شهرداران روسای پلیس ارسال نامه به رهبران کنگره خواستار کمک مالی برای شهرستانها و اولین پاسخ

واشنگتن, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز به نمایندگی از ملت شهرداران و روسای پلیس از شهرستانها عمده در سراسر امریکا رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران و شهرستانها عمده روسای انجمن با ارسال نامه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) و رهبر اقلیت چاک شومر (D-NY) و به مجلس نانسی پلوسی (D-CA) و رهبر اکثریت کوین مک کارتی (R-CA) خواستار آنها را تصویب یک چهارم COVID-19 امداد لایحه که شامل مستقیم و انعطاف پذیر کمک مالی برای همه شهرستانها در سراسر کشور. COVID-19 است که مصرف سنگین مالی و تلفات در شهرستان بودجه به طور کلی و با اجرای قانون محلی در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر police department بودجه خاص شده اند به شدت تیره و تار است.

نامه های خوانده شده در قسمت:

“Anecdotally, Madison, WI ممکن است برای از بین بردن 30 اداره پلیس مواضع سال آینده; شهر اوکلاهما است که به دنبال در یک 3.3 درصد کاهش در اداره پلیس; دیتون شهردار گفته است که بدون فدرال کمک های شهر خواهد شد که کمتر از افسران پلیس و آلبانی را شهردار در نظر است که در غیاب فدرال کمک او ممکن است مجبور به اخراج صدها نفر از افسران پلیس و دیگر کارگران که در خط مقدم در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“اعضای شهرستانها عمده روسای انجمن نیز گزارش COVID-19 اثرات مربوط است که گسترش فراتر از کاهش حقوق و دستمزد و اخراج. این هوستون اداره پلیس انتظار دارد به انصراف از پنج دانشکده افسری کلاس. بین این لغو و بازنشستگی, هوستون می ایستد به از دست دادن حدود 700 افسران. برخی از اعضای ابراز نگرانی کرده اند که COVID-19 آینده را تحت تاثیر قرار به جذب و حفظ کردند. اعضای دیگر به تعویق افتاد و یا لغو سرمایه گذاری های مهم در برنامه های فن آوری از جمله بدن فرسوده دوربین. بسیاری از شهرستانها نیز مجبور به انصراف از تابستان برنامه های جوانان. این برنامه ها از جنبه های مهم پلیس جامعه تلاش و این نگرانی وجود دارد که بدون آنها جوانان نرخ جرم و جنایت ممکن است افزایش یابد.”

متن کامل این نامه را می توان یافت در اینجا (خانه) و در اینجا (مجلس سنا).

در مورد ایالات متحده همایش شهرداران — ایالات متحده در کنفرانس شهرداران رسمی حزبی سازمان از شهرستانها با جمعیت از 30 ، 000 یا بیشتر. وجود دارد بیش از 1,400 شهرستانها از جمله امروز در کشور و در هر شهر نشان داده شده است در این کنفرانس توسط رئیس آن انتخاب مقام شهردار. Like us on Facebook at facebook.com/usmayorsیا ما را در توییتر دنبال twitter.com/usmayors.

منبع ایالات متحده در کنفرانس شهرداران

لینک های مرتبط

www.usmayors.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im