مگان تو نریان منتشر شده بسیار پیش بینی, پروژه جدید “SUGA”

نیویورک, مارس 8 سال 2020 /PRNewswire/ — یکی از مطرحترین استعداد در جهان مگان تو نریان منتشر شد بسیار پیش بینی, پروژه جدید “SUGA.” تحکیم صدا است که گرفته شده است در سراسر جهان ترک های متعدد سوابق پلاتین و یک لژیون اختصاص داده شده ‘Action’ در آن بیدار SUGA 9 آهنگ شامل ویژگی های از Kehlani و Gunna و تولید اعتبار از مگان خودش را به عنوان به خوبی به عنوان Neptunes, Timbaland, Lil Ju, J -, سفید, Helluva, Tommy قهوه ای و بیشتر. SUGA همچنین شامل تحسین تک, ‘B. I. T. C. H,’ است که به سرعت در حال حرکت در رادیو.

بعد از او نام جدید alter-ego, SUGA پروژه شخصیت اسم وجود دارد و در همان جهان به عنوان برداشت قبلی دختر داغ مگ (از ‘تب’) و تینا برف (از ‘تینا برف’) اقدام به عنوان تینا برف را بهترین دوست. پر از خود مطمئن تغزل و غرق در زرق و برق, SUGA بسته بندی شده با پیام عشق به استقلال و زن خویشاوندی در بیانیه ای که بدون شک فشار ççê ی جنبش به آتش زا ارتفاعات جدید در این سال است.

در کنار انتشار SUGA, مگان تو نریان پرده یک نام تجاری جدید بصری برای ‘B. I. T. C. H’. کارگردان Eif ریورا بصری را نشان می دهد مگان ‘ همزاد ‘تینا برف’ به جدید همزاد ‘SUGA مشاوره در مورد چگونه به “که عوضی.” مگان پذیرای ‘SUGA’ در کمال صورت او تف ترانه به ‘B. I. T. C. H’ در یک خواهری متناسب با خود پایینی در پشت و در حالی که قر سربالا در یک وان آب داغ, تقویت شخصیت او از نهایی اعتماد به نفس. سازمان دیده بان ویدیو اینجا.

در مارس 10جزر و مدي میزبان زندگی می کنند جریان CRWN مصاحبه در نیویورک شامل نشستن گفتگو با مگان تو کیک گوشت گاو و الیوت ویلسون. طرفداران می تواند لحن به مصاحبه زنده در TIDAL.com/CRWN

مگان تو کیک گوشت گاو تا به حال یک standout 2019 و آوردن گرما در سال 2020 است. فقط در یک سال مگان کاهش یافته و مواد منفجره تب در مارس 2019, پرتاب او را به ستاره شدن فرود خود را با شماره 1 آهنگ ها در مناطق شهری و ریتمیک رادیو و حضور در SNL, NPR کوچک میز Jimmy Kimmel Live!, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon!, E! اخبار و شرط Hip-Hop Awards که در آن او در زمان خانه جایزه برای Mixtape از سال و MTV VMA جایی که او برنده بهترین قدرت سرود.

او همچنین با اهدا بیلبورد نیروگاه جایزه سالانه زنان در موسیقی جشن و شامل فوربس 30 زیر 30 و زمان 100. با در حال حاضر بیش از یک میلیارد جریان در تمام سیستم عامل ها و تک آهنگ بزرگ اوله Freak’, “نقد گه شامل دا کودک و ‘دختر داغ تابستان شامل Nicki Minaj and Ty Dolla $ign گواهی پلاتین آن را آسان برای دیدن چگونه پدیدآورنده “دختر داغ تابستان” است که به سرعت تبدیل شدن به یک نام خانگی در, هیپ هاپ, پاپ, مد, سرگرمی و فراتر از آن.

مگان تو نریان – SUGA

  1. Ain’t برابر
  2. وحشی
  3. کاپیتان هوک
  4. Hit My Phone ft. Kehlani
  5. B. I. T. C. H
  6. غنی
  7. توقف بازی ft. Gunna
  8. سکس در ماشین
  9. آنچه که من نیاز

رسانه های تماس: [email protected]

منبع مگان تو Stallion

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im