مایو کلینیک Allina در میان چهار مینه سوتا ارائه دهندگان تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو

چهار نفر از مینه سوتا بزرگترین ارائه دهندگان مراقبت های بیمارستان — Allina Health, HealthPartners M بهداشت فرویو و کلینیک مایو — در حال به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

کلینیک مایو اعلام کرد که آن را تسلیم تمام انتخابی مراقبت است که می تواند قرار داده می شود برای حداقل هشت هفته از جمله اعمال جراحی الکتیو و دفتر بازدیدکننده داشته است. تصمیم به تسلیم انتخابی مراقبت موثر است مارس 23, اما نیمه فوری فوری و اورژانس را ادامه خواهد داد.

تصمیم امر در مایو عمده دانشگاه در راچستر فلوریدا و آریزونا و همچنین در جامعه بيمارستان در غرب میانه بالا را تشکیل می دهند که مایو کلینیک سلامت سیستم.

“این تصمیم است که ساخته شده برای اطمینان از امن ترین محیط ممکن است برای بیماران و کارکنان و منابع برای کمک به در کلینیک مایو در پاسخ به این COVID-19 بیماری همه گیر. کارکنان مشغول به کار در نهفته مناطق خواهد بود مستقر کرده که در آن مورد نیاز بیشتر” کلینیک مایو گفت.

در Allina Health, 14-بیمارستان نظام سلامت است لغو اعمال جراحی الکتیو از جمله حداقل نیمی از تمام روش های جراحی برنامه ریزی شده در یکی از عمده شهرهای دوقلو بیمارستان. یک بررسی در حال انجام است.

دکتر آلیسون پترسون معاون امور پزشکی در Allina متحد در بیمارستان سنت پل گفت: لغو درخواست به روش انتخابی از قبیل چاقی و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی و ارتوپدی روش در لگن و زانو و ستون فقرات. روش اورژانس را در به عنوان فوری عمل جراحی برای بیمارانی که در حال حاضر در بیمارستان است.

برخی از اعمال جراحی در حال بررسی مورد به مورد و بر اساس. به عنوان مثال عمل جراحی برای برداشتن یک تومور به احتمال زیاد اتفاق می افتد اگر بیمار در پایان یک multiweek اجرا سرپایی شیمی درمانی, او گفت:.

“ما کارکنان و کارکنان با انگیزه به نگه داشتن خود را به بیماران و همکاران خود را امن” پترسون میگوید.

HealthPartners اواخر روز سه شنبه اعلام کرد که این تعویق انداختن همه اعمال جراحی الکتیو و روش های آن در بیمارستان ها و کلینیک ها در مینه سوتا و ویسکانسین تا مارس 24.

نظام سلامت نیز تعلیق عروق کرونر از دندان قرار ملاقات برنامه ریزی شده بین از طریق مارس 29 این است که تغییر زمان برخی از روال اداری بازدید و یا تغییر آنها را به تماس های تلفنی.

و M بهداشت فرویو گفت: دوشنبه شب بود که به تعویق انداختن عروق کرونر از اعمال جراحی الکتیو در تمام مکان های موثر شنبه. “زمان حساس” عمل جراحی و روش را ادامه خواهد داد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر