پس از قرنطینه برای بیش از یک هفته در یک کشتی کروز بود که لنگر انداخت در رسیف, برزیل جیم و Kathi شتاب به خانه بازگشت و به آریزونا دوشنبه.

“بود که فوق العاده خسته کننده است,” او گفت:.

جیم و Kathi تا به حال فقط بازنشسته از خود را تمرین دندانپزشکی در مسا. به جشن آنها رزرو 20 روز کروز از ریو دو ژانیرو به فورت لادردیل فلوریدا در Silversea سایه نقره ای. Silversea کشتی,’ پدر و مادر شرکت رویال کارائیب کروز دریایی با خطوط.

کمتر از یک هفته به کروز یک مرد بود که از حذف کشتی کروز پس از نشان دادن علائم COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

آن را طولانی نیست قبل از عجله خود را قفل شده است و در کابین خود را برای بیش از یک هفته پس از انسان آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و دیگر مهمان برداشته شد و با توجه به علائم اما بعد از آزمایش منفی شتاب گفت.

گیر در کشتی

کشتی یکی از چند که شد marooned در دریا و یا در بنادر با توجه به بیمار مسافران یا خدمه یا دولت های محلی است که نمی خواهد اجازه دهید آنها را به حوض از ترس آنها ممکن است حامل افراد آلوده.

“ما تا به حال جزئیات زیادی در مورد شاهزاده cruises, چگونه ویروس را از طریق تمام کشتی” شتاب گفت. “یا Kathi من یا سرفه و یا عطسه … ما می خواهم به نگاه در هر یک از دیگر و فکر کردم:” اوه خدای من این از آن است.'”

هانسن گفت: Arizona Republic که آنها تا به حال برای دریافت خلاق به منظور کشتن زمان در حالی که قرنطینه در کشتی که از آن زمان تا به حال هیچ دیگر موارد جدید کروناویروس.

“او آن را کشف شد 17 مراحل را از بالکن به درب به طوری که او می خواهم به عقب و جلو به مانند نیم ساعت او گفت:” در مورد Kathi.

تسریع همچنین گفت: جمهوری او “شروع به نگاه به جلو به ما در haz کت و شلوار های آینده برای دیدن اگر ما نیاز به حوله جدید برای گفتگو.”

مشکل صفحه اصلی

تسریع توصیف پیچیدگی مذاکرات که در تلاش برای به دست آوردن آنها را به خانه. چه آغاز شده به عنوان مکالمات بین کاپیتان کشتی Gennaro Arma و برزیل رهبران به سرعت تبدیل به یک بحث جهانی بهداشت مقامات و دولت ها در سراسر جهان است.

“آنها اجازه اروپایی و کانادایی کردن اول” شتاب گفت. “کاپیتان را دریافت کنید یک بار در روز و فقط می گویند:” گوش دادن آمریکایی ها ما فقط متاسفم اما ما نمی توانیم کسی را به توافق به هر چیزی.'”

پس از دولت برزیل تایید آنها می تواند ترک عجله فکر می کردم که مشکلات خود را در راه خود را. زمانی که آنها متوجه شدم که آمریکایی ها بودند که مردم تنها در کشتی نگرانی های خود را رشد.

مقامات مشغول به کار بودند به پرواز آمریکایی مهمانان به دالاس-فورت ورث فرودگاه بین المللی, که نزدیک ترین کفش فرودگاه بین المللی.

“هیچ کس نمی خواست ما” شتاب گفت. “آنها در حال مذاکره با فرماندار تگزاس برای روز به ما … ما مرده بودند مطمئن شوید که ما در حال رفتن به رفتن به یک پایگاه نظامی است.”

تشویق در هواپیما

سرانجام در صبح روز ژانویه 22, آنها توجه داشته باشید از کاپیتان همراه با دو جفت دستکش و دو ماسک. یک پرواز به دالاس شده بود مرتب شده اند و آنها برای قرار دادن بر روی دستکش و ماسک و انتظار بیشتر جهات از کاپیتان شتاب گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد روز دوشنبه اعلام 103 آمریکایی از کشتی بودند خانه پرواز.

“به محض این که ما در زمان خاموش از Recife در هواپیما وجود دارد خود به خود تشویق از همه” شتاب گفت. “هنگامی که ما لمس کردن در دالاس وجود دارد خود به خود تشویق دوباره.”

این عجله فرود در Phoenix Sky Harbor International Airport در اوایل صبح روز دوشنبه. از آن پس آن را برخی از زمان برای تنظیم به جهان جدید, قوانین و مقررات اجتماعی اطراف فاصله.

“هنگامی که ما چپ جهان بود خیلی عادی” شتاب گفت. “من مرتب از احساس من تا به حال شده است در کما در حالی که زامبی آخرالزمان رخ داده است. پس من از خواب بیدار شد و جهان کاملا متفاوت بود.”

رسیدن به خبرنگار در ryan.vlahovich@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im