MCSO بررسی پس از خاموش وظیفه معاون کشد تفنگ در خاطی دوچرخه سوار

این ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر در حال بررسی است و ادعا می کند استفاده بیش از حد از زور علیه یک فعال-معاون وظیفه که کشیده یک تفنگ را در یک دوچرخه سوار که تجاوز بر روی یک زمین گلف است.

این حادثه برای اولین بار در گزارش 12 اخبار اتفاق افتاده در مارس 2 در اسکاتسدیل آریزونا ملی باشگاه گلف.

راجر سرخس, 55, گفت که او سوار دوچرخه کوهستان خود را بر روی ملک در جستجوی یک دنباله است که او گفت: در یک نقطه شد و در دسترس عموم و در چند صد متری از در ورودی.

تصمیم به بی اعتنایی “هیچ خاطی” نشانه هایی که سرخس اذعان کرد دیدن منجر به رویارویی با خارج از وظیفه MCSO معاون Collin Seagraves که در نهایت کشیده تفنگ در سرخس در طول متعاقب آن درگیری.

سرخس شد و در نهایت متهم با حمله و تجاوز به حریم دیگران هر چند MCSO سخنگوی Sgt. برایانت Vanegas تایید این اداره در حال بررسی اتهامات مربوط به استفاده بیش از حد از زور توسط Seagraves.

سرخس گفت: او را از دست داده و کسب و کار به عنوان یک نتیجه از حادثه و او و خود را وکیل حفظ Seagraves باید یک شارژ.

نظارت تصویری نشان می دهد روبرو می شوند

سرخس وکیل, Colin o’sullivan ارائه شده جمهوری با شش دقیقه نظارت تصویری که اسیر روبرو می شوند.

فیلم شروع می شود با نشان دادن Seagraves رانندگی به سمت سرخس. Seagraves توقف کامیون و خارج از خودرو به عنوان سرخس همچنان دوچرخه سواری در گذشته او.

یکی دیگر از گارد امنیتی پس از آن به نمایش در می آید قیافه برای سرخس متوقف شود. سرخس باعث می شود حرکت به سمت گارد و چرخه گذشته او به طور خلاصه ناپدید شدن از دوربین به عنوان او می سازد یک دایره و چرخش در اطراف.

Seagraves ایستاده بود و در وسط جاده سرخس به عنوان pedaled دور این ویدئو را نشان می دهد. سرخس و سپس می تواند دیده می شود, دوچرخه سواری به سمت Seagraves و در آخرین لحظه به ظاهر سعی می کند به او منتقل می کند. Seagraves به نظر می رسد به گرفتن او و سرخس است که پرتاب کردن دوچرخه خود را. این دو پس از یک درگیری مختصر بر روی زمین به عنوان گارد امنیتی اجرا می شود به سمت صحنه.

دو نگهبان به نظر می رسد برای نگهداری سرخس برای چند لحظه قبل از اجازه دادن به او را به ایستادگی کردن. سه گفتگو برای نزدیک به دو ساعت قبل از unnamed گارد بازگشت به پست خود.

Seagraves و سرخس ادامه گفتگو با Seagraves ساخت چندین حرکات به سمت مسیر و مناطق اطراف آن. سرخس در نهایت چرخه به پست گارد و Seagraves شرح زیر او را در آن نقطه در این ویدئو به پایان می رسد.

دوئل روایات

Scottsdale اداره پلیس گزارش نیز ارائه شده توسط o’sullivan گفت: وجود چهار “به وضوح مشخص شده” نشانه های هشدار دهنده در برابر تجاوز به حریم دیگران. سرخس اذعان کرد که او را دیدم نشانه, اما وجود دارد گفت: قبلا به عموم در دسترس دوچرخه سواری مسیر است که منجر به یک شبکه ای از مسیرهای پیاده روی و جایی که او در نظر گرفته شده برای رفتن.

افسر پاسخ نوشت که صاحب ملک GoDaddy بنیانگذار باب پارسونز اخیرا دریافت تهدید به مرگ و امنیتی بود که پس از آن اوج.

Seagraves افسر گفت: او دستور داد سرخس به جلوگیری از او در بیرون از کامیون خود را اما که سرخس را پاسخ نمی دهند و ادامه داد: سوارکاری در طول مسیر این گزارش گفت:. سرخس گفت: جمهوری در جولای 30 مصاحبه او با پوشیدن هدفون در زمان حادثه و نمی شنوند هر دستور از Seagraves.

Seagraves گفت: سرخس “آمد و حق در او” با دوچرخه و “شروع به پریدن کرد و او را در حالی که آینده دوچرخه” ضربه زدن به معاون زمین این گزارش گفت:. سرخس را تکذیب کرد lunging در این افسر گفت: دوچرخه سواری کفش کوتاه شد بر روی پدال در زمان و دست خود را هرگز به سمت چپ فرمان.

