مسا مرد به اتهام حمله به زن و شوهر با تبر در خانه خود

یک مسا مرد بازداشت شده است به ظن حمله به و سرقت از یک زن و شوهر در خانه خود و ضربه زدن با یک تبر یا تبر با توجه به اسناد دادگاه.

در آوریل 28, the چندلر اداره پلیس دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد تیراندازی در محل اقامت نزدیک چندلر بلوار و دلاور خیابان.

به عنوان ماموران در صحنه وارد شدند آنها در بر داشت یک کامیون ترک محل و انجام ترافیک توقف در آن کشف یک نر قربانی در جلوی صندلی مسافر خونریزی از بازوی راست خود را بر اساس یک علت احتمالی بیانیه ثبت در دادگاه. تحقیقات بیشتر نشان داد که او تا به حال فقط حمله شده است در خانه خود را.

قربانیان یک چندلر زن و شوهر بودند در خانه خود را هنگامی که کسی زدم در درب خود را. این مرد مشکوک پرسید برای نوجوانان پسر و ادعا او یک دوست پرونده های دادگاه نشان می دهد.

اسناد و مدارک گفت که همسرش به او گفت به بستن و قفل درب جلو چرا که او نمی باید یک احساس خوب در مورد فرد.

پس از قفل کردن درب شوهر شنیده لگد زدن به سر و صدا در درب و رفت و برای باز کردن آن پیدا کردن سه تا چهار ورزشکار یکی از آنها اشاره کرد و تفنگ او.

شوهر سعی در نزدیک درب اما این گروه مجبور راه خود را به خانه. همسر پلیس گفت که سارق پول خواست بلافاصله پس او و شوهرش دست آنها را در کیف پول خود را.

سارق خواستار پول بیشتر و یکی از آنها شروع به ضربه زدن با تبر یا تبر در حالی که دیگری با اشاره اسلحه در آنها با توجه به اسناد دادگاه.

سارق پس از آن فرار از خانه و سوار دور در یک تیره رنگی SUV. شوهر منتقل شد به بیمارستان با آسیب های جدی این اسناد گفت.

یک چندلر کارآگاه قبلا متوجه SUV و فرار یک پرونده بررسی موقت شماره پلاک و به عنوان یک نتیجه از این خودرو بود که به دنبال یک مسا اقامت.

پلیس و یک تیم SWAT رفت و به اقامت و احاطه SUV و سه نفر بازداشت شدند.

Dominik Isreal لوپز, 18 یکی از افراد پلیس بازداشت شده اند.

در طول مصاحبه پلیس متوجه شدند که لوپز در حال تاخت و تاز چندلر اقامت به این دلیل که قربانیان پسر بود او را دزدیدند و او می خواست برای بازیابی آنچه که تا به حال به سرقت رفته است با توجه به اسناد دادگاه. لوپز که خود یک تبر یا تبر و آمار قربانی با توجه به سوابق دادگاه.

هر دو قربانیان اموال و سلاح بودند لوپز, اتاق خواب, سوابق نشان می دهد.

لوپز با متهم درجه اول سرقت و تشدید حمله باعث جدی آسیب فیزیکی سرقت مسلحانه با سلاح مرگبار و آدم ربایی است.

او اعطا شد $750,000 وثیقه و جلسه مقدماتی برای مه 6.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de