مک کانل می گوید MLB رئیس: ‘امریکا باید بیس بال’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می خواهد بیس بال و فوتبال را در این زمینه دریافت کنید و او می گوید لیگ اصلی بیس بال را باز روز می تواند محل در اطراف شروع به تیر.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک فصل فوتبال. آنها ممکن است هیچ کس در می ایستد و یا کاهش حضور و غیاب اما درک من این است که به خصوص در ACC که من دنبال کنید, که, آنها پیش بینی, داشتن یک فصل” کنتاکی جمهوری گفت: در طول یک مصاحبه پنج شنبه در لوییویل ایستگاه رادیویی WLCL.

“بلافاصله من به نام کمیسر بیس بال از چند هفته پیش و من گفت:” امریکا باید بیس بال. آن را نشانه ای از برگشت به حالت عادی. هیچ شانس؟’ و شما ممکن است شنیده ام وجود دارد بحث در مورد داشتن یک خلاصه فصل آغاز دور چهارم ژوئیه که در آن تیم هم بازی در بهار سایت آموزشی در ایالت آریزونا و فلوریدا و یا بازی در خانه را تا حد زیادی خالی استادیوم.”

بیس بال را باز روز برنامه ریزی شده بود برای مارس 26. شروع شده است تحت فشار قرار دادند به طور نامحدود به علت جدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من فکر می کنم وجود دارد یک بحث فعال راهی برای نجات بخشی از فصل بیس بال و اگر ما می تواند نجات بخش از بازی بیس بال مطمئنا ما می توانیم نجات فوتبال ، وجود دارد هنوز هم می تواند در این بزرگتر مدارس مانند U L (Louisville) و انگلستان (کنتاکی) تلویزیون درآمد که کمک خواهد کرد.

“اما من فکر می کنم این کشور نیاز به ورزش است. ما همه از دست رفته است که در طول همه گیر و هر چه زودتر ما می تواند حداقل برخی از ما, ورزش, و من فکر می کنم یکی از واجد شرایط برای شروع اول خواهد بود بیس بال. آن را بزرگ خواهد بود تقویت روحیه برای کشور و نشانه ای است که ما در حال رفتن به شروع به بازگشت به حالت عادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im