مسا عموزاده متهم تمپه صفحه اصلی تیراندازی در اقدامی تلافی جویانه برای زودتر حمله به دادگاه اسناد می گویند

دو مسا-منطقه عموزاده دستگیر شده اند به ظن شلیک در یک تمپه اقامت یک زن در تلافی اتهام حمله.

پس از پاسخ به یک تماس از عکس اخراج از منطقه جنوب اسمیت جاده در تمپه در مارس 27, افسران یافت اقامت بود که نشانه های روشنی از ضربه بودن. هیچ کس مجروح در تیراندازی.

افسران گفته شد توسط یکی از شهروندان که خود را دوست پسر سابق “دالاس” که برای اولین بار نام ملوین ممکن است مسئول برای عکسبرداری است.

“ملوین” شناسایی شد به عنوان مستند گانگستر شاگرد عضو باند ملوین Stigger از طریق یک تلفن همراه بود که در پشت سمت چپ زمانی که دختر سابق خود لگد او را از محل اقامت خود.

کارآگاهان در بر داشت یک مسا گزارش پلیس از مارس 24 سال 2020 لیست Stigger به عنوان قربانی یک سرقت مسلحانه و تشدید حمله. هیچ اطلاعاتی در مورد دستگیری از سرقت و حمله در دسترس بودند.

Stigger دستگیر شد در 15 آوریل پس از کارآگاهان مشاهده تلفن همراه پیام های نشان می دهد او در هماهنگی با داکوتای Evans, 33, و پسر عموی خود را deshawn می Evans, 26, به عقب بر گردیم در افرادی که تا به حال حمله و او را با تیراندازی به اقامتگاه Stigger دوست دختر سابق.

Stigger مراجعه به پلیس که او دروغ گفته در مورد محل سرقت و گفت آن را در جای دیگر هنگامی که آن را در واقع رخ داده است در دوست دختر سابق, محل اقامت در امیدوار است که وجود دارد خواهد بود یک 911 تماس در آن منطقه در طول تیراندازی.

داکوتا و deshawn می Evans دستگیر شدند در روز 30 آوریل با سابق که متهم با یک تعداد از توطئه برای تخلیه یک اسلحه گرم در یک اقامت یک تعداد از تشدید حمله با سلاح مرگبار یک تعداد از تخلیه یک اسلحه گرم در یک اقامت یک تعداد از کمک یک باند خیابان و یک تعداد از تخلیه یک سلاح در یک ساختار اشغال شده.

مسن Evans پسر عموی اعطا شد $35,000 قید وثیقه و به صورت مقدماتی شنوایی در 8 مه.

جوان Evans پسر عموی شد و به اتهام توطئه از تخلیه یک اسلحه گرم در یک اقامت یک تعداد از فریبنده دیگران در یک باند خیابان و یک تعداد از تخلیه یک سلاح در یک ساختار اشغال شده.

او اعطا شد $25,000 به قید وثیقه و به صورت مقدماتی شنوایی در 8 مه.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im