مک کانل: مبارزه برای کنترل سنا را ‘یک سگ مبارزه با’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky. هشدار دوشنبه جمهوریخواهان خواهد بود در یک “سگ” برای حفظ کنترل سنا آمده نوامبر با توجه به تپه.

“اجازه دهید من فقط می گویند که اکثریت سنا بوده است نه یقین در هر نقطه این چرخه” مک کانل گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. “ما همیشه می دانستیم که از ابتدا و من همواره گفته ام که آن را برای رفتن به یک مبارزه با سگ.”

دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین تا به حال بالاترین مالی سه ماهه اول تا کنون با حدود 28 میلیون در مقایسه با $30.3 میلیون جمهوریخواهان مطرح شده در طول همان دوره در این سال است.

“من فکر می کنم این هم درست است که دموکرات ها در حال انجام یک کار بهتر از افزایش بودجه در سال های اخیر از ما” مک کانل گفت. “اما ما در زمان مجلس سنا در سال 2014 ما آن را نگه داشته است در سال 2016 ما افزایش تعداد ما در سال 2018 بنابراین واقعیت این است که دموکرات ها در حال جمع آوری پول بیشتر نباید هر گونه افزایش ابرو.”

مک کانل گفت: برخی از جمهوری خواه مجلس سنا امتیازهای باید “مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض” احتمالا در حال مقامش را از دست بدهد توسط دموکرات رقبا. برعکس سنسور. Doug Jones, D-Ala., و گری پیترز D-Mich., احتمالا می تواند با فرصت های خوبی برای جمهوری خواهان.

“من فکر می کنم آن را سخت مبارزه” مک کانل گفت. “ما لازم نیست که یک قفل بر روی آن و نه آنها. آن را برای رفتن به مبارزه با به پایان است. مرتب کردن بر اساس مانند یک چاقو در یک کوچه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de