Medcura تصمیم کشف منطقه رو به رشد مرکز فناوری و نوآوری که در آن شرکت های با تکنولوژی بالا می تواند به ساخت کسب و کار است که توسعه تولید و تجاری مخل محصولات جدید است. این شرکت مشغول به کار با Terrapin توسعه و سنت جان خواص به طراحی و ارائه تسهیلات است که می تواند خانه توسعه محصول و تولید و رهبری توابع است که به حمایت از تجاری سازی مصرف بالینی فولاد نظامی و برنامه های اختصاصی خود پلت فرم. این شرکت در نظر دارد برای ساخت هسته cGMP سازگار hemostatic و درمان زخم مواد در مقیاس های لازم برای تجاری راه اندازی و حمایت از توسعه بالینی از دستگاه های کاشت.

“در حال گسترش به این گیاه جدید است که فقط در مرحله بعدی در ما رشد arc گفت:” لری تیفانیارشد اجرایی. “این مقر جدید را به این شرکت به دولت از هنر تولید و R&D آزمایشگاه در حالی که ارائه یک شرکت جدید خانه که در آن ما در حال رشد تیم می تواند به ساخت یک کسب و کار موفق. توسط شرکت در محل ما توسعه محصول و تولید ما در حال حاضر می تواند به طور موثر تر ادغام نوآوری در شیمی طراحی محصول و به معنی تحویل در سراسر تجاری ما خطوط تولید.”

“ما هیجان زده است که Medcura اتحاد پیوست یک گروه رو به رشد نوآوری و کارآفرینی شرکت هایی که در حال ایجاد شغل در صنایع با تکنولوژی بالا و پایه ما پر رونق کشف منطقه گفت:” کن Ullman, مدیر ارشد استراتژی افسر برای توسعه اقتصادی در دانشگاه مریلند است. “هدف ما این است که به پرورش و رشد سریع شرکت های مانند Medcura است که آغاز شده در دانشگاه مریلند و برای تجاری مخل فن آوری های جدید در حالی که کمک به تبدیل جامعه ما است.”

این گیاه جدید فراهم می کند ایده آل ردپای برای شرکت گسترش کسب و کار. ساخت آزمایشگاه (دیدن تصاویر محصور) است که بیش از چهار برابر بزرگتر از این شرکت قبل از تسهیلات و فراهم می کند دقیق جداسازی برای تولید تجاری مواد در حالی که این شرکت همچنان به نوآوری در سراسر سالن در پیشرفته R&D آزمایشگاه.

در حال حرکت به این امکانات جدید کاملا به موقع و به عنوان شرکت ارزیابی شرکت توسعه فرصت با برخی از بزرگترین شرکت بهداشت و درمان. این روابط بر اساس پوشش Medcura را با عملکرد بالا و مواد را بر روی و یا تزریق آنها به بازار-محصولات برجسته. بهبود عملکرد یک شریک خط تولید به خصوص خونریزی در محیط های که در آن بیمار خود لخته شدن توانایی به خطر بیافتد این روابط می تواند در ارائه افزایش بهره وری بالینی و نتایج بیمار از طریق تعیین کننده و مقرون به صرفه خونریزی مدیریت در یک ضد باکتری محیط زیست است.

برای درک بهتر ما رو خط محصول لطفا به وب سایت جدید ما در http://www.medcurainc.com.

درباره شرکت

Medcura تجاری-مرحله دستگاه پزشکی شرکت توسعه همه کاره hemostatic محصولات فولاد, پزشکی و برنامه های کاربردی مصرف کننده. این شرکت ترکیبی از استفاده از امن و بی اثر مواد تشکیل دهنده با اختصاصی شیمی در سراسر طیف گسترده ای از کاربردهای بالینی با ما دستیابی به موفقیت دستگاه LifeFoam™ در حال حاضر منجر به گسترش داخلی و جراحی ،

تماس با ما:
لری تیفانی
[email protected]
[email protected]

منبع Medcura, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im