مک کانل می گوید مستقیم و پرداخت نقدی به احتمال زیاد در آینده این تابستان

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید مستقیم پول نقد پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد در آینده این تابستان.

“صحبت از ساختمان در چه مشغول به کار در مراقبت عمل می کنند ما می خواهیم دور دیگری از مستقیم, پرداخت, پرداخت های مستقیم برای کمک به خانواده های آمریکایی در حفظ و رانندگی ملی ما باز گشت” مک کانل به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

دموکرات ها در حال حاضر توافق کردند که در دور دوم از چک های خود را شروع پیشنهاد شامل 1.200 $در هر ایالات متحده اقامت و تا 6000 $به ازای هر خانوار در قهرمانان با تصویب قانون در مه – اما آن است که هنوز روشن نیست چه جمهوریخواهان کنترل سنا را رای به تصویب.

مک کانل بسته را ارسال مستقیم پرداخت نقدی به آمریکایی ها زیر سطح معینی به احتمال زیاد $75,000 مجرد.

برچسب قیمت برای آینده COVID-19 بسته کمک به سرعت می تواند تورم بالاتر از $1 تریلیون دلار به عنوان coronavirus بحران عمیق تر در ایالات متحده آمریکا – مرگ و میر از 140,800 است که بیش از هر نقطه در جهان و عفونت افزایش یافته است به عنوان کمک های اضطراری به منقضی شده است.

کنگره در ماه مارس تایید $1,200 پرداخت برای بزرگسالان درآمد تا $75,000 و 500 دلار برای فرزندان خود. پرداخت مرحله به مرحله برای افراد با درآمد تا $99,000 یا دو بار که برای یک زن و شوهر. IRS تا کنون فرستاده شده حدود 160 میلیون پرداخت ارزش حدود $270 میلیارد IRS کمیسر چاک Rettig روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net