کلینیک مایو عامل درآمد شروع به پریدن کرد به 72 درصد در سال 2019 بیش از 1 میلیارد دلار

کلینیک مایو عامل درآمد در صدر $1 میلیارد دلار برای اولین بار در سال 2019 به عنوان روچستر مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان را دیدم بیشتر بیماران بیمارستان و عمل جراحی موارد در سراسر اولیه آن مراکز پزشکی مینه سوتا, آریزونا و فلوریدا.

درآمد رقم رسید 72 درصد در مقایسه با سال 2018 افزایش سوخت بیمار خواست که نگاه شگفت آور قوی در مقایسه با تخت و یا کاهش بستری حجم گزارش, در بسیاری از مراکز پزشکی.

مایو متعهد به استفاده از درآمد به سوخت رشد در آینده از جمله یک سری از سرمایه گذاری و در عین حال سود دهی نیز شعلهور سوال در مورد اینکه آیا این درمانگاه می تواند ایستادن به کاهش قیمت آن است.

“حجم نگه داشته رشد گذشته سال است. ما فکر می کنیم می خواهم درباره بالا و ما رو به رشد نگه داشته دوباره گفت:” دنیس Dahlen کلینیک مایو رئیس امور مالی. “ما در حال انجام بیشتر پیوند از همیشه و عالی در آنچه در آن است که در کلینیک مایو می کند واقعا خوب است.”

مایو کلینیک در ایالت مینه سوتا بزرگترین کارفرما. این گروه غیر انتفاعی اجرا می شود بیمارستان ها و کلینیک های سراسر پنج کشور با systemwide نیروی کار حدود 70,000, از جمله بیش از 40 ، 000 در مینه سوتا است.

گروه های غیر انتفاعی مجاز به تولید درآمد حاصل از عملیات بسیار شبیه به سرمایه متعلق به شرکت های تولید سود عملیاتی. تفاوت در می آید چه اتفاقی می افتد به سود برای سود شرکت می تواند توزیع درآمد به سهامداران در حالی که گروه های غیر انتفاعی حفظ درآمد برای عملیات.

نتایج مالی سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که برای سال مایو جذب درآمد از حدود 13.8 میلیارد و پرداخت مخارج در حدود 12.8 میلیارد ترک $1.06 میلیارد دلار از درآمد حاصل از درمانگاه عملیات. در سال 2018 به درمانگاه دیدم عامل درآمد از $617 میلیون.

اضافه کردن درآمد سرمایه گذاری به مخلوط و مایو درآمد خالص برای 2019 شد $2.28 میلیارد دلار است.

در سال 2019 مایو درمان بیش از 1.2 میلیون بیمار در این درمانگاه گفت:, و اضافه کرد که آنها از هر ایالت و بیش از 130 کشور جهان است. بیمارستان بستری شدند تا 2.1% از سال 2018 در حالی که عمل جراحی شد تا 3.6%.

“در یک محیط که در آن بستری استفاده بستری حجم بوده یا تخت و یا کاهش آنها گزارش … متوسط را افزایش می دهد” گفت: الان Baumgarten مستقل مراقبت های بهداشتی تحلیلگر در سنت لوئیس پارک. “من فکر می کنم آن را بسیار گزارش خوب.”

اما براد Arends یک مزایای مشاور در آلبرت لی نبود جشن شماره روز سه شنبه. بیش از دو سال گذشته مایو شده است بسته شدن خدمات بیمارستان در آلبرت لی باعث یک گروه غیر انتفاعی در جامعه به استخدام یک کلینیک جدید اپراتور از آیووا.

Arends سوال که چرا تعطیلی در آلبرت لی بودند لازم داده شده مایو را در نتایج مالی قوی. برای سال او اضافه کرد: قیمت ها در مایو رانندگی شده اند بالا هزینه های بیمه درمانی در منطقه است. برای مثال آیووا بیمارستان آوردن خدمات به آلبرت لی ارائه می دهد تعویض زانو برای $25,432, Arends گفت: در مقایسه با مایو کلینیک قیمت $47,500.

