MAZON خوشحال و با ضربه محکم و ناگهانی افزایش نا امید ادامه داد: عدم کمک به خانواده های نظامی رو به گرسنگی

لس آنجلس, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — اوایل امروز, سخنران, Nancy Pelosi معرفی “سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری” (قهرمانان) عمل می کنند. این لایحه را فراهم می کند 3 تریلیون دلار در اقتصادی برای کمک به کسانی که تحت تاثیر COVID-19 از جمله افزایش موقت به ضربه محکم و ناگهانی مزایای برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مواجهه با ناامنی غذایی. اما قهرمانان عمل نتواند به شامل یک انتقادی مهم ارائه به آدرس طولانی نادیده گرفته و چالش ها از گرسنگی در میان خانواده های نظامی.

در پاسخ ابی J. Leibman, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت MAZON: یک یهودی پاسخ به گرسنگی وگفت:

“من احساس خشنودی و آرامش است که اعضای کنگره تشخیص اهمیت ضربه محکم و ناگهانی در مبارزه با گرسنگی به عنوان به خوبی به عنوان محرک اقتصاد ما. اما من نیز نا امید و گیج. چرا باید ما سیاستگذاران دوباره نادیده گرفته شده برای کمک به در حال حاضر در خدمت خانواده های نظامی رو به گرسنگی ؟ آن را به عنوان ظالمانه به این نکته جالب است که در یک لایحه عنوان قهرمانان ما هنوز شکست کسانی که تحت اللفظی قهرمانان که دفاع از کشور ما است. اعضای نظامی ما پله تا برای کمک به ارائه مواد غذایی برای کسانی که تازه مبارزه با گرسنگی حتی به خانواده خود نیز مبارزه است. پس از تقریبا 10 سال از ارائه راه حل به این موضوع ما می دانیم که رهبران ما تنها نیاز به ایجاد یک تغییر ساده در قانون به اطمینان حاصل شود که خانواده های نظامی می توانید ضربه محکم و ناگهانی. مطمئنا همه ما می تواند به توافق برسند که ضربه محکم و ناگهانی یک تاسیسات برای تمام کسانی که در مواجهه با گرسنگی است. آیا ما آن را مدیون به ما خدمات اعضا به مطمئن شوید که آنها می توانید از خوراک خانواده خود را?”

هفته گذشته Leibman همکاری یک op-ed در Military.com با Ashish Vazirani ملی نظامی, خانواده, ارتباط, اصرار کنگره به اقدام فوری برای اطمینان حاصل شود که خدمات اعضا می توانند دسترسی به ضربه محکم و ناگهانی و برای جلوگیری از طولانی نادیده گرفته شده مشکل از خانواده های نظامی به دنبال کمک های اضطراری در pantries غذایی در سراسر کشور است.

در پی COVID-19, MAZON است کاملا آگاه است که باید وجود داشته باشد راه حل های جامع مانند آنهایی که در عمل قهرمانان اما این باید تکمیل مقررات که آدرس منحصر به فرد به مسائل مربوط به جمعیت های خاص از جمله خانواده های نظامی, جانبازان, آمریکایی های بومی و دانشجویان است. MAZON ایجاد 50-دولت گرسنگی راهنمای منابع برای اتصال مردم به حیاتی کمک های غذایی برنامه های بسیاری از آن هستند که رهبری و اداره سازمان ضد گرسنگی همکاران در سراسر کشور است.

در مورد MAZON: یک یهودی پاسخ به گرسنگی:
با الهام از یهودی ارزش ها و آرمان های MAZON ملی حمایت سازمان کار برای پایان دادن به گرسنگی در میان مردم از همه ادیان و پس زمینه در ایالات متحده و اسرائیل. برای کسب اطلاعات بیشتر در MAZON لطفا mazon.org.

تماس با ما: Liza لیبرمن
[email protected] | (202) 821-6936

منبع MAZON: یک یهودی پاسخ به گرسنگی

لینک های مرتبط

http://www.mazon.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de