دیدار با MAGA diehards که سفر به کشور برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

در میان جمعیت عظیم قرمز که پر یادبود سربازان سالن بزرگ برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در روز چهارشنبه شد بسیاری از کسانی که تا به حال شده است وجود دارد قبل از.

به سالن بزرگ نفسه. اما در اینجا در میان گروهی از امریکا بزرگ دوباره کلاه تهمت 2020 پیراهن و مشتاق حامیان: در اینجا در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

این تظاهرات را تبدیل به یک جای خوشحالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. آنها می گویند که آنها احساس قوت بخشیده و شاد و رایگان به ذهن خود صحبت می کنند. در این روز از شکاف سیاسی آنها می گویند این یک احساس آنها در هر روز.

به طوری که آنها را به عنوان اغلب به عنوان آنها می توانند. گفت: بسیاری از آنها شده اند به چهار یا پنج مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و گفت: بسیاری از آنها برنامه ریزی برای رفتن به بیشتر قبل از این چرخه انتخابات است.

برای دن Curatolo از اسکاتسدیل چهارشنبه تجمع تعداد چهار یا پنج. برای کانی جراحی Scottsdale آن شماره چهار. همین کار را با پاتریک Salazar Weisburg ققنوس است.

“این هیجان انگیز است هنگامی که مردم گرد هم می آیند و باور به چیزی” Weisburg گفت.

صدها نفر منتظر مغلوب ساختن پیشی جستن

Curatolo فولاد و Weisburg در میان صدها نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران که صف های طولانی قبل از درب به سالن بزرگ افتتاح شد. اواسط بعد از ظهر از خط کسانی که در انتظار snaked همراه سالن بزرگ پارکینگ.

برخی منتظر برای بیش از 24 ساعت. این تجمع — مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین مراجعه به وزارت امور خارجه این چرخه انتخابات — است که انتظار می رود برای شروع در 7 p. m.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به دوستانه آریزونا حداقل میان ایران دفتر-دارندگان از او دیدم در برخی از بازدیدکننده داشته است گذشته. او به حمایت از آریزونا سناتور. مارتا McSally و رژیم صهیونیستی است. mlb میان دولت دیگر رهبران سیاسی.

فضای خارج سالن بزرگ قبل از شروع رالی پر جنب و جوش و مشتاق است. مردم نشسته در صندلی سایه چتر و سفید munched در محل دائمی نمایشگاه های مواد غذایی – گوشت خوک لغو احکام صادره ی روی میله های پنیر دلمه و کابوی سیب زمینی سرخ کرده.

مردم از سراسر استان و کشور گفت که آنها تا به حال هرگز حمایت رئیس جمهور راه آنها حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

پلیس گفت هیچ مسائل با جمعیت است.

پیدا کردن رفاقت در میان جمعیت

بلیک Marnell بود و در خط دوم در روز سه شنبه بعد از ظهر با پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه همراه با تطبیق آجر-نسخه قابل چاپ کت و کراوات اشاره به رئیس جمهور قول به “ساخت دیوار.”

او در زمان هفته و سفر از کالیفرنیا به ققنوس و اضافه کرد که او نیز حضور رئيس جمهور در لاس وگاس تجمع در روز جمعه.

“من در طول راه آموخته ام که زمانی که شما صرف در خط و افرادی که شما را ملاقات پیش از این تجمع چیزی است که من لذت بردن از تقریبا به اندازه واقعی رالی خود را,” او گفت:.

فولاد در اسکاتسدیل آریزونا گفت که او پیدا کرده است دوستان در میان جمعیت.

او داوطلبان برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و گروه در حدود 20 داوطلب او نزدیک است ، او در نظر آن را یک وطن پرست خوب دسته.

او شده است به تظاهرات در مرکز شهر فینیکس شیکاگو و لاس وگاس. او سعی کرد به یکی بیشتر به او گفت: اما او مسیر مسدود شده بود توسط معترضان.

مردم او ملاقات در تظاهرات نگه داشتن به آینده را.

Curatolo گفت: او دوست دارد جو در تظاهرات. او همچنین فقط می خواهد برای حمایت از تهمت که به نظر او یک رئیس جمهور بزرگ که واقعا مراقبت برای امریکا است.

مسافران برای مغلوب ساختن پیشی جستن

دوستان اسحاق Cobos و نیکول راجرز را از خانه های خود در راسول نیومکزیکو برای شرکت در این تجمع است.

راجرز گفت: او شده است به چهار یا پنج تظاهرات.

آنها برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن “من ممکن است, مکزیکی, اما من احمق نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020” و “من ممکن است اما من احمق نیست! مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020 است.”

در حالی که بسیاری از سمت چپ سعی کنید به تناسب آنها را در برخی از جعبه راجرز گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما اجازه می دهد آزاد می شود.”

او گفت که او آمد به تجمع روز شنبه برای پیوستن به وحدت با دیگر حامیان رئیس جمهور است.

“او هرگز متوقف مبارزه برای ما بنابراین ما در اینجا برای مبارزه با او” راجرز گفت.

Chris Phillips کانزاس سیتی گفت: چهارشنبه رالی چهارم خود را.

او عاشق مردم و محیط زیست مثبت در میان هواداران, او گفت:.

“آن را مانند یک جشنواره,” او گفت:.

فروشنده شده است به بیش از 50 تهمت حضور

بلیک وارن سفر به تهمت تظاهرات برای دلیل دیگر: کسب و کار است.

وارن از واشنگتن راه اندازی ردیف تهمت کلاه و کالا در جداول خارج از سالن بزرگ در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

وارن استفاده می شود برای فروش, ورزشی, کالا, اما این بیشتر سودآور باشد.

او و شریک زندگی خود را درایو برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات در نظر گرفتن نوبت رانندگی و خواب. از اینجا آنها را به کلرادو و سپس به لاس وگاس. آنها شده است برای بیش از 50 تظاهرات.

آنها بیشتر در دالاس تجمع: بیش از $8,000.

وارن گفت که او یک مغلوب ساختن پیشی جستن از طرفداران خود و نمایش کالا خود را با افتخار.

کلاه بر روی سر خود می ایستد ، متصل به بالای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 گیر شده نارنجی ،

خبرنگاران BrieAnna J. فرانک و الهام Stoney کمک به این داستان.

رسیدن به جن Fifield در [email protected] یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>