مک کانل می گوید کمی در اثبات رای دهندگان سرکوب

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., می گوید کمی وجود دارد که اثبات اقلیت نژادی بودن حق رای محروم خواستار آن “رای دهندگان-سرکوب مزخرف که دموکرات ها در حال ترویج است.”

مک کانل ساخته شده اظهارات خود را به وال استریت ژورنال که در آن او همچنین در دفاع از پلیس در ایالات متحده به عنوان دموکرات فشار برای مفاهیمی مانند “defunding پلیس” و پایان دادن به واجد شرایط ایمنی که در سپر پلیس از شکایت کرد که در اکثر موارد.

“پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس است پوچ پیشنهاد” مجله به نقل از مک کانل عنوان کرد و گفت. “چه آنها فکر می کنم ما باید انجام دهیم اگر ما در حال مواجه با یک مددکار اجتماعی?

“این یک واکنش افراطی به نظر من به نیروهای پلیس در سراسر کشور است. بسیاری از آنها در حال انجام یک کار بسیار خطرناک بسیار تحت شرایط چالش برانگیز در هر روز است.”

نظرات آمده پس از نزدیک به دو ماه از تظاهرات و شورش پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

حزب دموکرات مسدود رای در پلیس اصلاحات لایحه نوشته شده توسط سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: آن را نمی تواند به اندازه کافی دور.

مک کانل افزود: عمدتا جمهوری خواه-ترویج اقداماتی مانند شناسایی نیازهای کوتاه یا مکان سنجی ساعت نیست disadvantaging سیاه پوستان از رای گیری.

“وجود دارد بسیار کمی شواهد ملموس از این کل رای دهندگان-سرکوب مزخرف که دموکرات ها در حال ترویج” مک کانل گفت. “پیش بینی من این است که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی را به نوبه خود به عنوان بزرگ یک درصد به عنوان سفیده اگر نه بیشتر بنابراین در سراسر کشور است.”

به طور کلی مک کانل را رد کرد و این مفهوم ترویج شده توسط برخی که ایالات متحده آمریکا است که آشکارا نژادپرستانه جامعه است.

“شما می دانید شما هم می توانید در این وضعیت نگاه با ناامیدی و یا می گویند:” بله هنوز هم وجود دارد مشکلات, اما از آن است که به طور چشمگیری بهتر در تقریبا در هر اندازه گیری از راه های پس از آن در دهه 1960′” 78 ساله مک کانل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im