برخی از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده در حال شروع به طور نامحدود به عنوان صدها نفر از کارکنان تست مثبت برای COVID-19. JBS Tolleson یک کارخانه بزرگ غربی ققنوس هیچ برنامه ای برای شاتر.

اما این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که دو تن دیگر از JBS سایت در کلرادو و پنسیلوانیا را به طور نامحدود به عنوان کارکنان متعدد آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

این Tolleson گیاه که در سال 2018 به یاد می آورد عظیم 12 میلیون پوند از گوشت گاو است در نظر گرفتن گام های اضافی برای اطمینان حاصل شود که کارکنان امن, JBS, ایالات متحده آمریکا سخنگوی کامرون Bruett گفت. گیاه مورد استخدام 1,150 مردم با توجه به شهر Tolleson.

اقدامات طیف وسیعی از چک کردن, کارکنان درجه حرارت قبل از ورود این تاسیسات به افزایش اجتماعی فاصله در گیاه است.

صدها نفر از کارکنان در ایالات متحده تست مثبت برای کروناویروس جدید

یک داکوتای جنوبی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد ساخته شده سرفصل های ملی یکشنبه به مقامات بهداشت اعلام کرد 238 از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. این Smithfield غذاهای گیاهی یکی از بزرگترین کشور گوشت خوک-گیاهان پردازش. این شهرستان به عنوان یک کل تا به حال 438 موارد است.

JBS ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که این امر نزدیک دو نیروگاه به طور نامحدود پس از کلرادو با فرماندار در روز جمعه دستور داد که شرکت گیاه در گریلی به طریق پنج شنبه. ده ها تن از کارکنان وجود دارد آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و حداقل دو سالگی درگذشت.

شرکت گیاه در Souderton پنسیلوانیا نیز بسته شده است به طور نامحدود. وجود 130 گیاه 900 کارکنان باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و 70 ساله اتحادیه مباشر درگذشت از نارسایی تنفسی ناشی از ویروس Philadelphia Inquirer گزارش شده است.

JBS است که اکثر صاحب نظران غرور خط که در سال 2018 به یاد می آورد بیش از 101,000 پوند پوشیده با نان مرغ با توجه به امکان های خارجی-توجه به آلودگی.

بازرسان فدرال با وزارت کشاورزی ایالات متحده ایمنی مواد غذایی و خدمات بازرسی در سال 2017 یافت Tolleson گیاه به حال “فاحش” و “غیر انسانی” دام شرایط.

پیمانکاری coronavirus از خوردن گوشت به احتمال زیاد نه کارشناس می گوید:

لایحه Marler یک سیاتل مبتنی بر ایمنی مواد غذایی وکیل گفت: خطر ابتلا به کروناویروس جدید با خوردن گوشت از یکی از این گیاهان است که به احتمال زیاد کم است.

“اگر کسی عطسه در استیک خود را و شما برداشت اولیه استیک و سپس گیر انگشتان دست خود را در چشم یا بینی خود را در آن است از لحاظ نظری ممکن است شما می توانید از کامپیوتر خود را با COVID? من فکر می کنم از لحاظ نظری (yes)” Marler گفت. “(اما) از آنجا که گوشت پخته شده است احتمال این انتقال به انسان به نظر می رسد بسیار کم است.”

این خطر بزرگتر این است که اخلال در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای به عنوان گسترده بسته بندی و فرآوری گیاهان شاتر را برای زمان حال, او گفت:. فروشگاه های مواد غذایی ممکن است یک زمان سخت شدن گوشت را در چرخ دستی های خرید به سادگی به دلیل اپتیک.

“حتی اگر آن را فوق العاده پایین اگر نه بینهایت کوچک در معرض خطر اگر شما 200 نفر که آزمایش مثبت در یک تاسیسات آیا شما فکر می کنم مصرف کنندگان در حال رفتن به خرید گوشت خوک از آن تاسیسات؟” Marler گفت.

اقدامات ایمنی در محل در آریزونا گیاه

در میان کارکنان اقدامات ایمنی در محل قرار داده و در Tolleson کارخانه بسته بندی گوشت می آمد عبارتند از:

  • روزانه عمیق تمیز کردن از تمام امکانات از جمله اختصاص کارکنان به طور مداوم تمیز کردن.
  • افزايش اجتماعی فاصله توسط سرسام آور کارمند شیفت و می شکند.
  • افزایش فضا در سالن های غذاخوری, اتاق استراحت و رختکن و نصب پلکسی گلاس موانع در برخی از مناطق.
  • نیاز اضافی که تجهیزات حفاظت فردی بود در تمام زمانها.
  • گرفتن درجه حرارت هر یک از کارکنان که وارد ساختمان.
  • نیاز به بیمار و کارکنان به ماندن در خانه و آرامش بخش حضور و غیاب سیاست تا مردم نمی آیند به کار شوند.
  • از بین بردن کارکنان که در جمعیت های آسیب پذیر و هنوز هم به آنها پرداخت کامل و مزایای.
  • Waiving کوتاه مدت از کار افتادگی دوره انتظار.
  • ارائه مراقبت های پیشگیرانه به همه کارکنان.
  • ارائه رایگان مجازی, دکتر, بازديد از طریق زندگی سلامت خدمات آنلاین.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در jbowling@azcentral.com یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de