MCSO جستجوی تعجب دفن مدارک گم شده ASU استاد ممکن است قتل

این ماریکوپا شهرستان کلانتر, چهارشنبه اعلام کرد که کارآگاهان در حال جستجو و تعجب دفن شواهد متصل به بررسی ناپدید شدن و احتمال قتل از یک دانشگاه استاد.

کارآگاهان در حال کار در شمال غربی منطقه دفن زباله در تعجب. MCSO قتل کارآگاهان این باور وجود دارد ممکن است شواهد وجود دارد مربوط به Junseok Chae که رفت از دست رفته در اوایل این سال است.

این تحقیقات در Chae ناپدید شدن آغاز شد و در مارس 25 و MCSO قتل کارآگاه شروع به کار در این تحقیقات مارس 29, با توجه به آزادی از کلانتر ،

Chae پیوست ASU در سال 2005 به عنوان دستیار استاد قبل از تبدیل شدن به شریک دین پژوهش در ASU را Fulton مدارس فنی و مهندسی و یک استاد در دانشکده برق و کامپیوتر و مهندسی انرژی با توجه به ASU وب سایت.

ASU کاهش یافته است به نظر Chae مورد و معوق سوال MCSO.

چای های مذکور در ق دو روز پیش توسط کسی که ادعا می کند به یکی از دانشجویان سابق خود. این دانشجو مدعی او گفت: هرگز آنچه رخ داده به Chae تا پایان ترم بهار وقتی که یک استاد دانشگاه گفت: کلاس های خود Chae بود “گم شده و پلیس درگیر شدند.”

“اگر شما در گوگل او شما هرگز می دانم که او از دست رفته به دلیل آن را فقط می آید تا با پژوهش خود” ق پست گفت. “او واقعا خوب بود و واقعا در مورد مراقبت از دانش آموزان در یادگیری و اگر بدترین اتفاق افتاده است و سپس ASU از دست داد اخرین استاد.”

بیشتر: بدنام آریزونا مواردی که هیچ بدن بود هرگز یافت نشد

این است که در حال توسعه داستان. بررسی azcentral.com برای به روز رسانی.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net