Medivir AB – گزارش موقت ژانویه – مارس سال 2020

HUDDINGE, سوئد, مه 5 سال 2020 /PRNewswire/ — نتایج مثبت برای MIV-818 و ادامه داد: سرعت در توسعه کسب و کار

ژانویه – مارس

رویدادهای مهم در طول سه ماهه

  • داده ها از فاز Ia مطالعه با MIV-818 در کبد بیماران مبتلا به سرطان ارائه شده در Medivir R&D-روز در مارس 2. تحلیل پشتیبانی کبد-هدفمند اثر MIV-818. نشانگر تجزیه و تحلیل نشان داد که اثر انتخابی: در حالی که بافت تومور به حال پاک کردن آسیب DNA سالم بافت کبد نشان داد تنها حداقل یا بدون آسیب DNA. پنج نفر از نه نفر از بيماران به ثبات کبد بیماری پس از درمان.
  • اولین سرطان کبد بیمار موجود در MIV-818 مرحله Ib مطالعه است.
  • Medivir را در برنامه های کاربردی ثبت اختراع برای MIV-818, پوشش هر دو ماده مورد نیاز برای MIV-818 و استفاده از آن برای سرطان کبد, درمان مورد تاييد ثبت اختراع مقامات هر دو اتحادیه اروپا و ژاپن.
  • پایان مارس یک توافقنامه مجوز امضا شد برای Medivir مبارزه با مواد مخدر Xerclear® برای تبخال لبی با شرکت چینی Shijiazhuang Yuanmai بیوتکنولوژی شرکت با مسئولیت محدود.
  • در ماه مارس یک توافقنامه مجوز امضا شد با ما شرکت زیست فناوری تانگو برای درمان یکی از Medivir را بالینی برنامه های تحقیقاتی.
  • فاز دوم مطالعه با MIV-711 در بيماران مبتلا به استئوآرتريت در منتشر شد محترم مجله Annals of Internal Medicine.

مالی و خلاصه برای سه ماهه

  • خالص گردش به مبلغ SEK 7.3 (2.0) میلیون.
  • از دست دادن قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA) به مبلغ SEK -20.7 (-54.2) میلیون. اساسی و رقیق سود هر سهم به مبلغ SEK -0.96 (-2.30) و SEK -0.96 (-2.30) بود.
  • جریان نقدی ناشی از فعالیت های عملیاتی به مبلغ SEK -16.6 (-56.3) میلیون.
  • دارایی های مایع و کوتاه مدت سرمایه گذاری در پایان دوره به مبلغ SEK 116.6 (228.6) میلیون.تماس کنفرانسی برای سرمایه گذاران و تحلیل گران و رسانه هاگزارش موقت ژانویه – مارس سال 2020 خواهد بود ارائه شده توسط Medivir رئیس جمهور & مدیر عامل شرکت Uli Hacksell.

زمان: یکشنبه, آوریل 5 سال 2020در 16.00 (CET).

شماره تلفن برای شرکت کنندگان از:

سوئد: +46-8-505-583-75

اروپا: +44-33-3300-9272

ما: +1-833-5268-381

کنفرانس تلفنی نیز جاری می شود از طریق یک لینک در وب سایت: www.medivir.com

ارائه در دسترس خواهد بود در Medivir وب سایت پس از اتمام این کنفرانس است.

مدیر عامل شرکت پیام

Medivir کسب و کار در طول سه ماهه بود و عمدتا توسط موفقیت در توسعه بالینی ما اختصاصی و کاملا متعلق به نامزد مواد مخدر MIV-818 برای سرطان کبد.

MIV-818 طراحی شده است برای ارائه هدفمند ضد اثر تومور در کبد در حالی که به حداقل رساندن عوارض جانبی بالقوه است. ما در R&D-روز در مارس 2, ما ارائه آمار مثبت از فاز Ia مطالعه با MIV-818 در کبد بیماران مبتلا به سرطان. تجزیه و تحلیل داده ها از تمام نه بیماران تایید قبلی ما نتیجه گیری. نشانگر تجزیه و تحلیل از کبد نمونه های بيوپسی از بيماران نشان داد اثر انتخابی از درمان: در حالی که بافت تومور به حال پاک کردن آسیب DNA سالم بافت کبد نشان داد تنها حداقل یا بدون آسیب DNA. پنج نفر از نه نفر از بيماران به ثبات کبد بیماری پس از درمان. فارماکوکینتیک تجزیه و تحلیل نشان داد که بيماران در معرض تنها به سطوح پایین MIV-818 و قابل قبول troxacitabine سطح خارج از کبد با ارائه حمایت تجربی برای MIV-818 کبد هدفمند اثر است. این عوارض جانبی عمدتا خفیف و چند عوارض جانبی جدی تر مشاهده شد و برگشت.

