MCSO رکود javelina سارق در غار نهر فروشگاه در تصویری

دو javelinas شگرد برای جلوگیری از فروشگاه های مواد غذایی جمعیت صبح روز چهارشنبه گران بود زمانی که آنها گرفتار شده بودند “burglarizing” تراکتور فروشگاه عرضه در غار نهر.

این ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر توییتی جمعه که نمایندگان “تصادفا یک سرقت” در تراکتور شرکت تامین نزدیکی غار نهر جاده و بزرگراه بی خیال بی خیال.

“ما باید یک سرقت در پیشرفت اینجا” معاون شنیده می شود به شوخی گفت: در فیلم ارائه شده توسط MCSO. “دو مظنون در حدود 3 فوت قد خاکستری رنگ است.”

معاون سپس می تواند دیده می شود روشن چراغ به ماشین گشت زنی به رفتار یک “توقف ترافیک” در javelina در حالی که با اشاره یک نور افکن بر روی آنها.

“Javelinas این است که کلانتر ، شما تحت بازداشت” معاون گفت: قبل از روشن خود را sirens. “ما باید یک زن و شوهر دونده در حال اجرا در سراسر پشت جاوا نیاز به یک واحد در پشت است.”

این javelinas غارت یک سطل زباله می تواند و خسته طریق یک کیسه خوراک دام با توجه به عکس های این حادثه ارائه شده توسط کلانتر,.

این javelina است که همچنین به عنوان شناخته شده pecary به نظر می رسد مانند خوک وحشی یا گراز. آنها تمایل به سفر در گروه و فعال ترین در شب و معمولا در مرکز و جنوب آریزونا. اما گاهی اوقات آنها را در ظاهر در فروشگاه های محلی خود را در جستجوی یک اسنک نیمه شب.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im