مسا تسهیلات مراقب دستگیر کرد raped یک بیمار به زوال عقل سوابق دادگاه می گویند

یک پرستار در میراث روستا بالغ مرکز مراقبت در مسا دستگیر شد Feb. 16 او پس از اعتراف به تجاوز به یکی از بیماران مبتلا به سوابق دادگاه می گویند.

مانوئل کرال, 58, تجاوز 85 ساله مبتلا به زوال عقل با توجه به سوابق دادگاه. این گزارش اولین بار نیست کررل بررسی شده برای سوء استفاده جنسی و جرایم با توجه به سوابق دادگاه.

زن گفت: او در خواب در شب Feb. 14 وقتی یکی از “nightwatchmen,” بعد از شناسایی به عنوان کررل وارد اتاق او قرار داده و دست خود را بر دهان او و تجاوز به او, با توجه به سوابق دادگاه.

او گزارش داد حمله به کارکنان و کارکنان تماس گرفته و مسا اداره پلیس در فوریه. 16 دادگاه پرونده می گویند.

آزمون نشان داد این زن تا به حال صدمات سازگار با حساب او با توجه به سوابق دادگاه.

کارکنان تایید کررل تنها گارد اختصاص داده شده به زن را واحد و او شروع به کار وجود دارد در ژوئن 2019.

قبلی اتهامات سوء استفاده جنسی

پس از بررسی سابقه در کررل سه بعدی متفاوت مسا تحقیقات نشان داد که شناسایی کرال به عنوان یک مظنون در حوزه های مختلف بالغ مرکز مراقبت که در آن او یک شبه مراقب با توجه به سوابق دادگاه.

در سال 2012 کررل متهم شد که مجبور به انجام در دهان او. در سال 2014 او سوال شد در مورد اتهام سوء استفاده فیزیکی در دو بيمار مرد.

در یکی از تحقیقات 2014 بیمار ذکر شده چگونه کرال “را به زن ساکنان اتاق خودش و در را بست” با توجه به سوابق دادگاه.

کررل اذعان به پلیس

کررل بود در مصاحبه با پلیس و اعتراف به تجاوز به زن در این مورد سوابق دادگاه می گویند. او همچنین بستری برای سوء استفاده جنسی بیمار در سال 2012 و گفت: او قبلا دروغ در مورد آن حادثه با توجه به سوابق دادگاه.

کررل چهره شش اتهامات مربوط به تجاوز جنسی یکی مربوط به آدم ربایی و دیگری مربوط به سوء استفاده جنسی. پیوند خود را تنظیم شده است در $75,000.

کررل تنظیم شده است به نظر می رسد در دادگاه Feb. 24.

بیانیه ای از میراث ایجاد کرد

میراث فرهنگی ایجاد کرد با صدور بیانیه ای در مورد این حادثه بیان آنها می تواند تایید کند که ساکن گزارش این حادثه به ستاد Feb. 16 و آنها بلافاصله در تماس با پلیس. کررل دیگر این نسخهها کار در میراث فرهنگی ایجاد کرد.

“ما عمیقا غمگین در مورد حادثه حمله در جامعه ما است. ما در حال کار در همکاری کامل با اجرای قانون و همه حاکم بر سازمان و ساخت هر تلاش برای بازگرداندن آرامش و صلح از ذهن برای ما ساکنان و خانواده ها و کارکنان” میراث ایجاد کرد در بیانیه ای گفت.

این بیانیه گفت که زمانی که کررل استخدام شد همه لازم است چک های پس زمینه انجام شد و متوجه شد پاک. آن همچنین گفت کررل برگزار معتبر اثر انگشت-کارت ترخیص از آریزونا وزارت امنیت عمومی.

مقامات نام و آریزونا جمهوری به طور کلی نیست شناسایی قربانیان تجاوز به عنف.

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im