این نتایج را تشکیل می دهند بالینی اثبات مفهوم نشان می دهد که MIV-818 دارای پتانسیل برای اولین بار سرطان کبد-هدف قرار خوراکی تجویز دارو است که می تواند کمک به بیماران مبتلا به سرطان کبد اولیه.

در مارس 10 ما اعلام کرد که اولین بیمار با پیشرفته سرطان کبد شده بود dosed با MIV-818 در مرحله Ib مطالعه است. این یک کلاسیک 3+3 بین بیمار دوز-تشدید مطالعه چند مرکزی در بیماران با پیشرفته سرطان کبد. هدف اصلی این است که برای ایجاد ایمنی و تحمل پذیری مشخصات MIV-818. یک هدف ثانویه است که برای بررسی بیشتر اثر MIV-818.

پیش از آن در سه ماهه قوی حفاظت از حق ثبت اختراع برای MIV-818 تقویت شد که ما برنامه های کاربردی ثبت اختراع پوشش هر دو ترکیب از ماده و سرطان کبد درمان ادعا مورد تاييد ثبت اختراع مقامات هر دو اتحادیه اروپا و ژاپن. مربوط به ثبت اختراعات در حال حاضر در محل در ایالات متحده آمریکا, استرالیا, اندونزی, اسرائیل, فیلیپین, روسیه, سنگاپور و آفریقای جنوبی. برنامه های کاربردی در حال بررسی در تعداد زیادی از کشورهای دیگر عمدتا در آسیا. اختراع ثبت شده را در نیروی تا اوت سال 2035.

اخیرا اروپایی دارویی آژانس ارائه شده نظر مثبت در یتیم دارویی تعیین مواد مخدر برای MIV-818 برای درمان hepatocellular carcinoma.

MIV-828 بعدی نامزد مواد مخدر در ما اختصاصی و کاملا متعلق به سری pro – مواد مواد مخدر. این یک نوکلئوتید مبتنی بر prodrug که بهینه سازی شده برای درمان لوسمی ميلوئيدی حاد (AML) و دیگر اشکال سرطان خون. ما قصد داریم برای آماده سازی MIV-828 مطالعات بالینی در خود ما اما این اتفاق خواهد افتاد اولین بار از زمانی که Medivir است که منابع مالی مورد نیاز است.

Remetinostat است که ما موضعی HDAC بازدارنده توسعه داده است که به درمان که غالبا fungoides رایج ترین شکل جلدی لنفوم T-cell. Medivir تعیین کرده است طراحی یک مطالعه فاز III و در جستجوی یک شریک برای ادامه توسعه و تجاریسازی remetinostat.

در دو جاری محقق-آغاز مطالعات مرحله دوم در همکاری با محققان در دانشگاه استنفورداین اثر remetinostat مورد مطالعه است در بیماران مبتلا به کارسینوم سلول بازال سرطان (BCC) و سرطان سلول سنگفرشی (SCC). نتایج اولیه از BCC-مطالعه نشان می دهد که remetinostat بالقوه است به عنوان موثر و خوبی تحمل درمان محلی تومورهای پوستی در بیماران مبتلا به BCC.

با Medivir را SMAC تارنوشتی birinapantیک محقق-آغاز فاز مطالعه در حال انجام است که در آن ایمنی و تحمل پذیری ترکیبی از birinapant و پرتودرمانی در حال بررسی در بیماران مبتلا به عود سرطان سلول سنگفرشی در منطقه سر و گردن. پتانسیل علائم درمان اثر نیز مورد بررسی قرار گرفت. این مطالعه با حمایت مالی و بودجه به عنوان بخشی از موسسه ملی سرطان درمان سرطان بررسی برنامه.

