مک دونالد پارسیان رد یک درخواست از ایالات متحده خود را franchisees به تاخیر جمع آوری برخی از مارس اجاره و پرداخت حق امتیاز باعث ادعا می کند که بزرگترین سریع مواد غذایی شرکت است که ارائه پشتیبانی به اندازه کافی در طول coronavirus بحران با توجه به چند نامه دیده می شود خبر داد.

Franchisees که رهبری مذاکرات با این شرکت خواسته مک دونالد برای 14 روز تاخیر در ماه مارس خود را اجاره در طول هفته از مذاکرات بیش از کمک مالی است. اما در مارس 3, که درخواست رد شد با توجه به نامه ای از franchisee رهبری است.

مکاتبات فراهم می کند یک تصویر لحظهای از رشد تنش های داخلی بین مک دونالد مدیران و franchisee سازمان در میان بی سابقه بهداشت جهانی بحران.

“از آنجا که بسیاری از صاحبان احساس خطر بیش از زنده ماندن مالی خود شده اند و در انتظار شفافیت در مثبت و ملموس شرکت تصمیم بسیاری بر این باورند که اعتماد در این رابطه کاهش یافت” ملی صاحبان انجمن franchisees نوشت: به مک دونالد اجرایی کریس Kempczinski و مک دونالد آمریکا سر جو Erlinger در مارس 7.

Franchisees ” ایمان در مدیریت “به نظر می رسد مبتنی بر فضای مجاز: نامحدود پشتیبانی مالی” Erlinger نوشت دو روز بعد. “اگر این است که چگونه گلسرخ به دنبال تعریف ارتباط آن با مک دونالد و سپس در واقعیت ما لازم نیست که یک رابطه, و من بسیار نا امید و دلسرد توسط این.”

ملی انجمن صاحبان نشان دهنده حداقل 75 درصد از مک دونالد بیش از 1600 franchisees که خود و کار 95 درصد از فست فود های زنجیره ای را حدود 14000 ایالات متحده رستوران. در حالی که چند franchisees نمرات خود از فروشگاه های بسیاری از آنها تنها چند.

یک گروه جداگانه از franchisees با این نسخهها کار به طور رسمی با این شرکت به مذاکره بیش از این و دیگر مسائل در حالی که NOA مستقل حمایت سازمان است.

مک دونالد است که صاحبخانه برای بسیاری از آن franchisees که پرداخت یک آپارتمان اجاره پایه در اولین روز از هر ماه و دیگری اجاره و هزینه خدمات پرداخت در 10 بر اساس ماه قبل فروش.

Franchisees “عمیقا پرشور در مورد مک دونالد برند و این خود امرار معاش و ما درک می کنیم که این قطعا یک زمان استرس زا” دیوید تور دونالد معاون رئیس جمهور ایالات متحده ارتباطات و گفتگو کرد. “این شرکت با ارائه سطح بی سابقه ای از حمایت مالی به آمریکا اپراتورها برای تزریق نقدینگی به سیستم در طول این بحران است.”

برخی از franchisees در حال حاضر ترس آنها می تواند بیرون رفتن از کسب و کار از آنجا که اکثر مکان های که تا به حال به سوئیچ عملیات به درایو-از طریق تحویل و حمل کردن فقط به عنوان بسیاری متحده را به اعمال اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مک دونالد گزارش هفته گذشته که فروش آن فرو 13.4 درصد در ایالات متحده در ماه مارس است.

ایالات متحده برای مواد غذایی سریع فروش پایین 30-40 ٪ در هفته های اخیر با فروش در سرویس کامل زنجیر انداختن به اندازه 80% با توجه به کردیت سوئیس تخمین می زند در دوشنبه.

برای مطمئن شود, franchisees همسو با مارک های بزرگ دریافت پشتیبانی بیشتر از رستوران های مستقل و بسیاری از franchisors ارائه برخی از کمک.

رستوران مترو است که در مورد 19,700 متحده, محل, قطع پرداخت حق امتیاز در نیمه معلق بودجه های تبلیغاتی برای چهار هفته است و لغو و یا کاهش برخی از پرداخت اجاره.

Darden رستوران Inc که صاحب باغ زیتون, LongHorn Steakhouse و نیم دوجین دیگر سرویس کامل رستوران برندهای است که در میان عموم معامله شرکت های صدمه دیده از این بیماری همه گیر است که به حالت تعلیق سود سهام به سهامداران است.

در حالی که مک دونالد را به حالت تعلیق در به اشتراک گذاری buybacks آن را مورد انتقاد قرار گرفته برای پرداخت سود سالانه خود را به عنوان آن را کاهش کارمند ساعت طول بحران.

جدول زمانی از تنش

در اواسط ماه مارس این گروه از franchisees که به طور رسمی مذاکره با این شرکت در ایالات متحده پیشنهاد 10 نقطه اقتصادی طرح امداد درخواست مک دونالد مدیران به انصراف از پرداخت اجاره بها برای آوریل و مه – نه فقط تسلیم آنها با توجه به یک کپی از پیشنهاد خود را دیده می شود خبر داد.

Franchisee رهبران اضافه شده جدید درخواست فوری: که مک دونالد تاخیر آن برنامه ریزی شده در مارس 10 مجموعه اجاره و هزینه خدمات برای دو هفته تا وام های فدرال ممکن است پا زدن در.

صاحبان شدند “شگفت زده و دلسرد” برای یادگیری در مارس 3 که درخواست به ضرب گلوله کشته شد یک نامه است.

آوریل 10 اتهامات بر اساس هر franchisee فروش از ماه مارس است. کسانی که فروش کاهش یافت و کمتر از 25 درصد در دو هفته گذشته از ماه مارس – حدود یک سوم از صاحبان مجبور به پرداخت.

باقی مانده 65 درصد از franchisees از دست داده و بیش از 25 درصد از فروش در نیمه دوم ماه را در مارس 10, پرداخت معوق شد برای چهار ماه – در مجموع $180 میلیون دلار این شرکت اعلام کرد.

تور گفت: “چند” موارد فردی صاحبان شدند در آستانه 25 درصد فروش در از دست دادن برای پایان ماه مارس اما مک دونالد توافق به تاخیر پرداخت آن به هر حال به کمک franchisee.

مارس, مارس و آوریل پایه پرداخت اجاره بها شده اند معوق به مدت چهار ماه برای تمامی اپراتورهای.

این شرکت همچنین کاهش ملی هزینه تبلیغات 0.5%. آن است که توقف فروشگاه بازسازی و برخی از دهانه جدید است که صرفه جویی 1 میلیارد دلار در سال 2020 هزینه های سرمایه ای آن گفت: در مقررات براده. کاهش صرفه جویی خواهد شد franchisees برخی از پول است.

“ما این حق را برای ایجاد تغییرات اضافی در پایین جاده” تور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de