رسانه های دعوت شده به تور تونل باد برای آزمایش موشک رفتن به ماه

واشنگتن, Feb. 6, 2020 /PRNewswire/ — مرکز تحقیقات Ames ناسا در دره سیلیکون دعوت از اعضای رسانه های خبری در روز شنبه, فوریه. 10به واحد طرح تونل باد پیچیده به نظر یکی از منحصر به فرد با امکانات تست های حمایت از ناسا آرتمیس برنامه به بازگشت فضانوردان – از جمله اولین زن به سطح ماه.

هنگامی که ناسا فضانوردان به ماه در سال 2024 آنها خواهد بود در بزرگترین موشک تا کنون ساخته شده است: فضا راه اندازی سیستم. این پشت صحنه تور را نشان می دهد رسانه ها چگونه مدل SLS طراحی شده و تست شده برای عملکرد و ایمنی با ترکیب منحصر به فرد سرعت بالا شرایط تونل باد و قدرتمند شبیه سازی از ناسا پیشرفته ابر تسهیلات. ایمز محققان به تازگی انجام شده دستیابی به موفقیت در آزمون است که می تواند به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به طراحی موشک قمری landers و دیگر فضاپیما – همه با هدف حمل و نقل انسان اکتشافات فضایی به ماه و مریخ و فراتر از آن.

این فرصت را برای رسانه ها در تلویزیون و رادیو و چاپ و دیجیتال برای دیدن تونل باد امکانات و شنیدن از کارشناسان که در حال نوآوری روش های جدید برای حل مسائل پیچیده فیزیک spaceflight. رسانه ها را از نظر داخلي از 9 – 7-پا تونل باد مافوق صوت و 8-پا-طولانی فضایی راه اندازی سیستم آزمون مدل و همچنین به عنوان فرصت برای مصاحبه با کارشناسان زیر را در ایمز (ames):

  • یوجین Tu, مرکز, مدیر ایمز (ames)
  • فرانک Kmak, ایمز (ames)’ تونل باد رئیس بخش
  • Nettie Roozeboom, Ames مهندس هوا فضا و محقق اصلی آزمون

این ایمز رویداد شروع خواهد شد در 11:30 am PST. اعضای رسانه ها که علاقه مند به شرکت باید پاسخ دهید با تماس با [email protected] یا [email protected] رسانه ها باید تماس بگیرید یا با 5 p. m. PST یکشنبه, فوریه. 9.

این رسانه فرصت میزبانی خواهد شد به عنوان بخشی از سازمان “دولت ناسا” حوادث در سراسر کشور که همزمان با انتشار ناسا مالی سال 2021 بودجه. ناسا مدیر جیم Bridenstine صحبت خواهد کرد به این سازمان نیروی کار در ساعت 10 صبح PST از Stennis Space Center, نزدیکی خلیج St. Louis, می سی سی پی. سخنان خود را هوا زندگی می کنند در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس.

در ساعت 2 بعد از ظهر PSTناسا و رئیس امور مالی برگزار خواهد شد تلفنی به کوتاهی رسانه ها در این سازمان سال مالی 2021 بودجه پیشنهادی. این جلسه خواهد جریان زنده بر روی وب سایت آژانس. برای شرکت در این جلسه رسانه ای باید تماس کارن Northon در [email protected] بعد از 12 pm PST Feb.10.

آژانس پیشنهاد بودجه و حمایت از اطلاعات را در دسترس آنلاین و در ساعت 9 صبح PST Feb.10:

https://www.nasa.gov/budget

اطلاعات بیشتر در:

https://www.nasa.gov/artemis

داریل والر
مرکز تحقیقات Ames سیلیکون ولی
650-604-4789
[email protected]

آلیسون هکس
مرکز تحقیقات Ames سیلیکون ولی
650-604-4789
[email protected]

عکس و فیلم منابع:

برای دریافت محلی NASA Ames, اخبار, ایمیل [email protected] با “اشتراک” در خط موضوع. برای لغو اشتراک ایمیل همان آدرس با “لغو” در خط موضوع.

منبع ناسا

لینک های مرتبط

http://www.nasa.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>