بالتیمور, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — مایا Rockeymoore Cummings, نامزد حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان به نمایندگی از مریلند 7th کنگره منطقه برگزار خواهد شد وبینار با اطلاعات در مورد کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک است که تلاش برای پیدا کردن منابع تحت مراقبت عمل می کنند. این وبینار رایگان به عموم مردم باز است و اجازه خواهد داد که صاحبان کسب و کار محلی برای به دست آوردن اطلاعات ارزشمند و سوال از پانل.

“کسب و کارهای کوچک استخدام نزدیک به نیمی از بخش خصوصی نیروی کار در امریکا و آنها در حال مبارزه است. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت در عمل) شامل کمک های مالی برای کمک به نگه داشتن این ضروری کسب و کار شناور در طول این زمان دشوار اما هنوز به اندازه کافی از مردم آن در نظر گرفته شده برای حمایت از. من می خواهم به مطمئن شوید که مردم در 7th منطقه که اطلاعات آنها نیاز به دسترسی به کمک های مالی.

تسکین بسته فراهم می کند و در مجموع $367 میلیارد دلار برای حفاظت از حقوق و دستمزد در قالب بخشایش وام از طریق اداره کسب و کار کوچک. متاسفانه بسیاری از محله کسب و کار می گویند آن را دشوار است برای دسترسی به این منابع مالی است. من هم کشیده پانل از کارشناسان که درک کسب و کار کوچک و جامعه ما است. آنها در اینجا برای کمک به محله کسب و کار اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست برای کمک های مالی تحت مراقبت عمل می کنند و همچنین منابع دیگر پشتیبانی می کند.”

چه:

“کمک به کسب و کارهای کوچک اقتصادی امداد”— وبینار رایگان توسط دکتر مایا Rockeymoore کامینگز با کارشناسان در کسب و کار کوچکوقتی که:

روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در 7:00 p. m.که:

مایا Rockeymoore Cummings, نامزد برای کنگره آمریکا


جارد Hecht از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Fundera


امی الیاس بنیانگذار و مدیر عامل شرکت پروفایل


انجی Duncanson ارشد کسب و کار مشاور مریلند زنان مرکز کسب و کارکه در آن:

ثبت نام: https://zoom.us/webinar/register/WN_AkMv4pSHRnymx47g__kN3g


تماشا کنید: https://www.facebook.com/MayaForCongress/

دکتر کامینگز یک کارآفرین است که تاسیس یک شرکت کوچک و در صورت انتخاب به کنگره او را برای مبارزه با کار خانواده ها و کسب و کارهای کوچک.

مایا Rockeymoore کامینگز است یک نامزد برای کنگره ایالات متحده است. بینایی خود را از امید برای Baltimore, شهرستان, شهرستان Howardو بالتیمور کانتی شامل: ثانیهealthy و امن جوامع Opportunities برای جوانان Prosperous خانواده و Equitable توسعه است. او خواهد ایستاد تا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هر کس دیگری که می ایستد در راه مبارزه با او را به امن و عادلانه و فراگیر در آینده برای همه مردم است. مریلند دموکراتیک اولیه برگزار خواهد شد در تاریخ 2 ژوئن 2020.

رسانه های تماس:
دبی Veney
202.491.8833
[email protected]

منبع مایا برای کنگره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im