مسا مارک های آن, اسیایی منطقه و جشن با یک شب بازار در فوریه. 29

آریزونا بزرگترین خوشه ای از رستوران ها و مغازه ها در حال حاضر به طور رسمی به نام “آسیایی در منطقه” در مسا و راه اندازی یک نام تجاری با فشار یک شب بازار در فوریه. 29.

تعدادی از نام های در حال اجرا — بررسی شامل انتخاب اعم از کوچک آسیا و اژدها منطقه به آسیای شهر و مسا آسیایی محله — قبل از شهرستان و ذینفعان پرده برداری آسیا منطقه مسا ،

2-مایل راهرو همراه Dobson جاده و اطراف آن در غرب مسا منطقه است خانه را به حدود 90 آسیایی-کسب و کار مرتبط از جمله رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و سایر خدمات-کسب و کار گرا. این منطقه تا حد زیادی رشد ارگانیک و شهر شروع به پریدن کرد در این فرصت به نام تجاری و ترویج این منطقه است.

“این منطقه دارای بالاترین غلظت از کسب و کار و کسب و کار های مربوط در دولت و پس از آن یک مقصد خود گفت:” جای اودانل مسا دستیار توسعه اقتصادی مدیر.

جشن فرهنگ های آسیایی

در حال حاضر محبوب منطقه را به زندگی می آیند شب Feb. 29 برای منطقه بازار شب یک شب از غذا و سرگرمی است.

ویسنت رید مدیر اجرایی آریزونا آسیایی بر اساس اتاق بازرگانی است که کار با این شهر در منطقه تجاری برای تقریبا یک سال. گروه های پیشرو بازار شب واقعه که او خواستار یک “foodie کنسرت.”

شب بازار خواهد شد از ویژگی های بیشتر از 65 غذایی و خرده فروشی فروشندگان از سراسر دره و هنرمندان از سراسر منطقه است. محبوب فیلیپینی-آمریکایی نوازنده AJ Rafael خواهد بود که یکی از نوازندگان و حتی وجود داشته باشد چراغ روشن stilt واکر رید گفت.

“این یک پلت فرم و فرصت را برای هنرمندان و فروشندگان مواد غذایی و هنرمندان می آیند و واقعا ویترین فرهنگ خود و سپس برای عموم و این رویداد شرکت کنندگان می آیند و جشن در فرهنگ های آسیایی و طیف گسترده ای از فرهنگ های آسیایی,” o’donnell گفت.

اتاق میزبان pop-up بازار شب حوادث در شهر فینیکس, اما این یک “جدید تفسیر” با “پس خیلی” رید گفت. درآمد حاصل از مسا رویداد را پشتیبانی مجلسی جامعه برنامه ها و بورس های تحصیلی, او گفت:.

رید گفت: بازار شب به روی همه باز است و بچه پسند.

“من واقعا می خواهم تاکید کنم که تا چه مهم است این است که برای جامعه,” او گفت:. “ما تا به حال برخی از واقعا بیگانه و نژادپرستانه رفتار از اواخر سال, بنابراین ما می خواهیم برای استفاده از این آموزش های عمومی و بگو ما در اینجا این است که مسا ما همه این فروشندگان بزرگ آمده بود بخشی از این جامعه است.'”

این رویداد اجرا خواهد شد از 5:30 بعد از ظهر تا 11:30 p. m. در AZ بین المللی بازار در سال 1920 W. برادوی جاده ها است. پذیرش کلی بلیط ها $8. VIP بلیط ها $50 و شامل دسترسی به سالن VIP و نامحدود می نوشد. بلیط ها به فروش می رسد در Facebook صفحه رویداد.

از Facebook رویداد تا به حال بیش از 1500 نفر ثبت نام به عنوان رفتن و نزدیک به 20 ، 000 به عنوان علاقه مند به شنبه. داوطلبان علاقه مند می توانند با ثبت نام در azasianchamber.com.

