ماکسیم یکپارچه اعلام اولیه خالص درآمد نتایج برای سه ماهه چهارم مالی سال 2020 اعلام تاریخ نهایی سه ماهه چهارم نتایج

سان خوزه, کالیفرنیا., جولای 13, 2020 /PRNewswire/ —

مالی سه ماهه چهارم سال درآمد خالص:

  • نتایج اولیه: حدود $545 میلیون
  • قبل از راهنمایی: $480 میلیون به $540 میلیون

ماکسیم یکپارچه Products, Inc. (نزدک:MXIM) اعلام اولیه خالص درآمد نتایج آن در سه ماهه چهارم مالی سال 2020 به پایان رسید 27 ژوئن 2020. بر اساس مقدماتی اطلاعات مالی ماکسیم در حال حاضر انتظار دارد درآمد خالص به حدود $545 میلیون.

“عملکرد قوی ما عملیات تولید از جمله تست ما امکانات در فیلیپینمنجر به بهتر از حد انتظار ژوئن درآمد سه ماهه” گفت: Tunc Dolucaرئیس جمهور و رئیس اجرایی. “با وجود جهانی اخیر حوادث ماکسیم در ادامه برای نشان دادن جامد اعدام و سودآوری است.”

این شرکت ارائه خواهد شد در یک مصاحبه مطبوعاتی با نهایی مالی سه ماهه چهارم نتایج پس از نزدیک به بازار در پنج شنبه, 28 ژوئیه سال 2020. این نسخه در دسترس خواهد بود در investor.maximintegrated.com.

برآورد مالی اولیه

اولیه درآمد خالص برآورد ارائه شده در بالا است که مسئولیت مدیریت و آماده شده در ایمان خوب بر یک پایه منسجم با قبل از دوره. این شرکت به اتمام رسانده است و آن مالی بستن روش برای سه ماه و سال مالی منتهی به 27 ژوئن 2020و آن نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از این اولیه درآمد خالص برآورد. علاوه بر این شرکت مستقل ثبت شرکت حسابداری عمومی است نه حسابرسی این اطلاعات و یا تکمیل آن روشهای حسابرسی برای سه ماهه و سال مالی منتهی به 27 ژوئن 2020 می کند و ابراز نظر و یا هر شکل دیگری از اطمینان با توجه به این مقدمات درآمد خالص برآورد و یا آن achievability. در طول دوره آماده سازی این شرکت تلفیقی صورتهای مالی و یادداشت های مرتبط به عنوان و به صورت سه و دوازده ماه منتهی به 27 ژوئن 2020شرکت و حسابرسان ممکن است شناسایی مواردی که نیاز این شرکت را مواد تنظیمات به برآورد اولیه ارائه شده در بالا. به عنوان یک نتیجه سرمایه گذاران باید با احتیاط در با تکیه بر این اطلاعات و نباید به رسم هر استنتاج از این مورد اطلاعات مالی یا اطلاعات عامل ارائه نشده است. این اولیه درآمد خالص برآورد باید به عنوان یک جایگزین برای کامل صورتهای مالی تهیه شده مطابق با GAAP. علاوه بر این اولیه درآمد خالص برآورد لزوما نشان دهنده نتایج به دست آمده در هر دوره آینده است. سرمایه گذاران هشدار به جای بی تکیه بر چنین برآورد اولیه.

 

“بندر امن” بیانیه

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. این اظهارات شامل شرکت چشم انداز کسب و کار و پیش بینی های مالی خود را برای سه ماهه چهارم مالی سال 2020 پایان ژوئن 2020. این اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت است. نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از آن پیش بینی بر, در میان چیزهای دیگر به طور کلی بازار و شرایط اقتصادی تحولات بازار است که می تواند اثر نامطلوبی بر رشد مخلوط سیگنال آنالوگ بازار, محصول, مخلوط شیفت از دست دادن تمام یا بخش قابل توجهی از فروش ما به یک یا بیشتر از مشتریان بزرگ مشتری لغو و قیمت رقابت و همچنین به عنوان خطرات دیگر شرح داده شده در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 29 ژوئن 2019 (“فرم 10-K”). فرم 10-K ممکن است در بر داشت در https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/743316/000074331619000024/0000743316-19-000024-index.htm.

همه به دنبال اظهارات شامل در انتشار اخبار این ساخته شده از تاریخ در این خصوص و بر اساس اطلاعات موجود به این شرکت از تاریخ در این خصوص. این شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی به دنبال بیانیه ای به جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

در مورد ماکسیم یکپارچه

ماکسیم یکپارچه توسعه نوآورانه آنالوگ و مخلوط سیگنال محصولات و فن آوری برای ایجاد سیستم های کوچکتر و دقیق با افزایش امنیت و افزایش بهره وری انرژی. ما توانمند سازی نوآوری طراحی برای ما, خودرو, صنعتی, بهداشت و درمان, مصرف کننده های تلفن همراه و ابر مرکز داده های مشتریان به ارائه صنعت پیشرو راه حل هایی که کمک به تغییر جهان است. اطلاعات بیشتر در http://www.maximintegrated.com.

تماس با ما:

کتی Ta


معاون روابط سرمایه گذار


408-601-5697

منبع ماکسیم یکپارچه Products, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.maximintegrated.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im