استکهلم, Feb. 11, 2020 /PRNewswire/ — Medivir AB (Nasdaq استکهلم: MVIR) دعوت از سرمایه گذاران و تحلیلگران و رسانه ها به یک R&D بعد در استکهلم, دوشنبه 2 مارس سال 2020در 14:00 تا 16:30 CET.

ارائه خواهد شد در میان چیزهای دیگر, آدرس جدید نتایج بالینی از فاز Ia مطالعه با MIV-818 در کبد بیماران مبتلا به سرطان. اعضای Medivir مدیریت تیم و پروفسور جف ایوانزمدیر موسسه علوم سرطان در دانشگاه گلاسکورا ارائه.

این جلسه برگزار خواهد شد در Helio GT30, Grev Turegatan 30 در استکهلمدر مارس 2 در 14:00 تا 16:30 CET.

برای ثبت نام در حال حاضر ارسال پست الکترونیکی به: info@cordcom.se

رسمی دعوت با یک برنامه کامل خواهد شد و در دسترس خواهد بود در www.medivir.se.

استقبال گرم!

در مورد MIV-818
MIV-818 یک نرم افزار با مواد مخدر طراحی شده به صورت انتخابی در درمان کبد سرطان و به حداقل رساندن عوارض جانبی. آن را دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به اولین کبد-هدف قرار خوراکی تجویز دارو به نفع بیماران مبتلا به HCC و دیگر اشکال سرطان کبد.

در مورد Medivir
Medivir توسعه نوآورانه مواد مخدر با تمرکز بر سرطان که در آن نیازهای پزشکی برآورده نشده بالا هستند. این شرکت در حال سرمایه گذاری در نشانه ای از مناطق که در آن در دسترس درمان محدود شده یا از دست رفته و فرصت های بزرگ برای ارائه پیشرفت های قابل توجهی به بیماران است. همکاری و مشارکت بخش مهمی از Medivir مدل کسب و کار و توسعه مواد مخدر انجام شده است یا با Medivir یا مشارکت. Medivir سهم (دارای صدای تیک تیک: MVIR) ذکر شده است و در Nasdaq استکهلم درپوش کوچک لیست. www.medivir.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
Uli Hacksell
مدیر عامل
Medivir AB
تلفن: +46-(0)8-5468-3100

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/medivir/r/medivir-invites-to-r-d-day-on-march-2–2020,c3032020

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Medivir

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de