مایو اشتباه: 360 دانشکده پزشکی متقاضیان گفت: آنها پس از آن که آن را بسیار

برای چند ساعت 360 آینده نگر پزشکی دانش آموزان جشن گرفتن به کلینیک مایو Alix دانشکده پزشکی.

اما شادی خود را کوتاه بود.

چرا که از یک “خطای فنی” از متقاضیان دریافت نامه پذیرش پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که آنها باید. زمانی که مایو مقامات متوجه اشتباه آنها فرستاد دوم e-mail برداشت پذیرش نامه.

تقریبا بلافاصله نا امید متقاضیان تبدیل به رسانه های اجتماعی و انجمن ها ابراز خشم و احساس وحشت و نگرانی.

“اوه نه. خدا هیچ. من به همه! من با ارسال تصویر از پذیرش. ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک حزب امشب” گفت: یکی از پست. “شیرین عیسی چرا؟”

دیگران ارسال نظرات ابراز نارضایتی مایو را از دست داده و از مخلوط کردن.

“اشتباهات اتفاق می افتد … اما دوم e-mail که حتی عذرخواهی آخرین استراو” گفت: یکی از پست. “فقط با ارسال آنها را به یک e-mail برداشت من نرم افزار است.”

دیگران برنامه ای برای استفاده از چاشنی برای رساندن یک پیام از نارضایتی است. یک ق موضوع که پیشنهاد ارسال منقضی شده سس مایونز به مدرسه جذب یک جریان نظرات.

“Hell hath no fury like a pre-med تکبر” یک ق پوستر نوشت.

روز جمعه مایو مقامات در پاسخ به سوالات رسانه ای با یک بیانیه کتبی گفت: آنها “عمیقا تاسف ناشی از ناامیدی به این متقاضیان است.” مایو مقامات در ادامه به بررسی خطا در بیانیه ای گفت:.

دانشکده پزشکی دریافت تعداد زیادی از برنامه های کاربردی از سراسر کشور و جهان, مایو سخنگوی اشلی پک گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

تعدادی از برنامه های کاربردی نوسان هر سال, او گفت:, و اضافه کرد که او نمی باید برآورد اما آن است که به طور کلی بیش از 360.

مایو به تازگی با ارسال نامه پذیرش برای کسانی که در واقع پذیرفته شده به 50 نقاط در برنامه آغاز می شود که در ماه اوت پک گفت. اما هیچ یک از 360 دانش آموزان ارسال اشتباه ایمیل در روز پنج شنبه در میان این 50, او گفت:.

پرسید: اگر آنها در حال انتظار-ذکر شده و یا رد پک گفت که او مطمئن بود.

در علاوه بر این به e-mail مایو مقامات گفت: کارکنان و دانشجویان داوطلب به پایان رسید تماس با هر یک از 360 نیست-پذیرش متقاضیان تا روز جمعه.

مدرسه می خواستم شخصا عذر خواهی — “را که ارتباط شخصی از طرف دانشکده پزشکی” پک گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر