ملیندا گیتس می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “D” برای پاسخ به کروناویروس

ملیندا گیتس روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس و دوم-ثروتمندترین مرد روی زمین میاندازند و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به Coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پنج شنبه در مصاحبه با سیاسی گیتس گفت: “ما نیاز به رهبری در سطح ملی است. ما از دست دو ماه تقریبا در حال حاضر از نظر ما پاسخ ملی.”

او گفت که ایالات متحده با استفاده از “50 های مختلف وطنی دولت راه حل به جای پاسخ ملی. شما می دانید اگر ما انجام کارهایی است که این نمونه کشورها انجام می دهند مانند آلمان, ما خواهد شد تست. ما خواهد بود, تست, اول, مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس آسیب پذیر و شما انجام می شود تماس با ردیابی. و ما قادر خواهد بود برای شروع به فکر کردن در مورد به آرامی به آرامی بازگشایی اماکن در جامعه در امن و سالم راههای اما ما فقدان یک تلاش هماهنگ شده. که فقط حقیقت را در سراسر ایالات متحده است.”

او اخراج یک دوم شلیک در NBC تلویزیون “امروز” نشان می دهد جمعه, دوباره, با استناد به آلمان را مثال و گفت: “این نوع از رهبری ما باید انتظار به عنوان شهروندان این کشور و ما در حال گرفتن آن است. ما بدست نمی آن و در عین حال در طول این بحران و شما در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد. و این هرج و مرج”

او افزود: “من تعجب ما wasted so much time—که ما نداشته رهبری در سطح ملی برای دریافت آزمون در راه حق, دنده محافظ در راه حق تماس, ردیابی در راه حق و…بنابراین شما در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد. و این هرج و مرج است.”

او به مغلوب ساختن پیشی جستن یک “D-منهای” درجه برای پاسخ خود را.

کاخ سفید پاسخ داد که رئیس جمهور تهمت گرفته است “بیسابقه” به همه گیر همکاری با دولت های ایالتی و محلی.

جاد Deere, کاخ سفید معاون دبیر مطبوعاتی گفت: “ادامه در پاسخ به این جهانی همه گیر شده است در مورد هماهنگی و همکاری با دولت های ایالتی و محلی. کاخ سفید کار کرده است با فرمانداران و تیم خود را از ماه ژانویه در کل این از پاسخ دولت از جمله زنجیره تامین, تست, داده محور, دستورالعمل های اجتماعی فاصله و در حال حاضر مسئول برنامه ریزی برای باز کردن امریکا دوباره” Breitbart اخبار گزارش.

بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت co-صندلی پایه و اساس است که با صرف بیش از $250 میلیون دلار برای تشخیص درمان و واکسن برای مبارزه با Coronavirus CNBC گفت.

ملیندا گیتس گفت پول بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای مبارزه با کروناویروس در سراسر جهان و لعنتی که ما برای “فاقد پاسخ آن در مقابل بین المللی.”

اخبار مرتبط:

.

                                                                                                                                 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de