مسا اعلام وضعیت اضطراری بسته رستوران ها و لغو شهرستان رویدادها و برنامه ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس.

آریزونا سومین شهر با جمعیت بیش از 500 ، 000 نفر است که مصرف آن از نشانه های فدرال و مقامات وزارت امور خارجه و بهداشت عمومی ادارات به عنوان آن را در ادامه پاسخ خود را.

شهردار جان جایلز گفت: مسا تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری پس از شهرستان می تواند فعال و انعطاف پذیر به عنوان وضعیت بدتر.

او گفت: اعلام خواهد شد اجازه می دهد مسا به استفاده از تعدادی از اقدامات و منابع برای حفاظت از ساکنان. این شامل توانایی برای به دست آوردن “کمک های اولیه امداد و کمک های فدرال و ایالتی و مقامات شهرستان” اگر لازم است.

“یک شهر اعلام اورژانس اضافی به فرماندار اعلام” جایلز گفت: Arizona Republic.

مسا سفارشات رستوران به

در روز پنج شنبه شب — در عرض یک ساعت از فرماندار mlb اعلام او را محدود خدمات رستوران و کافه تئاتر و سالن های ورزشی در شهرستان با تایید COVID-19 مورد — جایلز اعلام کرد برای مسا.

“من از آنچه فرماندار را انجام می دهند اما مستقل از آن ما تصمیم به رفتن پیش با یک مسا اعلام” جایلز گفت: جمهوری. او گفت که او می دانست Ducey بود با توجه به این اما می خواستم برای ادامه برای مسا.

اعلام خاتمه تمام رستوران ها و کافه ها و کاباره ها که در خدمت مواد غذایی و یا مصرف الکل در سایت. فقط انتخاب کنید و تحویل خواهد شد مجاز است.

علاوه بر سرگرمی و تناسب اندام فضاهای مانند سینما ورزشگاه, ورزش, استودیو, بازی بولینگ کوچه و اسکیت روی غلطک بسته خواهد شد.

اعلام در مسا می رود به اثر 8 p. m. روز شنبه و در ادامه تا زمانی که اعلام خاتمه یافته است.

تعطیلی اعمال نمی شود به فروشگاه های مواد غذایی, راحتی, داستان, داروخانه, مواد غذایی, بانک ها و یا سالن های غذاخوری در مراقبت های بهداشتی و امکانات مکان های عبادت, گروه خانه ها یا مدارس.

اعلام می دهد این شهرستان اجرای قدرت برای عدم رعایت. که بخشی از دلیل که چرا آن را مفید برای مسا به خود اعلام جایلز گفت: “بنابراین ما می تواند درگیر در اجرای.”

اخيرا اعلام یک کلاس 1 بزه.

جایلز گفت: این شهر رویکرد و آیا می تواند به عنوان تغییر وضعیت.

“چیزی که آشکار است در همه این است که این مایع وضعیت و در هر روز وجود دارد تغییرات” جایلز گفت. “تنها چیزی که من می دانم برای مطمئن است که فردا خواهد بود متفاوت تر از امروز. من نمی خواهد سرمایه گذاری یک حدس می زنم که چگونه به سرعت و یا اگر در همه برخی از این اقدامات دیگر گرفته خواهد شد.”

مسا بسته شهر کتابخانه ها, لغو, رویدادهای

همه مسا کتابخانه های عمومی امکانات بسته شده و تمام برنامه ریزی کتابخانه حوادث لغو شد.

این شهر نیز لغو تمام شهر-اجرای برنامه های تفریح و سرگرمی در مراکز تفریحی از جمله کوه سرخ مرکز Eagles مرکز جامعه, Jefferson, مرکز تفریح و سرگرمی, Webster, مرکز تفریح و سرگرمی, Mesa, تنیس, مرکز, Kino مرکز آبزی و افق مرکز آبزی. تمام پارک های شهر باز باقی می ماند.

مسا لغو آن در شورای شهر جلسه مطالعه برای مارس 16 و تشویق تنها ضروری کارکنان به حضور در این جلسه به طور منظم آن شب با دیگران گفت: برای در تماس است. یک جلسه مطالعه برای مارس 19 خواهد بود مجازی. این شهر هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت در برنامه ریزی برای آینده جلسات.

یک وکیل آریزونا افکار عمومی می گوید جلسات مجازی مجاز هستند تا زمانی که در این جلسه در دسترس است در برخی از مد به صورت عمومی به تماشای از راه دور.

مسا مرکز هنرهای تئاتر بسته خواهد شد از طریق آوریل 30. همه گالری های هنری, برنامه ها و رویدادهای عمومی شده اند به حالت تعلیق از طریق پایان ماه آوریل است.

من.d.e.یک موزه و موزه آریزونا تاریخ طبیعی نیز به حالت تعلیق در تمام برنامه ها و به طور منظم گالری ساعت.

شهر بزرگ-رویدادها و گردهمایی لغو شده است از طریق پایان ماه آوریل است.

شهرستان بخش دیگر از خدمات ضروری از قبیل امنیت عمومی سطل آب و انرژی معطوف شده به کار با محدود و یا از راه دور کارکنان.

‘ما همه در این با هم’

مسا را تعلیق تمام ابزار بسته آف در طول همه گیر به طوری که مبارزه برق و گاز و آب از مشتریان نخواهد بود برای عدم پرداخت.

“در پایان ما همه در این با هم و ما باید مایل به کار با یکدیگر به ببینید این چیزی که از طریق” شهر مدیر کریس بردی گفت: در بیانیه منتشر شده در مورد آب و برق.

جایلز گفت: این شهرستان است که “تلاش نمی افتاد اما در همان زمان زیاده به طوری که ما آماده هستیم.”

جایلز گفت که او و دیگر مسئولان شهرستان باید در شرکت ملی, منطقه ای و محلی بحث و گفتگو در مورد چگونه برای آماده سازی. این شهر نقش اصلی خواهد بود در ادامه به انتشار اطلاعات و هدایت و هماهنگی با مقامات بهداشت عمومی در استان و شهرستان سطح, او گفت:.

او را تشویق ساکنان به برنامه ریزی در مورد کسب و کار دید و گفت: ساکنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند.

“این شهرستان نقش مهمی را بازی کند. ما آماده هستیم و قادر به انجام این کار, اما مقدار زیادی از آن خواهد بود هماهنگی خدمات است که از ملت و دولت و شهرستان دولت و به عنوان یک منبع” جایلز گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی شهرستان بازدید وب سایت در اینجا.

یک داستان در مورد مسا? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im