یک مرد اتهامات عنوان شده علیه از عکسبرداری از او خودداری کرد و به او شلیک کنید در طول یک استدلال جمعه در Tonopah, Maricopa شهرستان کلانتر دفتر خبر داد.

MCSO دریافت تماس از 45 سال رومئو رویز فقط بعد از 12:30 p. m. و گفت همسر خود را در دست معده و قفسه سینه با توجه به MCSO آزادی مطبوعات.

گشت نمایندگان وارد TA سفر مرکز در Tonopah که در آن رویز متوقف شد و در راه بیمارستان به صبر کردن برای پاسخ اول و شروع به اجرای برنامه صرفه جویی در زندگی اقدامات قبل از مصرف به یک بیمارستان برای درمان بیشتر.

زن صحبت کرد و به کارآگاهان در بیمارستان و گفت که او در اتاق خود “حرکت آیتم های اطراف” زمانی که او به زمین افتاد MCSO گفت.

در حالی که او در حال سقوط بود, او گفت که او شنیده صدای بلند و متوجه او شد و خونریزی از دست او و معده است. رویز سپس وارد اتاق به او کمک کرد تا به وسیله نقلیه خود را و به نام 911 در راه خود را به بیمارستان گفت: MCSO.

کارآگاهان با صحبت رویز گفت که آنها او جر و بحث با همسر خود را در یک اتاق تاریک و برداشت تفنگ. وی با اشاره به جلوی تفنگ به سر خود و به حال خود نگه پایان آن MCSO گفت.

او گفت: او همسر خود را به ماشه و پایان دادن به زندگی خود را, اما او “حاضر به انجام آن و دست به تفنگ بازگشت” به رویز, MCSO گفت.

رویز گفت: او با قرار دادن تفنگ روی تخت اما لحظاتی بعد او را برداشت آن را دوباره قبل از دو آغاز جنگ بر سر سلاح MCSO گفت.

رویز گفت: او رفت و به جلو و پرده را به نور بیشتری به اتاق و تفنگ رفت. او پس از آن متوجه شده همسرش خونریزی و کمک به او را به وسیله نقلیه خود را قبل از رفتن به بیمارستان MCSO گفت.

رویز بستری بودن ممنوع صاحب و داشتن دو اسلحه که یکی از آنها خود را در خانه و با توجه به MCSO.

رویز رزرو شده بود جمعه به Maricopa County زندان در ظن اتهام تشدید حمله با یک سلاح خطرناک و ممنوع در اختیار داشتن. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه.

که شناسایی شد توسط MCSO باقی مانده در بیمارستان در وضعیت با ثبات که از بعد از ظهر شنبه.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de