“من نمی تواند کمک کند اما نگاهی به [مایو را در نتایج مالی] و می گویند: خوب است که بالاترین نرخ بیمه بهداشت و درمان در مینه سوتا? جنوب مرکزی و جنوب شرقی Minnesotans,” Arends گفت. “چگونه می تواند به کارفرمایان ما استطاعت این؟”

Dahlen گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد فردی مقایسه قیمت اما تأکید کرد که نرخ خدمات در کلینیک “هستند و نه جهانی بالا است.” او استدلال کرد که این کلینیک را فراهم می کند مقدار بهتر و همچنین از آنجا که بیماران اغلب با استفاده از تعداد کمتری واحد خدمات و در نتیجه کاهش کل هزینه های مراقبت. سالانه دولت گزارش کل هزینه های مراقبت نشان می دهد که مایو است که در واقع گران دهنده بر این اساس اما این درمانگاه به مدت طولانی استدلال کرد که این گزارش روش حساب نمی کند برای مایو منحصر به فرد پیچیده گروه از بيماران است.

ملاحظات مالی نبودند اولیه راننده در مایو تصمیم به بستن برخی از خدمات در آلبرت لی و چند مورد کوچک دیگر جوامع Dahlen گفت. به جای مایو شده است بسته خدمات در مکان های که در آن تلاش برای استخدام کارکنان و حفظ کیفیت بالا, او گفت:, و اضافه کرد: “ما می توانیم به نگه داشتن آن واحد باز اگر آن را درست انجام دهد.”

مایو بالا هزینه های ثابت Dahlen گفت: بنابراین تعجب آور افزایش در تقاضا به ارمغان آورد درآمد و سود آن به مراتب بیشتر از هزینه های اضافی.

“خبر خوب برای منطقه برای کلینیک مایو و برای دولت این است که ما با آن روبرو هستیم دهه آینده با بسیاری از حرکت,” او اضافه شده است. “همه مسأله ما در حال ساخت هستند که کشت و زرع را به آموزش و پژوهش و پیشرفت های پزشکی در عمل و در همان زمان بودجه بسیار زیادی نیروی کار است.”

کلینیک مایو پرداخت می شود در مجموع $8.29 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد و مزایای سال گذشته مدیران گفت: شنبه و یک 200 میلیون دلار پرداخت به کارکنان صندوق بازنشستگی. خیریه حامیان کمک $549 میلیون دلار در سال 2019 افزایش 9 درصد بیش از سال قبل است.

مایو اعلام کرد در سال گذشته ایجاد یک برای سود سرمایه گذاری مشترک به کار یک “بیمارستان” در امارات متحده عربی. بیانیه های مالی سه شنبه منتشر شد گفت: این درمانگاه در حال سرمایه گذاری 50 میلیون دلار در این پروژه است.

جبران نشده مراقبت در کلینیک بود $590 میلیون دلار در سال 2019 اساسا مسطح در مقایسه با سال قبل است. این رقم شامل خیریه مراقبت به علاوه کمبود بین آنچه دولت مدیکید برنامه های پرداخت در مقایسه با کلینیک هزینه های مراقبت از این بیماران. یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل نشان می دهد که جبران نشده مراقبت از پایین بود کمی به عنوان یک درصد از کل هزینه از 4.9 درصد در سال 2018 به 4.6 درصد در سال 2019.

کلینیک وقف به پایان رسید 2019 با ارزش بیش از 5 میلیارد دلار تا 11 درصد بیش از سال قبل است.

آینده هزینه های سرمایه شامل $233 میلیون دلار برای گسترش مرکز سرطان در مایو بیمارستان در جکسون ویل فلوریدا., و $91 میلیون برای یک تحقیق جدید و مرکز آموزش در درمانگاه مرکز پزشکی در شهر فینیکس, Ariz. مایو همچنین قصد دارد به صرف $85 میلیون در یک مرکز تحقیقات در روچستر.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>