مک کلاچی فایل های خرید دارایی توافق با چتم مدیریت دارایی است که حفظ شغل و مزایای آن برای همه کارکنان

ساکرامنتو, کالیفرنیا., جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — مک کلاچی (OTC-MNIQQ) امروز اعلام کرد که این ثبت یک دارایی قرارداد خرید با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه رسمی جزئیات چتم مدیریت دارایی است (“چتم“) موفق پیشنهاد برای مالکیت مک کلاچی در فصل 11 فروش روند. پر کردن یک نقطه عطف کلیدی در سازماندهی مجدد و هموار راه را برای تغییر در کنترل 163-سال-اخبار شرکت. تحت فصل 11, قوانین, پیشنهاد خرید دارایی های برنامه ریزی شده است برای در نظر گرفتن توسط دادگاه برای تصویب در جلسه در 4 اوت.

تحت توافق چتم به دست آوردن مک کلاچی برای $263 میلیون در یک اعتبار پیشنهاد این شرکت برای اولین بار-رهن بدهی به علاوه پول جدید در نظر گرفتن 49 میلیون دلار به صورت نقدی و با این فرض اضافی بدهی.

توافق تشریح که تمامیت 30 مک کلاچی اخبار سازمان های حرکت خواهد کرد و یکپارچه به ساختار مالکیت. همه کارکنان ارائه خواهد شد شغل فعلی خود را با جدید مک کلاچی با معادل جبران منافع و اعتبار کامل برای خدمات سال است. این توافق همچنین فراهم می کند که جدید مک کلاچی را افتخار همه زمان جمعی-چانه زنی موافقت نامه.

“این گام مهم به سوی یک قطعنامه از ما سازماندهی مجدد فراهم خواهد کرد اطمینان بیشتر و ثبات به گروه وسیع تری از کارکنان و ذینفعان است که بهره مندی از یک بازسازی مک کلاچی” گفت: Craig Forman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“امروز توافق به ارمغان می آورد مک کلاچی یک گام نزدیک تر به آینده در مالی قوی جای پای آن را می توانید در ادامه به ارائه لازم مدنی-فکر روزنامه نگاری به جوامع محلی در سراسر کشور گفت:” چتم.

به عنوان بخشی از انتقال رئیس کوین مک کلاچی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کریگ فورمن و دیگر اعضای هیئت مدیره اعلام کرد برنامه ای برای ترک از زمانی که شرکت معامله بسته می شود تا پایان سه ماهه سوم.

“برای بیش از یک قرن و نیم ما خانواده و متعلق به اداره ما اخبار محلی برندها — این مهم نهادهای مدنی — برای اطمینان از پر رونق مستقل محلی نگاری در جهت منافع عمومی” گفت: کوین مک کلاچییک نسل پنجم مک کلاچی عضو خانواده است. “این مک کلاچی خانواده را هم به عنوان صاحبان دهانه این کشور سابقه از عجله طلا و تسویه حساب اکسپرس به ماه فرود به مدرن اینترنت تلفن همراه. در حالی که از آن خواهد شد فروتنی به تصویب مشعل, ما می خواهم برای تشکر از کارکنان خوانندگان جوامع و چتهم برای شناخت ارزش های عمومی-خدمات نقش روزنامه نگاری محلی و حمایت از ماموریت خود را.”

کوین مک کلاچی در خدمت در هیئت مدیره از سال 1998 و رهبری آن را به عنوان رئیس برای هشت سال همکاری نزدیک با اعضای هیئت مدیره و مدیریت تیم به گسترش مک کلاچی پا برای خدمت به جوامع در سراسر امریکا و انتقال این شرکت برای خدمت به مشتریان در عصر دیجیتال. متعلق به او و رهبری پیتسبورگ دزدان دریایی برای 11 سال قبل از فروش این تیم در سال 2007. در بشردوستانه خود را در کار او به تازگی نام شرکت-رئیس هیئت amFAR بنیاد تحقیقات ایدز. خود را به نسل پنجم عموزاده مولی Maloney Evangelistiقهوه ای مک کلاچی Maloney و ویلیام مک کلاچی خدمت کرده اند وفادار در مک کلاچی مدیره در مجموع به مدت 57 سال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از پایداری خانواده شرکت لنگر به ماموریت محلی مستقل روزنامه نگاری.

“این دشوار خواهد بود و بیش از تلخ و شیرین برای خداحافظی. در سراسر هفت نسل محلی روزنامه نگاری پخته به ما خانواده DNA. اما ما این کار را با تشکر و آرزوی چتم مدیریت دارایی ادامه داد: موفقیت” مک کلاچی اضافه شده است. “من می خواهم برای ارائه به لطف من به عنوان به خوبی به کریگ فورمن برای رهبری و اختصاصی اعضای هیئت مدیره که به کمک تخصص خود و راهنمایی برای مدیریت تیم در طول دهه.”