چه در منطقه

این منطقه شامل 58 رستوران, 17, خدمات, هشت خرده فروشی و پنج کسب و کار مواد غذایی با توجه به یک صفحه گسترده در منطقه ،

همراه با نام تجاری جدید است که جاه طلبی برای منطقه برای تبدیل شدن به غربی ترین مرکز پر جنب و جوش برای فرهنگ جامعه و بازرگانی.

شهردار جان جایلز در ایالت شهر آدرس ذکر شده تعدادی از مورد علاقه خود را آسیایی, منطقه, مواد غذایی اعم از bibimbap کباب و ماهی به کیمچی گوشت خوک سیب زمینی سرخ کرده و چای حباب.

این منطقه به زودی به خانه آریزونا اولین H Mart, محبوب کره ای فروشگاه های زنجیره ای. آن را باز در سال 1919 W. Main St., در گوشه جنوب شرقی Dobson جاده و خیابان اصلی. علاوه بر مواد غذایی, فروشگاه خواهد شد از ویژگی های یک سالن غذا با کره ای و ژاپنی و چینی و فیوژن مواد غذایی و آن را به برنامه و همچنین باز کردن یک نوار.

مسا جمعیت حدود 2%, آسیایی, آمریکایی, اما در مناطق اطراف منطقه, آسیایی, آمریکایی ها را تا 4 درصد به 11 درصد از جمعیت با توجه به مسا از توسعه اقتصادی است. آمریکایی های آسیایی تبار در میان سریع ترین رشد گروه اقلیت در آریزونا و ملت است.

این منطقه بسیار محبوب است با دانشجویان بین المللی از دانشگاه ایالتی آریزونا و حتی بازدید کنندگان از اماکن مثل توسان و چوب پرچم آمده است که به طور خاص برای منطقه فروشگاه های مواد غذایی, o’donnell گفت.

منطقه لنگر انداخته است توسط مکونگ سوپر مارکت و مشخص منطقه اطراف Dobson جاده با سه اصلی خوشه های آسیایی, کسب و کار متعلق به:

  • بین خیابان اصلی و برادوی جاده ها است.
  • در نزدیکی تقاطع Dobson جاده و در جنوب خیابان.
  • در سه چشمه پلازا در جنوب Longmore جاده ها است.

“وجود ندارد سخت مرزهای” o’donnell گفت: از منطقه است. “آن سیال در حال حاضر” با آسیایی, کسب و کار ظاهر در مناطق اطراف Dobson جاده ها است.

برنامه های آینده

O’donnell گفت: بازار شب برای اولین بار از بسیاری از حوادث در منطقه است. او گفت: در آینده تلاش های خود را برای ترویج این منطقه از طریق چنین چیزهایی به عنوان ماهانه رویدادهای خاص و کامیون مواد غذایی, جشنواره, اما به احتمال زیاد در یک مقیاس کوچکتر نسبت به بازار شب.

رید گفت: اگر بازار شب می رود و او امیدوار است سازمان او منجر خواهد شد و حوادث در منطقه بیشتر با یکی از بزرگ احتمالا این سقوط.

در این میان یک شهر-led کمیته ممکن است کشف مدل های جدید برای چگونه به بهترین ترویج منطقه o’donnell گفت. رید گفت: وجود داشته است بحث است که این کمیته می تواند تبدیل به یک سازمان جداگانه است که همکاری با شهر در منافع آسیایی در منطقه است.

وجود دارد همچنین ممکن است سرمایه گذاری های جدید برای افزایش منطقه را دید مانند نشانه هایی شبیه به آنچه در شهر استفاده می کند به ترویج مسا Fiesta منطقه شاهین منطقه و الیوت جاده تکنولوژی راهرو بسته به شهر و منابع مالی o’donnell گفت.

“این یک توسعه منطقه پس از آن را حس می کند برای ما به کار بر روی بهبود زیبایی شناسی در آن منطقه و مطمئن شوید که وجود دارد یک حس ورود به منطقه” o’donnell گفت: احتمالا از طریق آگهی در نور قطب, پوستر های اطراف ترافیک سیگنال جعبه یا مستقل نشانه ها در امتداد راهرو.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>