او گفت: سرخس بود “متلک” او و دیگر گارد در طول حادثه و فریاد زد: “F— شما” در حالی که نگه داشتن انگشت وسط خود را.

سرخس گفت: تنها حرکات او ساخته شده بودند در یک حرکت دایره ای خود را با انگشت اشاره نشان می دهد چرخش به اطراف و یک thumbs-up ثبت نام.

Seagraves گفت: او از جیبش اسلحه خود را چرا که او “در حال پاره کردن” توسط سرخس قبل از دیگر گارد امنیتی, کمک جدا کردن آنها در این گزارش گفت:.

او گزارش داد احساس درد در سر خود را به چپ و آرنج و زانو به دلیل حادثه است. این مسئول با اشاره او قابل مشاهده آسیب در زانو راست راست گونه و چشم و آرنج چپ.

دیگر گارد امنیتی افسر گفت: او گفت سرخس به توقف چندین بار و سرخس در لعنت آنها را به عنوان او سوار گذشته او.

او همچنین گفت: افسر سرخس به او گفت و Seagraves که او نمی دانست که آنها می خواستند او را برای متوقف کردن که آنها مورد سوال به دلیل علامت های و دستورات شفاهی.

O’sullivan و سرخس را انکار و ادعا می کند در این گزارش با o’sullivan گفت: همه مشتری خود گفت: سپاه پاسداران بود “من می چرخد.”

سرخس نیز گفت: Seagraves به او گفت “من می توانم به کشته شدن شما و من باید کشته ام شما” و او را به نام یک “تحت عنوان–یک سوراخ” اما افسر پاسخ را شامل نمی شود این اظهارات در گزارش.

Seagraves گفت: در پاسخ افسر او در “ترس برای زندگی خود” اما او گفت: “هرگز در زمان حال” به سرخس او یک کلانتر معاون و یا که او تا به حال اسلحه در این گزارش است.

هر دو o’sullivan و سرخس را تکذیب کرد Seagraves ” ادعا می کنند با o’sullivan گرفت و گفت که “هیچ راه او مشروع در ترس برای زندگی خود را.”

سرخس بود و در نهایت همراهی کردن اموال و به اتهام حمله و خاطی با توجه به سوابق.

“من قطعا با مشاهده پلیس متفاوت در حال حاضر’

سرخس گفت که او تا به حال هرگز مسائل را با مأموران اجرای قانون قبل از حادثه اما که او در حال حاضر احساس “ترس” و “عصبی” هنگامی که او آنها را می بیند.

“من قطعا با مشاهده پلیس متفاوت در حال حاضر چون من احساس می کنم مثل من در درمان نسبتا” او گفت:. “من می توانید ببینید همه خشم است.”

سرخس را متوقف سوار دوچرخه خود را از ترس که مشابه روبرو می شوند می تواند دوباره اتفاق می افتد.

او همچنین نگران طولانی مدت اثرات به کسب و کار خود را به دلیل اتهامات جنایی در رکورد او گفت که او تا به حال یک مشتری به طور ناگهانی رها کردن از یک معامله پس از حادثه است. این به معنای از دست دادن ده ها هزار دلار سرخس گفت.

هر چند مشتری نمی به طور خاص دولت خود را به دلیل سرخس گفت: او هرگز تا به حال که اتفاق می افتد قبل از اینکه که او ترس دیگر مشتریان را به دنبال کت و شلوار.

“منظورم این است اگر شما فکر می کنم كه چرا من فقط به نفر بعدی? چرا من باید برای مقابله با این پسر که کردم این اتهام حمله به اتهامات” او گفت:.

O’sullivan امید به اتهامات علیه خود مشتری می شود را رد کرد و گفت اگر کسی بود به متهم در این حادثه باید آن را Seagraves.

MCSO را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد این حادثه با استناد به حال انجام تحقیقات است. O’sullivan گفت که او امیدوار است این بخش به حادثه “توجه آن را سزاوار” و او امیدوار است که آن را “نه تنها دریافت زیر فرش جاروب.”

“این است که یک فرد — یک افسر اجرای قانون — که باید در مورد” o’sullivan گفت.

باشگاه گلف پاسخ نمی دهند به جمهوری پرس و جو به این که آیا Seagraves شد هنوز هم به عنوان یک گارد امنیتی.

شهر اسکاتسدیل آریزونا ارائه شده سرخس مورد درخواست که در آن او خواهد بود و نیاز به صرف 10 روز زندان و پرداخت Seagraves نزدیک به 30.000 دلار در جبران. یک نیمکت دادگاه قرار است به زودی Aug. 17.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im