شهرداران توسان لس آنجلس اصرار دولت فدرال برای کمک بیشتر برای Latinos

LEERLO EN ESPAÑOL

توسان شهردار رجینا رومرو کنگره خواسته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شامل Latinos از جمله مهاجران مستند نشده در آینده بسته محرک اقتصادی.

در یک شهر مجازی سالن با شهردار لس آنجلس اریک Garcetti و رئیس UnidosUS سازمان جانت Murguia شهردار جنوبی آریزونا ساخته شده یک تماس به قانونگذاران.

“ما در خط مقدم از نیروی کار در این بیماری همه گیر – داخلی کارگران, کارگران روز هتل و رستوران کارگران و کمبود بهداشت و درمان بیمه است بزرگ برای آنها” رومرو گفت. “بخشی از جمعیت است که اکثر قرارداد coronavirus در Pima County شده است افراد بین سنین 22 و 44 و البته کسانی که در خارج وجود دارد انجام این کار است.”

با توجه به اطلاعات از آریزونا وزارت بهداشت پیما دوم شهرستان با بیشترین تعداد عفونت در دولت تنها پشت Maricopa. از جمعه وجود دارد 1,750 coronavirus موارد با 155 مربوط به مرگ و میر در این شهرستان است.

“توسان آبی شهرستان در بزرگ قرمز دولت گفت:” رومرو “ما فقط 45 دقیقه از مرز جنوبی و که باعث می شود ما بزرگترین شهر نزدیک به مرز با مکزیک است.”

شهردار تاکید کرد که فاقد بیمه درمانی و فقیر دسترسی به سیستم بهداشت و درمان را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار اسپانیایی در توسان و در معرض آنها را حتی بیشتر به این بیماری است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: تعامل و اعتماد بین دولت فدرال و جامعه لاتین کم است.

“ما شاهد یک شکاف بزرگ در فدرال پاسخ دولت در بهداشت و سلامت جامعه و به تازگی در ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گذاشته” Garcetti گفت.

وی از دولت فدرال برای گسترش پشتیبانی و که این کمک ها شامل مهاجران حفاظت شده توسط IF و TPS و خانواده های مخلوط که حذف شدند از اولین محرک اقتصادی.

سخاوت از مردم کمک بزرگی است

رومرو همچنین معرفی We Are One / Somos Uno انعطاف پذیری صندوق غیر انتفاعی بنیاد با هدف افرادی که به آن نیاز دارید. صندوق تاسیس شد به ارائه فوری و حمایت دراز مدت به جامعه لاتین در طول COVID-19 بیماری همه گیر. صندوق اهدا کنندگان را قادر می سازد برای حمایت از سازمان های غیر انتفاعی و انتفاعی تحت تاثیر بحران.

“در Somos Uno ما با ارائه کمک نقدی و گاز کارت و مواد غذایی به خانواده های آسیب دیده توسط COVID-19 بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت” رومرو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im