مسا مرد مظنون به ضرب تیراندازی همکار در یک کامیون در حال حرکت در نزدیکی ملکه دره

حرکت کامیون کارمند بازداشت شده بود روز شنبه به ظن تیراندازی خود را همکار چندین بار در حالی که رانندگی را از یک شغل در ایالات متحده 60 در نزدیکی ملکه ولی با توجه به اسناد دادگاه.

آدم داگلاس Haywood, 25, از مسا است که در بازداشت و رو ممکن است قتل درجه دوم پس از ناشناس همکار پلیس گفت که او را دیدم Haywood شلیک دیگر همکار Boukary Ouedraogo چند بار پس از یک اختلاف یکشنبه شب با توجه به گزارش های ثبت شده در دادگاه توسط Arizona Department of Public Safety.

همکار پلیس گفت که حدود 10 p. m. روز شنبه, Haywood, قربانی و خودش شد تمام رانندگی را به دفتر خود در شهر فینیکس از کار در برف ریزه.

همکار رانندگی بود Haywood و Ouedraogo بودند که هر دو نشسته در صندلی عقب در کنار یکدیگر است. Haywood و Ouedraogo کردم به کلامی اختلاف شد که فیزیکی پس از Haywood می خواستم پنجره نورد پایین و قربانی می خواستند آن را به سمت چپ تا به گفته یک شاهد مصاحبه در سند است.

در اطراف این منطقه از ایالات متحده 60 و milepost 213 نزدیکی ملکه دره همکار گفت: Haywood جیبش یک تفنگ و گلوله Ouedraogo پنج بار: عکسبرداری یک بار توقف تیراندازی به سرعت در حال سه بار توقف و سپس تیراندازی در یکی از آخرین گزارش اعلام کرد.

همکار گفت: او می تواند بوی باروت و به عقب نگاه کرد به دیدن Ouedraogo در حال حرکت است. Haywood باز تاکسی درب و هل Ouedraogo بدن از کامیون در حال حرکت.

راننده آهسته و متوقف خودرو, درخواست Haywood به بررسی Ouedraogo نشانه هایی از زندگی است. Haywood رفت و گفت: قربانی تا به حال هیچ پالس به گفته یک شاهد مصاحبه در گزارش.

Haywood صحبت در مورد پنهان کردن Ouedraogo بدن در بوته و گفت: همکار که او می دانست کسی که کمک خواهد کرد که دور از بدن و به $10,000. همکار گفت: او درک Haywood اظهارات به عنوان رشوه برای کمک به او را دور از بدن این گزارش اعلام کرد.

Haywood رو به کامیون در حال حرکت و تلاش برای راندن بدون همکار اما موفق به این دلیل که او نمی تواند درایو چوب تغییر است. همکار انجمن به پایان رسید تا رانندگی Haywood به دفتر ققنوس, “با توجه به Haywood مسلح بودن و ترس Haywood ممکن است مقابله به مثل اگر او [را] نمی کند” با توجه به سند.

یک بار پشت در اتاق کار, Haywood نشان داد که همکار خود را کوچک سبز تیره و یا سیاه و سفید تفنگ دستی و چپ در نقره ای ماشین سواری با توجه به گزارش بازداشت. همکار انجمن به نام ققنوس پلیس و رئیس خود را پس از Haywood چپ.

هنگامی که ماموران وارد این همکار بازگو آنچه اتفاق افتاده است. وجود خون لام در سمت مسافر درب از کامیون در حال حرکت با توجه به گزارش.

Haywood خواهر به نام مسا اداره پلیس و گفت: Haywood شد خودکشی و زندگی در نزدیکی شرق خیابان توسکا و جنوب خیابان 56. در حالی که پلیس مسا بودند راه خود را به Haywood را محل اقامت Haywood به نام گروه و گفت که او خودکشی و که او تا به حال شات کسی در این گزارش اعلام کرد.

به گفته پلیس Haywood انطباق با دستگیری او و هنگامی که آنها به این بخش گفت: ماموران پس از توصیه خود را به حقوق میراندا که او تا به حال شات قربانی دفاع از خود با یک اسلحه او نگه داشته با او.

Haywood گفت: ماموران با توجه به این گزارش که او و Ouedraogo یک بحث بیش از این عقب-مسافر پنجره بودن نورد بالا یا پایین. هنگامی که او فکر Ouedraogo خوابش برد Haywood سعی کردم به رول پنجره پایین و Ouedraogo برداشت Haywood توسط گردن و بازو.

Haywood ترس برای زندگی خود بیرون کشیده و خود را از تفنگ و گلوله Ouedraogo چهار بار به او گفت: افسران. Ouedraogo افتاد باز سمت مسافر درب و آنها را متوقف و برای بررسی پالس. Haywood گفت: ماموران که آنها نگه داشته رانندگی در جستجوی سیگنال به پلیس تماس بگیرید, اما او منتظر به عقب بر گردیم به دفتر به او بگویید, خواهر, خود, رئیس, پلیس.

Haywood رزرو شده بود به Maricopa County چهارم خیابان زندان است که برگزار می شود در $750,000 اوراق قرضه. او برنامه ریزی شده است برای یک وضعیت کنفرانس Aug. 5 در 8:30 صبح در جنوب شرقی منطقه ای دادگاه مرکز.

رسیدن به خبرنگار در alana.minkler@gannett.com و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im