دیوید Ellefson جوانان موسیقی بنیاد راه اندازی کرده است چه Megadeth نوازنده بیس زندگی می کند که در اسکاتسدیل, است تماس #SCHOOLSOUT ابتکار ارائه یک مشاوره جلسات و درس موسیقی از طریق اسکایپ به دانش آموزانی که نمی توانند به مدرسه بروند به دلیل جدید کروناویروس محدودیت.

Ellefson بود که در فرای, او به یاد می آورد در “hunkering پایین” عرضه اجرای جمعه شب هنگامی که کسب و کار خود را شریک در بنیاد تهم Hazaert به نام و پیشنهاد او ارائه رایگان باس درس برای دانش آموزان در حالی که هر کس نگه داشتن امن اجتماعی فاصله.

الهام بخش در پشت آن خیلی ساده است.

“ما در تلاش برای کشف کردن برخی از راه برای انجام برخی از چیزهای مثبت در حالی که این همه دیوانگی در جریان است” Hazaert گفت. “من اینجا نشسته با بچه ها که از مدرسه و رفتن دیوانه است. و بدیهی است که هدف از جوانان ما موسیقی پایه و اساس است به فشار رو به جلو آموزش موسیقی در مدرسه است. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که بچه ها نمی توانند به مدرسه؟”

‘اجازه استفاده از موسیقی در حال حاضر به بلند کردن روحیه مردم’

بیشتر آنها صحبت آن را بیش تر روشن شد.

Ellefson متوجه شدم که آنها می توانید تماس بگیرید در نوازندگان که قادر به تور با توجه به COVID-19. او به یاد می آورد تفکر “همه جاده در حال حاضر, و من مطمئن هستم که همه میخوام شروع به احساس می کنید کمی هم بزنید و کاملا صادقانه این کمک خواهد کرد که نگه داشتن همه ما در یک خیریه حالت. آن را به شما کمک کند ما را به ماندن مثبت است.’ من گفت: “اجازه استفاده از موسیقی در حال حاضر به بلند کردن روحیه مردم در سراسر کشور و در سراسر جهان است.'”

در عرض چند ساعت از رسیدن به آنها قادر به جمع آوری پشتیبانی می کند.

“ما تا به حال یک لیست از طلا و پلاتین و برنده جایزه گرمی هنرمندان آماده رفتن” Ellefson گفت. “پس آن را واقعا فقط یک لحظه فوق العاده در زمان برای همه به رالی با هم.”

توسط صبح روز چهارشنبه زمانی که #SCHOOLSOUT ابتکار اعلام کرد در Facebook پست مدرسان شامل:

  • کریس Kael (Five Finger Death Punch).
  • خنجر Verbeuren (Megadeth).
  • جیمی DeGrasso (ex-Megadeth, آلیس کوپر).
  • چاد Szeliga (Black Star سواران پیاده روی با شیرها).
  • Phil Demmel (خشونت ex-ماشین سر).
  • Index on censorship (فرزندان آپولو ex-Guns N’ Roses).
  • کریس لهستان (ex-Megadeth).

از آن پس آنها اضافه شده نیتا اشتراوس و الکس اسنودن از عروسک پوست.

“آن را به سرعت رفت و از” دیوید هی ما باید این را به داشتن 20 از دوستان ما در هیئت مدیره” Hazaert گفت. “و هنگامی که قطار شروع به رفتن با ما گاهی اوقات آن را فقط, ‘خارج شدن از راه.'”

در عرض چند ساعت از اعلام این ابتکار آنها بدست می خواهم 100 ارسالی از بالقوه دانش آموزان است.

COVID-19 لغو: مترو ققنوس کنسرت به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

چگونه دانش آموزان می توانند ثبت نام

“همه دادن از وقت خود را” Ellefson گفت. “این درس را بدون هیچ هزینه. این است که همه ما فقط تبادل و اهدای برخی از زمان ما در پایین چرخه در حال حاضر برای کمک به مردم امید و هیجان زده در مورد موسیقی است.”

دانش آموزان 18 و جوان می توانید ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از طریق ellefsonyouthmusicfoundation.org.

این یک درس موسیقی و مربیگری جلسات گیتار و خواننده. دانش آموزان می توانند انتخاب مربی آنها می خواهند در این نرم افزار است.

Ellefson امید است که این روند کمک می کند تا دانش آموزان و معلمان به طور یکسان.

“خیریه ذهن نگه می دارد ذهن آشفته در خلیج,” او گفت:. “و با همه چیز در رفتن در حال حاضر هنگامی که ما رو گیتار در دست ما و ما در حال برقراری ارتباط با طرفداران ما و دانش آموزان من فکر می کنم که یک راه مناسب برای نگه داشتن همه ما از مشکلات نیز هست.”

Ellefson و Hazaert که او نیز آواز می خواند در Ellefson را, تک پروژه, آغاز جوانی موسیقی بنیاد در سال 2018 به کمک محروم و روستایی برنامه های موسیقی دریافت آموزش و پرورش و منابع آنها نیاز به یک ماندگار و موفق برنامه های موسیقی.

موسیقی محلی: 12 باند شما نیاز به دانستن در مترو ققنوس

‘برنامه های موسیقی جایگاه ویژه ای در زندگی من’

Ellefson متولد و بزرگ شده در جکسون, مینه سوتا که در آن فارغ التحصیل دبیرستان در آوریل سال 1983 پنج روز قبل از او به هالیوود نقل مکان کرد.

“از آنجا که من در یک منطقه روستایی” او گفت:, “روستایی مدرسه و برنامه های موسیقی جایگاه ویژه ای در زندگی من به خاطر کسانی که برنامه های موسیقی هستند چه کردم من به موسیقی است. من بازی ساکسیفون تنور در ارکستر راهپیمایی گروه, کنسرت گروه است. سپس من در زمان گیتار باس و عضو گروه جاز. کسانی که برنامه های موسیقی تحصیل کرده و رو داشته و من را به یک حرفه ای حرفه ای موسیقی است.”

این #SCHOOLSOUT ابتکار یک نتیجه طبیعی است که ضربه به عقب روستایی تمرکز.

“در یک زمان مثل این که چرا نشستن در اطراف و صحبت کنید؟” Hazaert گفت. “اجازه دهید مسائل است. سخت ترین چیز بود فقط بدانند تدارکات. اما یک زن و شوهر جرقه آتش و اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد آن.”

رسیدن به خبرنگار در ed.masley@arizonarepublic.com یا 602-444-4495. او را دنبال کنید در توییتر @EdMasley.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de