کریگ فورمن پیوست مک کلاچی هیئت مدیره در سال 2013 و در درخواست خود را به صورت پلکانی به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نقش در سال 2017 برای سرعت بخشیدن به این شرکت انتقال دیجیتال. تحت فورمن رهبری این شرکت زمانی نزدیک به کل سازماندهی مجدد به عملکرد متمرکز پایدار پلت فرم های دیجیتال که موقعیت بهتر آن را برای موفقیت در یک اقتصاد دیجیتال رسیدن به یک بی سابقه ای 40 ٪ در سال بیش از سال رشد دیجیتال-تنها مشترکین و در مسیر رسیدن به حدود 700,000 پرداخت دیجیتال روابط مشتری. مک کلاچی در حال حاضر بیش از 260,000 دیجیتال-تنها مشترکین نزدیک به 400% از زمانی که فورمن شد مدیر عامل شرکت.

“ما به هدر رفته هیچ زمان و در سه سال گذشته تبدیل مک کلاچی به شدت دیجیتال شرکت به همان اندازه متعادل بین اشتراک و تبلیغات, درآمد, افزایش شهرت ما را برای ضروری روزنامه نگاری و محصولات و خدمات حیاتی در ما 30 جوامع” اظهار نظر Forman. “این معامله را فراهم می کند مورد نیاز قطعنامه به مک کلاچی میراث بدهی و حقوق بازنشستگی مسائل با تغییر ساختار ترازنامه و ساختار سرمایه از طریق داوطلبانه و سازماندهی مجدد تحت فصل 11 حمایت می کند.”

“به عنوان یک روزنامه نگار سابق من انگیزه برای اطمینان از آینده ای پایدار برای این کار بزرگ و ضروری شرکت. در حال حاضر چتم به عنوان صاحبان جدید خواهد شد در به ساخت در بنیاد قوی این تیم در محل قرار داده” فورمن ادامه داد. “با تشکر برای من خستگی ناپذیر همکاران و مک کلاچی خانواده من هیچ دلیلی برای تاخیر در بازگشت من به دره سیلیکون که شرکت انتقال به مالکیت جدید به دنبال چالش بعدی در آینده از تکنولوژی رسانه ای و مخابراتی.”

کریگ فورمن شده است دقیقا رهبر مک کلاچی مورد نیاز دقیقا در زمان مناسب گفت:” کوین مک کلاچی. “او ما را هدايت را از طریق یک سری از چالش های قابل توجه و لطف کریگ هوشمند و رهبری استراتژیک ما رفتن به جلو دیجیتال-شرکت برای اولین بار به درستی تمرکز بر مخاطبان ما و آینده ای پایدار از اخبار محلی است که ادامه خواهد داد برای خدمت به جوامع ما برای سال آمده است.”

در آن ماموریت اصلی محلی روزنامه مک کلاچی است که به طور گسترده ای اذعان کرد برای ‘پانچ بالاتر از وزن خود را’ journalistically اهدا چندین جایزه پولیتزر و بسیاری دیگر از تمجید برای پوشش چنین به عنوان قوه مقننه پنهان کاری در کانزاسهمکاری میان کالیفرنیا اتاق های خبر در خطر آتش سوزی و سیاست توصیه به نگه داشتن جوامع امن, “زده” یک سری شرایط نگران کننده نرخ سرطان در میان ما جانبازانو دربسته در محیط با میامی هرالد پوشش جفری اپستاین رسوایی.

در سه سال گذشته مک کلاچی شتاب دیجیتال آن انتقال از 30 مستقل شرکت های عامل در به عنوان بسیاری از شهرستانها به یک واحد ملی دیجیتال پلت فرم است که آغاز می شود با ضروری اخبار محلی و اطلاعات در جامعه است. فورمن بازسازی مک کلاچی رهبری تیم با هدف ایجاد یک صنعت پیشرو در نوآوری های دیجیتال است. با کلید دیجیتال-اولین مدیران در محل مک کلاچی شده است قادر به مذاکره مهم مشارکت با چنین دره سیلیکون به عنوان سیستم عامل گوگل با قطب نما آزمایش به بازگشت دیجیتال قوی پوشش خبری به امریکا رشد ‘اخبار بیابان.’ همچنین در آینده متمرکز مک کلاچی رهبری تیم ابداع در اخبار و همچنین ایجاد یک سری از جامعه-بودجه راه حل های روزنامه نگاری labs در حالی که ساختمان مقاوم روابط با شرکای مهم مانند گزارش برای امریکا.

“چه مک کلاچی دیجیتال تحول نشان می دهد این است که با تمرکز بر بی باک, گزارش بی امان تعامل مشتری standout محصولات و تثبیت جریان نقدی عملیاتی, شما می توانید سرعت بخشیدن به دیجیتال با موفقیت و گفت:” فورمن. “این فرمول برای اطمینان از آینده ای پایدار در عصر دیجیتال برای اخبار و اطلاعات شرکت های مهم برای دموکراتیک ما راه زندگی است.”

