000 از تخمگذار کردن تمام وقت و پاره وقت کارگران و موقعیت های خالی.
 • نهفته برنامه ها: موزه ها و اجراهای زنده, برنامه نویسی و رویدادهای خاص.

با نگه داشتن این بخش بسته به اندازه کافی بلند را برای شهرستان به حداکثر رساندن ذخیره هزینه و کاهش کارکنان آن می توانید تا پایان با مثبت به جای منفی مالی اثرات زمان اکتبر می آید. ترکیب این سه بخش را تا پایان با مثبت پس انداز از 4.6 میلیون دلار به جای ضرر و زیان ناشی از تعطیلی کوتاه و بدون صرفه جویی در هزینه و اخراج.

کارکنان و حتی شناور ایده بسته شدن امکانات تا مارس یا آوریل سال 2021 اگر بهبود اقتصادی بود و نه “کافی برای حمایت از بازگشایی.”

“این بسیار دشوار است مکالمات” بردی گفت. “چیزی است که هر کسی می خواهد به انجام است.”

مسا همچنان به انجام هزینه از امکانات حتی اگر آنها بسته شده و ترکیبات آن, آنها در شهر می شود هیچ ورودی درآمد حاصل از آنها, او گفت:. تمدید تعطیلی اجازه می دهد برای صرفه جویی در هزینه اقدامات برای کاهش ضربه از تعطیلی در وهله اول با توجه به کارکنان شهرستان.

بردی گفت: در حالی که به نظر می رسد تمرکز بر سه بخش کاهش ساخته شده در سراسر شهرستان از جمله از طریق کشت به تعویق افتاد و نگهداری و پروژه های سرمایه ای.

“تقریبا در هر بخش در این شهرستان خواهد بود نهفته در تلاش برای آن را از طریق این شش ماه آینده,” او گفت:.

چه اتفاقی می افتد به کارکنان?

در سراسر سه بخش در مجموع 23 تمام وقت و 455 پاره وقت کارکنان خواهد بود گذاشته به عنوان امکانات بسته باقی می ماند. سی و پنج موقعیت های خالی پر خواهد شد.

بردی گفت: این شهرستان ارائه خواهد شد قطع بسته و ادامه داد: مزایای برای برخی از زمان برای گذاشته شدن کارکنان. آنها خواهد بود که برای اولین بار در نظر گرفته شده برای مشاغل زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و شهرستان rehires برای کسانی که موقعیت او گفت:.

علاوه بر این مسا امیدوار به انتقال بسیاری از این کارمندان به خصوص وقت آنهایی که به شهر دیگر مشاغل که نیاز به پهنای باند بیشتر طول coronavirus. بسیاری از وقت کارکنان کتابخانه به عنوان مثال نقل مکان کرد و به کارکنان مسا مراقبت در توسعه و تماس با مرکز و شهرستان انتظار دارد که حقوق خود را به پوشش داده شده توسط فدرال محرک دلار است.

“من نمی توانم قول می دهم که آن را برای همیشه خواهد شد اما ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم تا زمانی که ما یک ایده بهتر از آنچه در چهره ما هر دو از COVID ویروس و همچنین مالی” بردی گفت: کارکنان انتقال.

شورای هل زودتر دهانه

Councilwoman جن داف که شورای منطقه شامل منطقه مرکز شهر گفت: در دراز مدت بسته شدن از امکانات مانند مرکز هنرهای تجسمی و موزه ها را منفی اثرات موج دار شدن در مرکز شهر بیشتر به طور گسترده در هتل ها و کسب و کار و زندگی فرهنگی.

او گفت: پس از 40 سال در این شهر کار کرده است به احیای مرکز شهر دراز مدت تعطیلی از امکانات فرهنگی ممکن است مجموعه ای از این شهر پیشرفت را به پنج سال.

“تاثیر را خواهد کشت منطقه مرکز شهر به رفتن بسیار فراتر از تابستان” داف گفت: از تعطیلی.

او با انتقاد از این شهرستان انتخاب “برش ما در مرکز شهر نور صرفه جویی در هزینه های عملیاتی است.” او پیشنهاد مسا پیدا کردن صرفه جویی در هزینه اقدامات در سراسر شهر نه فقط در حوزه فرهنگ و هنر با اثرات در مرکز شهر.

شهردار جان Giles همچنین به نظر می رسد نگران طولانی مدت تعطیلی. او گفت: خاموش کردن آن بخش های عمومی برای دلایل بهداشتی بود “هیچ ذهن و بسیار خوشحال است” اما این که این شهرستان نیاز به تهاجمی در آوردن آنها به زندگی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

جایلز گفت: او از داشتن امکانات بسته از طریق ژوئن اجتماعی فاصله.

“اما آمده ژوئیه اگر در سطح ملی ما مقامات بهداشت در حال گفتن ما آن را خوب به جمع دوباره من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن این شورا به طور خاص — من می توانم برای خودم صحبت می کنند — بگو هی من خوب نیست با راه رفتن با توقیف یک کتابخانه در این نقطه و یا استخر و یا امکانات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد از ديدگاه بهداشت عمومی.’ بیایید پیدا کردن یک راه ابتکاری و با صرفه.”

جایلز پیشنهاد این شهرستان بازگشایی امکانات بسته و دوباره راه اندازی برنامه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اگر لازم باشد می توان آنها را در عمل با “اسکلت خدمه” و یا محدود ساعت و یا خدمات است. تابستان آبزیان, برنامه, برای مثال مهم برای بسیاری از مسا خانواده, او گفت:.

بردی گفت: این شهرستان می تواند یک ارزیابی جدید در آغاز ماه ژوئن و در صورت امکان سعی کنید برای بازگرداندن برخی از انواع برنامه های تابستانی و یا حوادث.

“علاوه بر داشتن برخی واقعا ترسناک قصد دارم به برخی از برنامه های خوش بینانه و همچنین” جایلز گفت. “پس امیدوارم واقعیت را دروغ جایی در وسط و ما می توانید انجام دهید تا آنجا که ما می تواند نه تنها برای کیفیت زندگی جامعه ما بلکه به عنوان نشان داد برای همه کارکنان تمام وقت کارکنان که معیشت آنها متصل به این.”

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de