برای MIV-711, Medivir را cathepsin K بازدارنده برای درمان آرتروز ما باید قوی و جامع داده ها بسته است. در آغاز سه ماهه ما فاز دوم مطالعه منتشر شده در محترم مجله Annals of Internal Medicine. این مطالعه همچنین نظر مثبت در سرمقاله. ما همچنان به تلاش برای رسیدن به صدور مجوز و یا همکاری و توافق برای ادامه توسعه MIV-711.

توسعه کسب و کار ما تلاش کرده اند ما ارائه دو نامه در سه ماهه. پایان مارس یک توافقنامه مجوز صدور مجوز توافقنامه امضا شد برای Medivir مبارزه با مواد مخدر Xerclear® برای تبخال لبی با شرکت چینی Shijiazhuang Yuanmai بیوتکنولوژی شرکت با مسئولیت محدود (SYB). توافق می دهد SYB حق ثبت نام و تولید و بازار این محصول در چین. بازار پس از ثبت نام و تولید در چین, Medivir دریافت خواهد کرد ثابت حق امتیاز برای هر واحد به فروش می رسد و توافق تضمین حداقل فروش در طول سه سال اول در بازار به مقدار تک رقمی میلیون مقادیر در SEK.

در مارس 16 ما اعلام کرد که Medivir وارد شده بود به یک توافقنامه مجوز با ما شرکت زیست فناوری تانگو برای درمان یکی از ما بالینی برنامه های تحقیقاتی. پس از توافق امضا شد Medivir دریافت اولین پرداخت. این همچنین شامل چندین نامعلومی توسعه تجاری و نقاط عطف را به عنوان به خوبی به عنوان کم تک رقمی حق امتیاز در محصولات آینده.

بدیهی است که در حال انجام Covid-19 همه گیر شده است تحت تاثیر قرار همه ما است. نه تنها با محدود کردن ما تحرک و اجتماعی ما تماس اما بالاتر از همه این استرس بزرگ آن مستلزم مراقبت های بهداشتی و توسط تعداد زیادی از مرگ و میر آن را برداشت. Medivir اجرا کرده است اقدامات برای حفاظت از کارکنان خود را به مسئولیت اجتماعی خود و در همان زمان برای به حداقل رساندن تاثیر منفی Covid-19 همه گیر ممکن است در Medivir عملیات.

ما می بینیم که در صنعت ما همه گیر است نهفته استخدام به آزمایش های بالینی. استخدام به صورت مداوم فاز Ib مطالعه با MIV-818 به احتمال زیاد کندتر از حد انتظار است. بنابراین topline داده ها از مرحله Ib مطالعه است و انتظار نمی رود تا سه ماهه اول سال 2021. ما به طور مداوم نظارت بر وضعیت به برآورد چگونه این و دیگر مطالعات بالینی ممکن است تحت تاثیر قرار.

Medivir مهم ترین وظیفه است و برای توسعه و تحقق ارزش بالینی ما نامزد مواد مخدر. در پاییز سال 2018 ما متمرکز عملیات ما به منظور اطمینان از توانایی ما برای توسعه و بهره برداری از ارزش های درون Medivir بالینی نمونه کارها. از آن پس توسعه نشان داده است که ما اختصاصی و کاملا متعلق به پروژه های دارای پتانسیل بسیار خوبی به خصوص ادامه داد: توسعه MIV-818. در طول سه ماهه ما علاوه بر تکمیل دو-موافقت نامه صدور مجوز از یک پروژه بالینی و از Xerclear. توسعه کسب و کار باقی می ماند تمرکز ما وقتی که می آید به remetinostat, birinapant و MIV-711.

همه در همه, توسعه نشان می دهد که متمرکز تمرکز و سازماندهی مجدد فقط حق داشتند برای Medivir. ما امروز یک تکیه و کارآمد توسعه شرکت با توانایی استفاده از منابع ما که در آن ما می تواند در ایجاد بزرگترین ارزش است.

Uli Hacksell
رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
Uli Hacksell,
مدیر عامل شرکت
+46 (0) 8-5468-3100

مگنوس Christensen,
CFO
+46 (0)73-125-0620

این گزارش شده است موضوع را به حسابرسان,’ نقد و بررسی.

اطلاعات ارائه شده برای انتشار در 08: 30 CET در روز 5 مارس سال 2020.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/medivir/r/medivir-ab—interim-report-january—march-2020,c3103967

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Medivir

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im