در حالی که این شرکت تمرکز بر ضروری روزنامه نگاری در جهت منافع عمومی است و بدون تغییر از زمان تاسیس آن در سال 1857 تقریبا همه چیز تغییر کرده است. این مک کلاچی شرکت آغاز شد و در ساکرامنتو زمانی که جیمز مک کلاچیمهاجر به امریکا از ایرلندکمک در بر داشت روزانه زنبور عسل در سال 1857 و چاپ یک سرمقاله که البته راه برای حال و روز رسانه های محلی شرکت “هدف از این مقاله این است که نه تنها استقلال بلکه تداوم.” تقریبا بلافاصله پس از روی, روزانه, راه اندازی, جیمز مک کلاچی در معرض سیاسی و قضایی فساد است. این تاسیس یک سنت روزنامه نگاری دیده بان است که رشد امروز در سراسر مک کلاچی اتاق های خبر که در مجموع موفق به کسب 54 پولیتزر جوایز متعدد دیگر جوایز و تمجید.

گسترش مک کلاچی آغاز شد و در سال 1922 با راه اندازی این فرزنو زنبور عسل در کالیفرنیا دره مرکزی به رهبری جیمز مک کلاچی را نوه کارلوس مک کلاچی و پنج سال بعد با خرید یکی دیگر از دره مرکزی روزنامه های محلی است که بعدها تغییر نام در مدستو زنبور عسل. سپس در 65 سالگرد تاسیس ساکرامنتو زنبور های مک کلاچی خانواده گسترش علاقه خود را به یک رسانه جدید رادیو. KVQ اولین ایستگاه های رادیویی در سواحل غرب متعلق به روزنامه. گسترش مداوم تحت مدیریت جیمز مک کلاچی را نوه النور مک کلاچیکه رهبری این شرکت برای چهار دهه است. این شرکت شروع به گسترش به بازارهای خارج از کالیفرنیا در سال 1979 با خرید از Anchorage Daily News (و بعد از آن به فروش می رسد) که در ادامه با کسب سه شهرستانها هرالد, به (تاکوما) اخبار تریبون هر دو در واشنگتنو در کارولینای جنوبی, جزیره بسته, بیوفورت روزنامه و این (راک هیل) هرالد, این (رالی) اخبار و ناظر و از (Minneapolis) استار تریبیون (که بعدا به فروش می رسد). در سال 2006 این شرکت خریداری نایت ریدر. برخی از نایت ریدر اخبار عناوین فروخته شد پس از آن اما خرید بزرگ این شرکت اخبار محلی اثرات قابل ملاحظه ای است.

در مورد مک کلاچی
مک کلاچی در عمل 30 شرکت های رسانه ای در 14 متحده ارائه هر یک از آن جوامع با قوی مستقل محلی نگاری در جهت منافع عمومی و تبلیغات خدمات در یک آرایه وسیعی از فرمت دیجیتال و چاپ. مک کلاچی منتشر یاد مارک های محلی از جمله میامی هرالد, The Kansas City Star, The Sacramento Bee, شارلوت آبزرور, به (رالی) اخبار و ناظرو Fort Worth Star-Telegram. مک کلاچی است که مقر آن در کالیفرنیا. #ReadLocal

به دنبال اظهارات
اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی در مورد توافقنامه پیشنهادی و همچنین تغییر ساختار و فرآیند فروش و هر گونه اظهارات در مورد مدیریت آینده انتظارات و باورها و اهداف برنامه ها و چشم انداز از جمله برنامه ریزی فروش به چتم و دیجیتال ما رشد مشترک را تشکیل می دهند به دنبال اظهارات به عنوان تعریف شده در اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. هر گونه اظهارات که اظهارات واقعیت تاریخی (از جمله اظهارات حاوی کلمات “معتقد” “طرح” “پیش بینی,” “انتظار” “برآورد” و عبارات مشابه) نیز باید در نظر گرفته شود اظهارات به جلو نگاه. وجود دارد تعدادی از مهم ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی و یا حوادث به اختلاف مادی از آن نشان داد چنین اظهارات به جلو نگاه, از جمله: شکست برای به دست آوردن ورشکستگی تصویب دادگاه; شکست برای به دست آوردن مصوبات قانونی در موقع یا در غیر این صورت; اثر ورشکستگی احکام دادگاه در فصل 11 رسیدگی و نتیجه دادرسی به طور کلی; طول زمان این شرکت عمل خواهد شد در فصل 11 مجموعه مقالات; ما ممکن است تجربه کاهش دیجیتال مشترک رشد به عنوان یک نتیجه از COVID 19 همه گیر به این بحران تکامل می یابد; ما ممکن است آسیب به عملیات ما در تلاش برای رسیدن به اهداف کاهش هزینه; عملیات ما شده اند و به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به توان منفی تحت تاثیر رقابت از جمله رقابت از اینترنت چاپ و تبلیغات سیستم عامل; به عنوان به خوبی به عنوان دیگر خطرات ذکر شده در این شرکت برای عموم ثبت اسناد از جمله این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر 30, 2018. این اظهارات به جلو نگاه صحبت می کنند که از زمان ساخته شده و به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون ما هیچگونه هر قصد و فرض کنیم هیچ الزامی برای به روز رسانی به دنبال اطلاعات موجود در این نسخه.

منبع مک کلاچی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de